Favori Klanlar

• Konuyu başlatan september
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ziya abi cin klaninda yoneticilik yapmis birisisin. Ha ateam ha cin ne farkediyor ikiside ayni klan. W18dede ateamken cine cevirdik.

World basi ben oynamicaktim oynamaya karar verdigimde yakuba dedim ki cini o kadar marka yaptik son worldumuz cinle kapatalim. Klanin isminin cin olmasini ben istedim. Exp klaninin daha once bize teklifi oldu farkli bir klan isminde birleselim diye. Biz cin olacaz dedik kabul etmediler. 2. Kez konusmamizda kabul ettiler. Cin klani bu worldde kurulmus bir klan degil. 20de sonuna kadar gittik hucuma biraktik 31de sonuna kadar gittik. Yonetim olarak bizde hicbir sey degismedi. Ustune adem gibi onur gibi karakterli adamlar kazandik ki bu adamlarda artık ekibimizin en büyük yöneticilerinden oldular. oyuncu olarakta bakarsan ekipten hiç eksilme yok. Tek sorun oyuncu sayisi fazla oldu. 5 klan bize gore degil o yuzden suanda 4e kisa bir suredede 3e dusurcegiz. Bizi buraya cagiran arkadaslar ateam ilk klanlari oldugu icin o isimle basladilar. Ben ve abeddon ikimiz bir klandaysak profildede bizlerin adı yazıyorsa orası cin klanıdır.

bu worlde gelicek olursak burası kapanmaz:) burayı kapatmanın tek yolu savaştığın klanları zayıflatıp bünyene katacaksın. çok aşırı yavaş bir world. öyle savaşıp world kapatıyım sevdasına gidenlerin ömrü 3-5 ayı geçmez. oyundan biraz anlayan klan sayısı önemli değil isterse 10 kişi olsun aylarca en iyi klana direnir. bir mis basmak 1 güne mal oluyor artık. bir opta orduların patladımı en az 10 gün pasifsin. heycanla yağma atıyorsun 3-5 gün sonra sıkılıyorsun.

bu worldde barzo stalker usta cin pro bu klanların birbiri ile savaşı aylarca sürer. hiç kimsede savaşarak yıkılmaz. sıkılan taraf diğer tarafa geçer. benim tahminime göre bu worldde en az iki klan oturur konuşur kapatmaya gider. heleki diyelim stlker barzo kaldı world sonunda yada cin barzo. bu savaş inada binerse yıllar sürer. hangi iki klan kapatır bilmiyorum barzo hangi klanlara söz verdi yada cin hangi klanlara söz verdi fikrim yok sadece tahmin ediyorum oda oyuncu dostluğundan dolayı bence kapatmaya en yakın iki klan barzo cin gibi duruyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ziya abi cin klaninda yoneticilik yapmis birisisin. Ha ateam ha cin ne farkediyor ikiside ayni klan. W18dede ateamken cine cevirdik.

World basi ben oynamicaktim oynamaya karar verdigimde yakuba dedim ki cini o kadar marka yaptik son worldumuz cinle kapatalim. Klanin isminin cin olmasini ben istedim. Exp klaninin daha once bize teklifi oldu farkli bir klan isminde birleselim diye. Biz cin olacaz dedik kabul etmediler. 2. Kez konusmamizda kabul ettiler. Cin klani bu worldde kurulmus bir klan degil. 20de sonuna kadar gittik hucuma biraktik 31de sonuna kadar gittik. Yonetim olarak bizde hicbir sey degismedi. Ustune adem gibi onur gibi karakterli adamlar kazandik ki bu adamlarda artık ekibimizin en büyük yöneticilerinden oldular. oyuncu olarakta bakarsan ekipten hiç eksilme yok. Tek sorun oyuncu sayisi fazla oldu. 5 klan bize gore degil o yuzden suanda 4e kisa bir suredede 3e dusurcegiz. Bizi buraya cagiran arkadaslar ateam ilk klanlari oldugu icin o isimle basladilar. Ben ve abeddon ikimiz bir klandaysak profildede bizlerin adı yazıyorsa orası cin klanıdır.

bu worlde gelicek olursak burası kapanmaz:) burayı kapatmanın tek yolu savaştığın klanları zayıflatıp bünyene katacaksın. çok aşırı yavaş bir world. öyle savaşıp world kapatıyım sevdasına gidenlerin ömrü 3-5 ayı geçmez. oyundan biraz anlayan klan sayısı önemli değil isterse 10 kişi olsun aylarca en iyi klana direnir. bir mis basmak 1 güne mal oluyor artık. bir opta orduların patladımı en az 10 gün pasifsin. heycanla yağma atıyorsun 3-5 gün sonra sıkılıyorsun.

