Favori Klanlar

DeletedUser

Ziyaretçi
o zaman eto hesabındaydın suanda nerdesın bılmem...
binbir ayak oyunu ıle dunya kapattınız ata ıle savaş halındeyken sa yapıp bıze bizle savaşmaya çalıştınız yanı durust iş yapmadınız...
tabi saygı duydum ınsanlar vardı klanınızda
ama sen git bence oyuncu dosyana bak bir yiğit klanı eto ya ne yapmış o ıkı klanınız seni koruyamamıs
kaç savaş açtınız allah aşkına 1 savaş vardı dunyada sız ve bız kalmıstık zaten
yiğit klanları ismini değiştirmez benımde sahsi dosyama bak server sonuna kadar yiğiteydim suanda bu sekılde konusmanın mantıgı yok
yiğit klanları o worlde en fazla 3 klan oldu abartma bence
korkudan değil verilen sözler ağızdan çıkan sözler vardı ama sancak klanı bızım guclu bir rakip oldugumuzu anlayıp
isim vermicem insanlarla bulusup yemek yemeler,telefon konusmalar skyplar arkamızdan iş çevrildi konu kapatılmıs bence açma bu konuda uzulursun
sonuç olarak ali cengiz ile server sizde kaldı tebrikler

bide benım öle imzamda 300 klan yazma gibi bir luksum yok bizde varsa yoksa YİĞİT!!

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Yigit klanini savunan arkadaşa soyluyorum boyle apaci apaci yazip ne elde ediceksin ? Tamam etoyo op yapmissiniz basarili olmustur fakat bunu yillar sonra dile getirmeniz bile sizin vasatliginizi gösterir. Tek basariniz op.ta koy almak sanirim. Adam dunyayi kapatmis hala lagaluga. Tebrik etmeyi ogrenin w31 e girmeden.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
o zaman eto hesabındaydın suanda nerdesın bılmem...
binbir ayak oyunu ıle dunya kapattınız ata ıle savaş halındeyken sa yapıp bıze bizle savaşmaya çalıştınız yanı durust iş yapmadınız...
tabi saygı duydum ınsanlar vardı klanınızda
ama sen git bence oyuncu dosyana bak bir yiğit klanı eto ya ne yapmış o ıkı klanınız seni koruyamamıs
kaç savaş açtınız allah aşkına 1 savaş vardı dunyada sız ve bız kalmıstık zaten
yiğit klanları ismini değiştirmez benımde sahsi dosyama bak server sonuna kadar yiğiteydim suanda bu sekılde konusmanın mantıgı yok
yiğit klanları o worlde en fazla 3 klan oldu abartma bence
korkudan değil verilen sözler ağızdan çıkan sözler vardı ama sancak klanı bızım guclu bir rakip oldugumuzu anlayıp
isim vermicem insanlarla bulusup yemek yemeler,telefon konusmalar skyplar arkamızdan iş çevrildi konu kapatılmıs bence açma bu konuda uzulursun
sonuç olarak ali cengiz ile server sizde kaldı tebrikler

bide benım öle imzamda 300 klan yazma gibi bir luksum yok bizde varsa yoksa YİĞİT!!

benim hesaptaki köyleri dağıttım ben kim aldı köylere bak bir :) ben eto hesabında mı devam ettim :) eto da başkası vardı bende başka hesapta idim..

benim imzamda 300 klan değil 3 klan yazıyor..sancak-503 ve rbw..hepsi de değerli klanlar benim için :) sen kapatamadın diye laf atma burada :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ayrıca bizim orada dünya kapatmamıza %60 yetiyorken 3 ay içinde hakimiyeti %80 kim yaptı?şuan hesap adını hatırlamıyorum ben başka hesapta idim ancak o hesabı siz çaldınız sizin klana koydunuz o hesabı o hesapta ceza aldı zaten..inkar etmeyin burada.çok iyiyseniz neden kalkıp daha hakimiyet yeni %60 olmuşken hiç bize saldırı çıkmadınız?yada çıkamadınız bunu sorgula bence.3 ayda %20 hakimiyet kolay kolay arttırılmaz classic haricinde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Normlifee kimsin bılmıyorum donen dolapları bılmeden lafa gırme bence sen bak işine normlıfe alttakı mesajı oku bakalım dusuncen ney
eto senın bana attığın mesaj

