Family vs Peekay

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

erwl

Okçu
Yanıma kimse çekme derdim yok da sizin var belli ki

Azrail ekibinin bi anda errordan ayrı kurup bizim arka tarafa saldırması da bunun göstergesi.

Family - Taht ve Azrail karşısında savaşan bir Peekay var ortada yine de gocunmayız. Benim şimdiye kadarki lafım biz sizin dostunuzuz , savaşta tarafsızız , nötr kalınacak diyip de sinsi sinsi destek verenlere. Zaten delikanlı gibi çıkılıp dense ki biz şundan tarafız, eyvallah denir savaş başlanır.

Ha senin ekibin vs sağlammış , geç onları kardeşim bi cacık yok. arkanızı başka büyük klanlara dayayarak parazit yaşayan adamlardan başka bir şey değilsiniz. zaten sen kendi klanına güvenmiş olsan yana yakıla suat abi şu köylere biraz savunma atabilir misin özgür abi söyle dedi de diye falan sağdan soldan savunma dilenmezsin. Bak bakalım ben peekay - taht savaşında peekay dışında kimseden destek istemiş miyim? Bi tane örnek bul , 13 değil 1 tane bul yeter :D ekibin sağlammış yemişim ekibini ekibin sağlamsa ekibinle savaşsaydın , erkek arkadaşının arkasına saklanıp vuran melis gibi davranmasaydın :D

Bi de destekleri geri gönderdim diye kendi kendine gurur yapıyor kırılmış gücenmiş falan vah vah , nerde sende o dediğini uygulayacak gurur :D içinizi bilmesek tamam da her şeyi biliyoruz neyseki

Ejderozi

Milis
He inen diyorsun ki ben terbiyesizliğe devam edeyim sende bana yap :) o dediğin Melis ile suan senin konumun aynı farkındasın demi. O paraya çeviriyor en azından sen zevkini alıyorsun oda güzel ve hoş :)

Destek istemedim demiyorum bak ben :) ama yalvarmadım ;) insanlara suna Ordu atın diye yazmadım :) ezikliğin çenene vurmuş senin :) ayrıca işine gelmeyen şeylere cevap vermeme huyun yine devam bakıyorum da ;) Azrail diyorsun benim Azrail ile bir ilişkim varmı bir öğren derim :) hiç irtibata bile geçmedim:) ama senin diğer klanlar ile görüşmelerin mevcut klanların melisi. Hadi şimdik terbiyeni takın da oyunumuzu oynayalım. Burada yazacağına klanına yaz bunları. Şunu anlamayacak kadar akıl varmı merak ettim. Aile sadece beni savundu sen gerisinden ne aldın :) elbruzz34 sen 300 köyün içindeki adamı aldım diye mi bu çene sende. Neyse ben oyuna döneyim. Başarılarınız daim olsun. Tüm arkadaşlara başarılar

erwl

Okçu
Erwl sizin adamlardan köy alıyorum onları klandan atmayı unutma da istatistiğe yansımasın :D fark iyice açılırsa söyleyecek bahanen de kalmıcak klandan atmayı unutma sakın :)

Beyzihan, mstfrl , eksen58, kara batak ulaş , bunla sıfırlanırken klandan attığınız gibi mi diyorsun :D

Veya operasyon yiyen ve 40 yıldır family de olan enigmaa.dmin çok sayıda köy kaybederken tahtta olup family istatistiğine yansımaması gibi bir şeyden mi bahsediyorsun :D

Ben buralardayken sınırda 1cm ilerleyemediniz 1 aydır savaş var nerdeyse istatistik de harita da ortada , benim olmadığım dönemde klandan çıkanları geri koysan haritada bi değişme yok, ama işte iş güç sınav arkadaş sevgili şu bu derken , yönetimi bırakmak zorunda kaldım. aylarca savaş yapacak bir özel yaşantım yok. bundan sonra istatistik ne olur ne biter bilmem , benden çıktı iş.

