favori klanlarınız

• Konuyu başlatan DeletedUser46266
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46266

Ziyaretçi
biraz erken bir başlık oldu ama ileride de buradan devam ederiz..

benim favorim doğal olarak NOP

DeletedUser

Ziyaretçi
valla sağlam klanlar katılıyor. inşallah güzel savaşlar çıkar. benim favorim yok açıkcası

DeletedUser46304

Ziyaretçi
Alarm in olduğu bir server da başka klan haramdir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eskiya Saldrganda favori
Sıralama değişir sürrekli sanki :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu başlık için çok erken ama üstünde yorum yapabileceğim 3 klan bulunuyor. bunlar eşkiya, gaddar ve hucum klanları. her bir klanda oyunu oyun gibi oynayan kaliteli ekiplerdir.

özgür abi önderliğinde ki hucum klanını ele alırsak bence kısa zamanda zirveye oturacaklardır ve kolay kolay da bırakacaklarını sanmıyorum.

bildiğim kadarıyla eşkiya da eksikler çok ama kemik kadroları olduğu sürece eşkiya da favoriler arasındadır. eşkiyada 2 dünyada oynama şansını elde ettim. öyle bir klandır ki eşkiya yıkılması an meselesi derken zirveye geçmiş. inanılmaz şekilde birlik beraberlik var. tabi aynı zaman da harika organize oluyorlar. başarılı olacaklarına eminim.

gaddar klanı gibi bir klanla oynamak ayrı bi zevktir. sıralama da çok yukarılara çıkacaklarını sanmıyorum ama iş kesime gelince tek favorim vardır o da gaddar :) çok agresif kaliteli bir ekipleri var. oyundan zevk almak istiyorsanız gaddar klanlarını tercih edin derim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gaddarın bende yukarılara çıkacağını sanmıyorum ama bir süre rakiplerini uğraştıracakları kesin

Nop kaliteli oyunculardan kurulu olarak gelicekler eğer birileri yönetimi devam ettirirse ve erken bırakmazsalar yukarılarda olurlar

Hucum klanı ile world 14 de 7-8 ay savaştık orda çok kalabalıklardı çok klan bünyelerine kattılar onu bir daha yapacaklar mı bilmiyorum eğer yaparsalar kalabalık olmanın verdiği avantajı kullanabilen bir ekip eğer öyle olmazsa işler az kişi ile neler yapabilirler bir fikrim yok yanlış anlaşılmasın kemik kadrosu çok çok iyi ama kemik kadrosunun hepsi saldırı oynuyor savunmayı rahat bölgelerden ve kemik kadro dışındkai oyunculardan sağlıyorlar bu worldde neler yapıcaklar izleyip görücez

ALARM hakkında yorum yapmıyım taraflı olur :)

Başarılar herkese

DeletedUser

Ziyaretçi
soradan bende dusundum ne dıyom ben dedım :) fukara sümüğü yapıstırırdı valla onu gorseydı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bılmıyom da ben bıtane rest gordum w20 profılınde mirzay ve site54 önderlıgınde dıyodu yarıldım onu gorunce :D