Konu kuçu kuçu
Oyuncu eto1907
Cevapla İlet Sil İhraç et
eto1907 bugün saat 21:05
w16 da yıkamadın burada yık hahhahhahaha ulan komik beyinsiz mal :d:D:d:D::d gel yık asdasasas :D

w16 kapattık bu da sana girdi belii hahhahahhah :dff::f::ff

hadi uza şimdi anası vampir
eto1907 bugün saat 21:04
gel kuçu kuçu gelll :D

bu mesaj senın adamlığını gösterir işte

w16 dakı tavrınızda bu sekılde idi. hesabı sen dağıtmadın op yaptık koruyamadınz yanındakı adam senı toplamaya başladı. dunyada tek sız varken clasıkte olmana gerek yok rahat yuzde 20 boş koylerı alarak yapılır sankı çok bişe yapmışssınız gibi konusmayın. atanın artıklarını alarak yaptınız o yuzde 60 ı burda konuyu bılmeyenlerde gercek zannedıcek. ama senın ust kısımdakı mesajın adamlıgını gosterıyor.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
asdad :D:D sana edilen küfür az bile :) w16 da 8 milyonluk hesabı çalarken,haksız yere ban attırırken en kral adam sizdiniz öyle değil mi?istatistiklerde savaşta fark atıyorken aniden savaşı bitirip yeniden savaş ilan kimdi?yan hesaplarınız ile bize küfür eden kimdi?burada şimdi benim ettiğim küfürü paylaşma,yada paylaş paylaş :) (keşke 16 açık olsa da sizin bana ve bizim klana ettiğiniz küfürleri koyabilsem) hiçte pişman değilim..senin gibilerine az bile gelir bu küfür..

yahu biz %60 yaptığımız zaman siz daha %30 larda idiniz.sizi 2 ye katlamıştık.biz zannediyorduk bize operasyon yapar bunlar vs. :D 3 ay laga luga yaparak köy topladık siz tek tek hesap silip gittiniz.geriye sizden kaç kişi kalmıştı 10 mu 15 mi? :D dünya sonunda %80 küsür biz %15-20 küsür de sizdiniz heheh :D ne kadar da büyük klan yiğit :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ayrıca bizim adminlerle yakın temasta olduğumuzu yazmışsın.bizim 7 milyonluk hesabımıza adminler sebepsiz yere global vermişlerdi.Almanya İnnogames e ticket yazmıştık.bari tazminat açarız filan diye klanlara.ama sonuç elde var sıfır.yani demek istediğim olay şu.biz klanlar adminleri ile yakın temasta olsak neden İnnogames e ticket yazalım bunu sorgula bakalım :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ayrıca benim koruyamadığımı nereden biliyorsun.kendi fikirlerini yazma burada.ilk kim almaya başlamış bak bakalım :) ayrıca yanımdaki adam demişsinde kaç kişi köylerimi aldı bizim klandan..yanımdaki adam mı almış oluyor.ay sarıyerli ah zeki olman lazım,belli acın var çok acıttık sizi zamanında :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hangı hesabınız çalışız nıckını soyle ? Biz w16da sizle olan hiç bi savaşı bıtırmedık yalan soyluyorsun?

Sen sadece şu an küfür ederek suçlu psikolojini tatmin ediyosun ve ne yazıkki bu oyunda sana bu küfürleri etmene izin veriyor.o kadar iyi oyuncu iseniz w31 e başladık güneybatı

Biz hesap silerken dünya hakimiywtimiz yuzde 42.50 idi sen biz oyunu bıraktıktan sonraki durumu soyluyosun bence

Biz bıraktık siz bıraktırmadınız bunu ergün abıye sorabılırsın,mustafaya utkana

Sebepsiz yere ban yiyen hesabınız kim?

