favori klanlarınız

• Konuyu başlatan DeletedUser46266
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2758

Ziyaretçi
yıldırım send ehaklsın hani belki bu alarm atar yapar gibi ama şöyle diyim 14 te baya savaştık hatta o klanın kurucusu bisim klanın kurcusunun müdürü :)) düşün savaşiyoruz ama normalde seviyeli kişiler
lakin senın söylemek istediğini ben anliyorum farklı bir durum

sen anladıysan özgür abi problem yok ,

gördüğümüzü , okdugumuzu özgürce yorumlarız sen iyiysen bunu mutlaka görürüz.. bu kadar kasmana gerek yok rahatsızlıkta yok basit şeyler bunlar

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aynenya yani burda kasılıcak biiyok senın anlatmak istedğinin mnatığı alarmla alakası yok aslında sadece bir örnek olarak deney olarak kulandın :) küük bir parçasını oda onlarıda kastederk değil yani onlar denk geldi öle dedin

o yuzden bu knuyu kamanında anlamı yok

bu aradada natol iddalımı konuya donek :)

DeletedUser

Ziyaretçi
neyse bir şey yazmıyorum muhabbet uzayacak gerilmenin manası yok. tekrardan başarılar tüm klanlara

DeletedUser

Ziyaretçi
sınavlarım filan vardı ondan önce de kim kimdir takılmazdım oyuna girer çıkardım insanları yeni yeni tanımaya başlıyorum. Kim kimin müdürü abi ? :D

holigangüc , severimseninin müdürü , ama müdüre kimse ulaşamıyor mesaj attım dönmedi henüz

DeletedUser12293

Ziyaretçi
özgur gonhan vede cemhanı aradınmı cem hanı gelicekmi aslında gokhanı vede cemhanı yarın bir arım bakım :) gerçi gelmesın sizlen savişirken bizim başkanının müdürü die bizim başkan rahat değildi :) gelemzse rahatlarız

DeletedUser41842

Ziyaretçi
kadir abide sizle gelckmi w20 ye?? (kado aga) yoksa ben bi arayım onu:DD:

kadir abimiz bizle hemde ön saflarda olacak restin kado agası o :)) ama bilmediğiniz diğer wordlerde 2. lere milyon fark atmıs hem puan hem kesimde . kişilerde rest kadrosunda olacaklar :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
gokhan ben sistersen enginlen ulaşammmı sana bilgi alım gokhan gerçektede sağlam oyuncudur hakkını veriyor oyunun enginde başkanda öle

DeletedUser

Ziyaretçi
özgur gonhan vede cemhanı aradınmı cem hanı gelicekmi aslında gokhanı vede cemhanı yarın bir arım bakım :) gerçi gelmesın sizlen savişirken bizim başkanının müdürü die bizim başkan rahat değildi :) gelemzse rahatlarız

abi ikisinede mesaj attım arayıp rahatsız etmek istemedim açıkcası müsait olduklarında dönerler diye mesaj attım

DeletedUser

Ziyaretçi
gokhan ben sistersen enginlen ulaşammmı sana bilgi alım gokhan gerçektede sağlam oyuncudur hakkını veriyor oyunun enginde başkanda öle

aynen abi iyi olur bi ulaşın gökhan abiye valla :D vedat abi diyor arıyoz açmıyo çakma müdür gidiyoz yerinde yok :D bilmiyom artık birileri ulaşsın da bana bi haber edin size zahmet yav gelsin oda

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen abi iyi olur bi ulaşın gökhan abiye valla :D vedat abi diyor arıyoz açmıyo çakma müdür gidiyoz yerinde yok :D bilmiyom artık birileri ulaşsın da bana bi haber edin size zahmet yav gelsin oda

ALARM'ın ekibini HUCUM toparlıyor :D bu arada HUCUM-ALARM diplomasisi ne olur w20'de troll

DeletedUser

Ziyaretçi
gökhan abi diyordu , az daha kızdırırsalar klanlarını dağıtıcam haberleri yok :) :) :)

DeletedUser

Ziyaretçi
reis :) sizle başlayacağını duyduğm için kendisine w20 hakkında bişe bile demedm:))