Favori Klanlar

bolubjk*

Ağır Atlı
Hucum ilk günden itibaren çok rahat bu dünyayı götürür.
Eşkiya sanırım başlamıyormuş o yüzden onları değerlendirmeye katmadım:)
KMA dışarıdan takip ettiğim kadarıyla sağlam ve etkili bir ekip, birde bizim almora ömer ile onmylove oğuz bi ekip kuruyordu o da iddialı olacaktır.
Saygılar ve sevgilerle, başarılar herkese.

Bengam

Ağır Atlı
Hucum ilk günden itibaren çok rahat bu dünyayı götürür.
Eşkiya sanırım başlamıyormuş o yüzden onları değerlendirmeye katmadım:)
KMA dışarıdan takip ettiğim kadarıyla sağlam ve etkili bir ekip, birde bizim almora ömer ile onmylove oğuz bi ekip kuruyordu o da iddialı olacaktır.
Saygılar ve sevgilerle, başarılar herkese.

Sizede iyi oyunlar mehmet :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Mehmet nerelerdesin sen evet hucum eski dünyadan ekibi çoğunluğu giriyor bu dünyada Yeni arkadaşlar katılım var inşallah güzel dünya olucak klanın Online süresi çok yüksek oyuncu sayısı baya var

DeletedUser

Ziyaretçi
bıraktık işi gücü geliyoruz:) bir gece ansızın yiğit klanlarıda başlıcak

DeletedUser

Ziyaretçi
eto1907 hatırlıyomusun 16yı ama sen hangı klan oyuncususun bız anlamadık sancakmı baskamı=?

seçicemizyonu yazarım sana ordan başlarsın korkularınla yüzleşmen lazım:D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
imzaya bak anlarsın :D

seçicemizyonu ne demekse yaz ondan bakalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sana yaptımız opu hatırlıyorsun dimi imzanı atarken bari onuda hatırla ve boşuna burda boş konular üstünden siyaset yapma lütfen
yön belli değil daha girmeden mesaj atarım sana :)

hata bizde silmeden bıraktık senı sonra geliştin bide dünya kapattın:)

ergün abiye selamlar hala oynuyorsa

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Benim hala eto hesabında devam ettiğimi zanneden kişilerden birisin işte :) kısa kes dünyayı sen mi kapattin ben mi kapattım :) kaç defa savaş açtık size siz istatistiklerde geri olduğunuz zaman hep savaş bitirdiniz öne geçince devam ettirdiniz savaşı..kaç defa klan değiştirdiniz kaç defa isim değişikliği yaptınız biz 2 klan ile mücadele ettik sizin 5 klan vardı ama ne fayda hepiniz korkudan gittiniz hahah