bu worldde barzo stalker usta cin pro bu klanların birbiri ile savaşı aylarca sürer. hiç kimsede savaşarak yıkılmaz. sıkılan taraf diğer tarafa geçer. benim tahminime göre bu worldde en az iki klan oturur konuşur kapatmaya gider. heleki diyelim stlker barzo kaldı world sonunda yada cin barzo. bu savaş inada binerse yıllar sürer. hangi iki klan kapatır bilmiyorum barzo hangi klanlara söz verdi yada cin hangi klanlara söz verdi fikrim yok sadece tahmin ediyorum oda oyuncu dostluğundan dolayı bence kapatmaya en yakın iki klan barzo cin gibi duruyor.

Bak iste eksik konusuyorsun:) cin klani benim klanimdir. Dedigin gibi cok guzel gunler gecirdik ve cok guzel paylasimlarimiz oldu.

Peki a team ?

Bu kismida bilmeme ihtimalinize binayen aciklayim.

Ateam klani ilk olaram w6 da kurulmustur. Ateam klani nasil kurulmustur? W6 daki pasa klani yani ekibimiz dunyayi birakma karari alir. Birakmak istemeyen emek verdik devam edelim diyen kardeslerimiz ise devam edelim der ve ilk a team klani ni kurar. Ilk ateam klaninin kadrosu pasa klani kadrosudur. Teyit etmek icin zindan12 ye sorabilirsiniz ki zindan ayni zamanda pasa klaninin kurucu kadrosundandir. Hatta klanin kurulmasini kim istedi diye bile sorabilirsiniz:)

Diyecegim o ki

Ateam benim klanimdir.
Cin de ...
akilli olun aklinizi alirim;)

Merak eden var ise stalker klaninin ilk kuruldugu dunyayi ve o dunyanin akibeti hakkindada detayli bilgi verebilirim. Ilk kuruldugu dunyada stalker uyesiydim :) stalker klaninida cok severim hatta pasa ismi haricinde oynayipta tat aldigim 3 bilemedin 4 klandan biridir. Simyaci yani aliya izzet ile yanyana az oyun oynamadim. :)

Ben kacar dede denmesinden hoslanmiyorum

DeletedUser62479

Ziyaretçi
ateamin ne zaman kurulduğunu konumuzla alakasını kuramadım abi:)

ateam ile w10da tanıştım ogün bugündür beraberiz geçmişte naptıkları benim umrumda değil. neyse ne maksatla yazdığını anlamasamda seviliyorsun abi öptüm kib bye:)))

R U Z N A R K

Baltacı
Tebrik mesajlarını gördüm hoşuma gitti, çok teşekkür ederim.
Çok şükür bugüne kadar kimseyi satıp arkasından iş çevirerek bi yere varmaya çalışmadım, çalışmadık.

Birilerine mesaj vermeye çalışmıyorum, kimse üzerine alınmasın, ama oyunu düşman, kanlı bıçaklı olarak değil, insanlara rakip gözüyle bakarak ilkeli bir şekilde oynamaya ve oynatmaya çalışıyorum.

Bunun akabinde, tersi davranan, bir klan için, çevre klanları örgütlemeye çalışan, insanları kullanan, yalan konuşan, iş çeviren insanların/klanların da karşısında NE OLURSA OLSUN durmaya gayret gösteriyorum.

Eğer başarımız devam ederse bu ilkelerle beraber bi yerlere gelebilirsek, belki oyunun eski tadını bir world dahi olsa yakalamış olacak ve belki diğer dünyaların klanlarına da örnek olacaktır, bunu ümit ediyorum.

Güldürdün..

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Vadlec, 19 Ağustos 2016

o mesajı attığı tarih.

sanırım yüzümüze gülerken pro klanına cinle savaşın diye poh poh yaptığınız tarihler bu zamandı. yada otto klanına yaptığımız opta patlayınca tebrik mesajı attığınız tarihte bu tarih olabilir. hemen altımızdaki bir klan meğersem sizin klanınızmış 1 vurmada dağılan klan. çevremizde kaç klan varsa örgütlemeye çalıştığınız tarih bu mesajı yazdığınız tarih: )) istemsiz bir şekilde bu adamın yazılarını görünce cevap verme ihtiyacı duyuyorum: )

DeletedUser62479

Ziyaretçi
barzo dışında yok be ya. adamlar tek bizim değil her klanın üstüne oynamaya çalıştı. o klanı bu klanla savaştırırım onu alır yanımda savaştırırım falan dediler kısaca ağa sandılar sonundada patlak verdi biyerdede:)

DeletedUser63465

Ziyaretçi
La bu gene burada la seni her başlıkta görmekten sıkıldım şair slimdark