Family vs Peekay

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65327

Ziyaretçi
ya dostum ne komik adamsın sen az tutarlı ol ya da sen bırak aile adına konuşmayı bilen bi temsilci cevap versin :D önce 5 kişiden fazla kişi destek atmadı diyorsun sonra liste çıkardığımda yok beyaz klanı yok şu bu yok biz kardeşimizi desteklemişiz falan :D ha şöyle diyin kardeşinizi desteklediniz ben de öyle diyorum zaten siz tahttan yana olunca diplomasi kaldırdık ve savaş bu yüzden başladı gidip yok rezerve yok şu bu saçma sapan savaş nedenleri yazıp milleti kandırmayın da millet görsün ne tip adamlar olduğunuzu :D Tüm aile oyuncularına değil laflarım birkaç kişiye , yoksa ailede hala çok sevdiğim dostlarım çok değerli adam gibi adamlar da var :)

Savaşla ilgili de soran arkadaşlara bilgi verelim PEEKAY ana bölgesinde PEEKAY 395-272 önde , tabi bu arkadaşlar bize BEYAZ isimli klan olarak bize katılan dostlarımıza saldırmazlık anlaşması varken op başlattığı için o bölgede biraz köy almışlar da onu ekleyince fark azalıyor ama yine PEEKAY önde :D ama şu an ben istatistikleri fazla önemsemiyorum savaş daha yeni başladı bu köprünün altından çok su akar, Şimdiye kadar tüm peekay için çok zevkli bir savaştı harika bir muhabbet oluştu klan içi birliktelik dostluk ortamı pekişti sırf bu bile benim için savaş kazanmaktan daha önemli bunun için aileye teşekkürler :D Şimdilik yazacaklarım bu kadar iki tarafa da keyifli savaşlar :)

Sen genel savası boşver kendi istatistiğini söyle de insanlar player görsün hahah daha var mı gelecek savunma kalmadıysa ben atayım bana mesaj atman yeterli bana sana özel ara da yaparım :D :D ağlama erwl biz biliyoruz her şeyi zorlama sen kendini

DeletedUser65327

Ziyaretçi
Erevelenin sesi kesildi 5 gündür ne yazsam diye düşünüyo :D gel gel tamam dalga geçmicez tekliflerim hala geçerli uzaktan barbar toplamana gerek yok yaz bana savunma atayım istediğin kadar hahah :cool::cool:

erwl

Okçu
Erevelenin sesi kesildi 5 gündür ne yazsam diye düşünüyo :D gel gel tamam dalga geçmicez tekliflerim hala geçerli uzaktan barbar toplamana gerek yok yaz bana savunma atayım istediğin kadar hahah :cool::cool:

Takmayınca zoruna mı gitti yoksa :D 1 ekim diplomasi kaldırılacak diye gün anlaşması yapıp ortanızdaki köylerime 24 eylülde saldırı başlatınca kondunuz bazı desteksiz köylere , adam yaptığı hareket sonrası mahçup olup yuzu kızaracağına gelmiş gevşek gevşek konuşuyor :D ayrıca savaş devam ediyor bizim açımızdan olumsuz bi durum yok burdayız sadece forumdan polemik sevmiyorum başkanın gelsin yazsın onla konuşuruz muhattabım değilsin , adını sanını 15-20 gündür duyduğum adamlar gelmiş bana bir şeyler diyo sen kimsin :D

DeletedUser65327

Ziyaretçi
Takmayınca zoruna mı gitti yoksa :D 1 ekim diplomasi kaldırılacak diye gün anlaşması yapıp ortanızdaki köylerime 24 eylülde saldırı başlatınca kondunuz bazı desteksiz köylere , adam yaptığı hareket sonrası mahçup olup yuzu kızaracağına gelmiş gevşek gevşek konuşuyor :D ayrıca savaş devam ediyor bizim açımızdan olumsuz bi durum yok burdayız sadece forumdan polemik sevmiyorum başkanın gelsin yazsın onla konuşuruz muhattabım değilsin , adını sanını 15-20 gündür duyduğum adamlar gelmiş bana bir şeyler diyo sen kimsin :D

Sesin solugun çıkmayınca öldün sandım seni düşünmekte suç :(
Senden aldığımız köyleri savas başladıktan sonra diplomasi nötr hale gelince aldım yine kıvırmaya baslama.Köylerinde ne kadar savunma olduğunu ben biliyorum :D Önce dedin ki ailenin yarısı tahtı destekledi falan filan salladın bi sürü sonra isimleri saydın 8-9 kişi cıktı.Aile klanları totalde 18 kişiden mi oluşuyo ? :D hahahahhaha what a nice joke bro please stop it :D

Pk-taht savasında adımızı herkese sormussun koca klan bi adamı indiremediğiniz için mi ağlıyosun yoksa :D ayrıca o savaş baslayalı 1 aydan fazla oldu yani bizi 15-20 gündür tanımıyosun? Yalan içine işlemiş her sözün palavra . Yakında kurtulursun bizden bişey olursa oyundan yazarsın :D konu gg

DISCIPLIN3

Okçu
Ketifli seviyeli bir savaş olması dileğimle. İyi olan kazansın bütün klandaşlarıma ve pekaydaki memberlara başarılar dilerim.

Neyse buda foruma ilk mesajım olsun :)

DeletedUser59005

Ziyaretçi
1 ekim diplomasi kaldırılacak diye gün anlaşması yapıp ortanızdaki köylerime 24 eylülde saldırı başlatınca kondunuz bazı de:Dsteksiz köylere ,

neden bahsediyosun sen erevele hayırdır ilk gece 2 köyümü misledin utanmadan bunuda bize yıkıyorsun köyün birini aldın birini alamadın he aldıgın köyüde ben gecen hafta aldım saten eriyosun oyunda burda gevşek gevşek konuşuyorsun oyununa bak oyununa

barbod

Kılıç Ustası
Bu hatta bi hareketlilik var ama anlayamadık yetkili arkadaşlar kamuoyunu bilgilendirsin

DeletedUser64780

Ziyaretçi
geçen de saygısızlaşmıştın oyundan yazdım sebebini açıkladın şuan seni sinir eden ne??

hesabı bir başkasına devredip gitmiş olmak mı??