favori klanlarınız

• Konuyu başlatan DeletedUser46266
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
14 de tanımazsn ustad alarmla yakın ilişkiler tam başlamadan brakmısdım. ve sohbet yeri deil bura o yuzden bolmus sayılmazsn :d:D

DeletedUser

Ziyaretçi
orası beni ilgilendirmez forum modu ben değilim ki istediğinizi yaparsınız :) :)

hm çok az oynadıysan tanımıyorumdur da yine tanıma ihtimalim yüksek :) :)

DeletedUser

Ziyaretçi
orası beni ilgilendirmez forum modu ben değilim ki istediğinizi yaparsınız :) :)

hm çok az oynadıysan tanımıyorumdur da yine tanıma ihtimalim yüksek :) :)

reis063 nickiyle oynadm bi süre. bni ben tanımıorm çoğu zaman o yuzden zor üstadD:D

vay reis :))))) ne hayırsız çıktın be dostum bizi w18 öylece bırakıp gittin bi kere bile sormadın :)))

w18 deme bana duymussundur bazı durumları :) hayatmda ilk kez oyun için küfrettm düşün yani:D:D

DeletedUser41842

Ziyaretçi
reis063 nickiyle oynadm bi süre. bni ben tanımıorm çoğu zaman o yuzden zor üstadD:D

w18 deme bana duymussundur bazı durumları :) hayatmda ilk kez oyun için küfrettm düşün yani:D:D

haklısın bende orda varım ama 2 ay önce bıraktım kadir abi bırakırsan gelir seni bulur vururum dedi korkudan hesabı silede alamadım :)))) sende w20 bizle gelsene muhbbetin dibine vururuz hep birlikte :))

DeletedUser

Ziyaretçi
klan olusturdk yaw olmasa her türlü gelrdm. sizde bayaa tanıdık vardır.bizim ekip w18 de size katılmısdı çoğu:))

spoken ve mayhen de başlıcakmı??

DeletedUser41842

Ziyaretçi
klan olusturdk yaw olmasa her türlü gelrdm. sizde bayaa tanıdık vardır.bizim ekip w18 de size katılmısdı çoğu:))

spoken ve mayhen de başlıcakmı??

meyhan işleri var evlenecek para biriktiriyor herhalde spokende w18 1.liği yaklama pesinde yahu yeri değilde bu oyunda gördüklerim arasında en iyilerinden adam çok iyi oynuyor hakkını veriyor oyunun :) w20 sözü var bana gelmese milasa yanına gidecem onun :)))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ben boşune dememişim o zaman Tolga bikaç ayda benden daha çok tanınmış :)

o kesimleri yapan oynayacak ama onu söyleyim en azından

kaptanfe ası sahibi özcandır yan burdaki konuşan şahız .) neyse bu kafar yetti özcan hoca

DeletedUser

Ziyaretçi
G@DD@R ekibi olarak hiç bir zaman puan için oynamadık, zaten sürelerimiz kısıtlı ondan dolayı belli bir zaman sonra klan zaten düşüşe geçiyor bizim her zaman ilk hedefimiz savaşmak olmuştur, rakibin puanı önemli değil kafada olan 5 klanla sınırımız varsa 5 ine de savaş açarız bizim oyun anlayışımız bu :D

Bu dünyada favorim rest klanları ama kesimlerde ekibi toplayabilirsek liderliği alırız diye düşünüyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ESKIYA da fuat reis varmis ordan hayri gelmez troll benimde favorim NOP

Uzun suredir basarisiz oldum bu dogru amma bende hic hafife alinacak bir oyuncu diyilimdir .Insallah bu dunyada da bunu kanitliycam.Kimse benim w9-da Dumrulda ve w8-de sancakda yaptiklarimi kucumseyemez :)

DeletedUser

Ziyaretçi
klasik bir konuya birkaç kelam edelim:)

organizesi en iyi olan savaşan klan kazanır.
bazı klanlarda da sıralama için herşeyi yapar ve sonunda patlar.
adil ve güzel savaşların olduğu bir vord olsun.tanıdıklar devreye girmesin yeter:))

DeletedUser

Ziyaretçi
iyi diplomasi yapan ve zamaninin buyuk bir kismini oyuna veren ekip kazansin diyelim bizde :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Bu tür kim favori konuşmalarını yapmak için çok erken.. Bir bakmışsınız büyük klanların yanında flash bir ekip çıkmış ve kafaya oynuyor.. Ama sorarsanız şahsi olarak favorilerimiz var tabiki.. Ama kimse gelipte Alarm havalı havaları söner diyemez çünkü biz hiçbir zaman kendimizi favori olarak göstermedik ve savaştığımız insanlarla bile abi kardeş saygı ve sevgisini hiçbir zaman unutmadık.. Eğer havalı bir klan görmek istiyorsanız bunu özgür abiye (xaereo) bir sorun o size havalı klanı anlatacaktır.. Bu arada sayın crespo eğer alarm klanlarında bir saygınlığınız varsa bunu kendi yaptığınız yorumlarla yitirdiniz..