Favori Klanlar

DeletedUser24418

Ziyaretçi
sıralamada 55.sıradayız klanda 32 kişi var ama saldırı olarak yenilen rakiplerde 12.sıradayız yani kesimde :) bizim adımız RbW sadece ekip dayanışması var :)

DeletedUser57931

Ziyaretçi
PROBLEM w nin süprizleri arasında beyler demedi demeyin :cool:

DeletedUser58593

Ziyaretçi
Arkadaslar bastan sona kadar okudum usenmedim klanimin adini tek yerde gordum.Zorba klanlarinin oyuncularini ve ekibini incelemenizi tavsiye ederim. Bu dunyayi kapatmak icin yeterince saglam bi ekip kurdugumuza inaniyorum. Simdiden butun arkadaslara basarilar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel oyuncular var worldde. utd cin hucum çok değerli oyuncuları var. rbw ve zorba bunlardanda süpriz bekliyorum : )

utd klanını bilmiyorum ama isim olarak kaliteli oyuncularını gördüm boş bir klan değil. teke tek olduğu sürece en kral klanla bile çok uzun süre savaşırlar. cin klanıyla w20de savaştım çok iyiler baştan sona 1.liği kimseye vermediler.. hucumu söylemeye gerek yok belkide klanlar tarihinin en iyi 2-3 klanından biridir. risky klanı var onlarda sanırım yeni bir oluşum daha öncek görmedim ama oyuncuları yabana atılcak gibi değil renk katarlar. baggalı gönülden destekliyorum bütün sevdiğim adamlar orada: ) aile klanı nicklerini aynı yapmaya çalışmış bu seviyede olduklarına göre vardır bir numaraları: ) bütün klanları göz önüne alırsak hucumla cin bir kaç adım önde. geçmişte olduğu gibi yine birlikte hareket ederlerse bu worldude w20 gibi 4-5 ayda kapatır giderler.

Bengam

Ağır Atlı
güzel oyuncular var worldde. utd cin hucum çok değerli oyuncuları var. rbw ve zorba bunlardanda süpriz bekliyorum : )

utd klanını bilmiyorum ama isim olarak kaliteli oyuncularını gördüm boş bir klan değil. teke tek olduğu sürece en kral klanla bile çok uzun süre savaşırlar. cin klanıyla w20de savaştım çok iyiler baştan sona 1.liği kimseye vermediler.. hucumu söylemeye gerek yok belkide klanlar tarihinin en iyi 2-3 klanından biridir. risky klanı var onlarda sanırım yeni bir oluşum daha öncek görmedim ama oyuncuları yabana atılcak gibi değil renk katarlar. baggalı gönülden destekliyorum bütün sevdiğim adamlar orada: ) aile klanı nicklerini aynı yapmaya çalışmış bu seviyede olduklarına göre vardır bir numaraları: ) bütün klanları göz önüne alırsak hucumla cin bir kaç adım önde. geçmişte olduğu gibi yine birlikte hareket ederlerse bu worldude w20 gibi 4-5 ayda kapatır giderler.

iyi analiz hala diyoruz cay a bekleriz :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
rbw olarak oyundan zevk almaya bakıyoruz amacımız bu :)

DeletedUser45416

Ziyaretçi
Hücum klanlarıyla son bir dünyada oynayıp, artık bu oyunu oynamayacagıma kendi kendime söz vermiştim zaten bu saatten sonra oyuna ayıracak zamanımda olmayacak. Benim bildiğim hücum bu dünyaya gelmez. Özgür,kenan ve vedat(oksijennn) başkanlara buradan selamlar :)

Hucum ekibi olarak w26 yı kapatma amacinda dunyaya girisimizi ancak elde olmayan sebeplerden dolayi erken biraktik simdide w31 de ayni ekiple tek eksigimiz olan severim seni raskah hesap batiran aramizda yok olmalarini isterdim w31 dunyasindaki dost ve dusman klanlara basarilar diliyorum iyi oynayan kazansin

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Hucum ekibi olarak w26 yı kapatma amacinda dunyaya girisimizi ancak elde olmayan sebeplerden dolayi erken biraktik simdide w31 de ayni ekiple tek eksigimiz olan severim seni raskah hesap batiran aramizda yok olmalarini isterdim w31 dunyasindaki dost ve dusman klanlara basarilar diliyorum iyi oynayan kazansin

burdayım :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Atakan hesap batıran derken mikoyuda kastetmiş olabilir leyla unsure

DeletedUser45416

Ziyaretçi
Suat hesap batiran nikinde mikail yokmu tanidigim atakan w10 dan klan arkadasim atakankaan var

DeletedUser

Ziyaretçi
Suat hesap batiran nikinde mikail yokmu tanidigim atakan w10 dan klan arkadasim atakankaan var

bu gereksiz atakanda hesap batıran nicki ile oynadı ama nikonun nickle bu luzumsuzun nicki arasında bir kaç harf farklılık vardı yanlış hatırlamıyorsam.

atakan nickini hucum batıran yap artık ve çık git şu klanlardan: )

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bu gereksiz atakanda hesap batıran nicki ile oynadı ama nikonun nickle bu luzumsuzun nicki arasında bir kaç harf farklılık vardı yanlış hatırlamıyorsam.

atakan nickini hucum batıran yap artık ve çık git şu klanlardan: )

bunlar hep preyle yapılıyo :(

DeletedUser45265

Ziyaretçi
abi cine gelirim seni atarım desteklerin geldikleri yerlere döner :D