Senın koylerını allura aldı neden yalan soyluyorsun bız almaya başlayınca çok haysiyet yoksunu bi adamsın git ötede oyna

Lloyd

Casus
şahsen aranızdaki diyaloğa müdahil olmak gibi bir niyetim yok. evet o mesajı atarak ethem yanlış bir hareket yapmış. ancak w16 nın başından sonuna dek içerisinde olan, SANCAK klanının o dünyayı kapayışındaki tüm opları yaşamış bizzat katılmış biri olarak ufak tefek diplomasi hareketleri ile sizin alt edildiğiniz konusuna katılmıyorum.. sizle düşman oluşumuz esnasında halihazırda dünya üzerinde yer alan tüm klanlara savaş açtık. haritamızda ne ateşkes ne müttefik klan kalmadı, yaptığımız hiçbir opa bir opla karşılık alamadık bireysel karşılıklar denendi kaybedilen köyleri geri alma çabaları vs.. herkesin o worldde büyük emekleri olduguna inanıyorum ki sonucda hızlı ve 4 misyoner ile köy alınabilen bir dünya değildi buda yanında ekstra emek ekstra gayreti getirdi. sancak klanı o dünyayı tamamen savaşarak kapatmıştır sonradan klana dahil edilen oyuncular %70 oranında üstünlük sağlanmaya yakın dahil edildi ve zaten savaşlar bitmiş resmi kapanış aşamaları bekleniyordu. her dünyada olan olağan diplomasi hareketleri oradada olmuş olabilir ancak bu kesinlikle yiğit gibi bir yapılanmanın dünya kapatacak kapasitede bir klanın! hiçbir opa op ile karşılık vermeden kaybetmesini sağlayacak derecede olmamıştır. yiğit kma ceset ismini hatırlamadığım birsürü klan henüz %45lerde iken yeni açılacak dünyalarda başlayacakları için veda etmişlerdi bile. bugüne dek birçok dünya kapatıldı ve çoğu birsürü birleşim yolu ile gerçekleştirildi. çıkıp burada hiçbirine haketmediniz denmedi 1 klan hiç durmadan savaşarak dünya kapattı altında nekadar diplomasi hareketi olursa olsun onca klanın 60/70 kişilik bir yapılanmaya karşı düzenli bir operasyon yapamadan kaybettiği bir dünyaydı.

dipnot... (eto1907 ethem seni severim ancak bu tür mesajlaşmalarını gördükçe sana her seferinde fazladan kızıyorum) kaybında kazancında sonunda herkes oyunu kapatır yoluna bakarken bu tarz sataşmaları yakıştıramadım.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
heran bayrakcı burlara uğruyacakmış gibi hissediyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Loldy ustad ben sancak klanlarına savasmadan oyunu kazandı demıyorum cok ıyı ekip halada konusuyorum cogu ıle ama bu eto1907 ygtmiş falan,yazınca konu açıldı. Ergun abıyıde utkanıda mustafıyıda cok severım saygı duyarım.

Ama en değerli varlık olan anneye laf edilmiş burda,bunu modlar gorup gerekenı yapması lazım çünkü bu ayıp bişe

Sancak ekibine en ufak bir lafım yok bu yalnış anlaşılmasın

Fakat oyunum her evresınde oyunda olmayan ve emegıde olmayan eto1907 nın sankı kendı kapamış gibi konusması kızdırıyor benı
Bunu çıkıp ben kapadım bufecı vardı antalyalı o dese ergun abı dese guns on roses dese kartalım dese anlarımda sen kımsın yanı

Lloyd

Casus
Loldy ustad ben sancak klanlarına savasmadan oyunu kazandı demıyorum cok ıyı ekip halada konusuyorum cogu ıle ama bu eto1907 ygtmiş falan,yazınca konu açıldı. Ergun abıyıde utkanıda mustafıyıda cok severım saygı duyarım.

Ama en değerli varlık olan anneye laf edilmiş burda,bunu modlar gorup gerekenı yapması lazım çünkü bu ayıp bişe

Sancak ekibine en ufak bir lafım yok bu yalnış anlaşılmasın

Fakat oyunum her evresınde oyunda olmayan ve emegıde olmayan eto1907 nın sankı kendı kapamış gibi konusması kızdırıyor benı
Bunu çıkıp ben kapadım bufecı vardı antalyalı o dese ergun abı dese guns on roses dese kartalım dese anlarımda sen kımsın yanı

hocam gördüğün gibi bende kendisini bu sebeple yadırgıyorum.sebep veya konu ne olursa olsun hakaret işin içine girmemeli. w31 açılmış yeni bir dünya oynayan ve sonradan gelip oynayacak olan herkese başarılar diliyorum.

oyunu oyun oldugu bilinciyle oynayabilen herkese selam olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
tt2

2.png

Nerelerdesin köftehor :D