Zaten normalde ya speed server olarak oynardım bu oyunu ya da classic server oynardım 3-4 kat daha hızlı olduğu için , classic 5 kapattık , classic 6 yı peekay gibi kendi kurduğum klan olan PAYTAK kapattı, c7 son iki klan arasına kaldık ama hücuma lafım yok o haketti o kapattı, c8 NOP taydım nopla kapatmak üzereyiz. Normal yavaş worldler benim için pre kaynağı olmuştur hep ama bi girip deneyelim dedik. Yavaş world bana göre değilmiş yıllar boyu savaş vermek adamı bayıyor özel yaşantı falan kalmadı. Bi ara açılır heralde Gelirseniz c9 girerim muhtemelen , orda kapatmasına oynarız max 2-3 ay sürüyor çünkü:D

Bu başlığa daha yazı yazmak istemiyorum cevap hakkı doğacak bir şey yazmazsanız memnun olurum , manasız bir şey söylüyorsunuz cevap vermem gerekiyor :) c9 gelirseniz görüşürüz iyi oyunlar

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
o zaman
rJ389m.gif

DeletedUser63321

Ziyaretçi
son klasikte c8de bizim klanda oynadı, çok iyiydi hasan yalnız acayip aktif, sınır savaşında en önde savaştı. Kesim puanını da oyun hesaplamadı bile. Sanırım görüp kendimizden utanmayalım diye öyle oldu:)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Beyzihan, mstfrl , eksen58, kara batak ulaş , bunla sıfırlanırken klandan attığınız gibi mi diyorsun :D

Veya operasyon yiyen ve 40 yıldır family de olan enigmaa.dmin çok sayıda köy kaybederken tahtta olup family istatistiğine yansımaması gibi bir şeyden mi bahsediyorsun :D

Ben buralardayken sınırda 1cm ilerleyemediniz 1 aydır savaş var nerdeyse istatistik de harita da ortada , benim olmadığım dönemde klandan çıkanları geri koysan haritada bi değişme yok, ama işte iş güç sınav arkadaş sevgili şu bu derken , yönetimi bırakmak zorunda kaldım. aylarca savaş yapacak bir özel yaşantım yok. bundan sonra istatistik ne olur ne biter bilmem , benden çıktı iş.

Zaten normalde ya speed server olarak oynardım bu oyunu ya da classic server oynardım 3-4 kat daha hızlı olduğu için , classic 5 kapattık , classic 6 yı peekay gibi kendi kurduğum klan olan PAYTAK kapattı, c7 son iki klan arasına kaldık ama hücuma lafım yok o haketti o kapattı, c8 NOP taydım nopla kapatmak üzereyiz. Normal yavaş worldler benim için pre kaynağı olmuştur hep ama bi girip deneyelim dedik. Yavaş world bana göre değilmiş yıllar boyu savaş vermek adamı bayıyor özel yaşantı falan kalmadı. Bi ara açılır heralde Gelirseniz c9 girerim muhtemelen , orda kapatmasına oynarız max 2-3 ay sürüyor çünkü:D

Bu başlığa daha yazı yazmak istemiyorum cevap hakkı doğacak bir şey yazmazsanız memnun olurum , manasız bir şey söylüyorsunuz cevap vermem gerekiyor :) c9 gelirseniz görüşürüz iyi oyunlar

Sıra

İsim Klan Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 eksen58 (silindi) (dağıldı) 0 51 144.625 1.916.862
14 Kara batak ulaş (dağıldı) 1 28 35 1.135.180

Enigma demişsin enigma tahta geçse nolacak.Aşagıdaki savaş istatistiğine yansımaya devam edecek.

İttifak
PAYİTAHT.
Family
Aile
F@mily
Fami!y
PAYİTAHT! (dağıldı)
PAYİTAHT

Rakip
PEEKAY
PEEKAY2
PEEK4Y
PEEKAY5
P33KAY
Savaş başlangıcı
05.09. tarihinde saat 14:46:05
Savaş süresi
45 gün 20:20:32

Ejderozi

Milis

O kadar bilgisiz oyuncusun ki enigmanın saldırılarından önce ebenin klanıma geçtiği ve ayrıca aile ve taht savas istatistiğinde bir olduğuna bakamayacak ve bilmeyecek kadar oyuncusun :) allah askına sen git Classic oyna ;) c7 de de görmüştük seni zaten :) olmuş 2-0 hala konuşuyorsun Serhat ;) bana 3 ü de yaptırıp hatrick yaptırma ağır gelir :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
O kadar bilgisiz oyuncusun ki enigmanın saldırılarından önce ebenin klanıma geçtiği ve ayrıca aile ve taht savas istatistiğinde bir olduğuna bakamayacak ve bilmeyecek kadar oyuncusun :) allah askına sen git Classic oyna ;) c7 de de görmüştük seni zaten :) olmuş 2-0 hala konuşuyorsun Serhat ;) bana 3 ü de yaptırıp hatrick yaptırma ağır gelir :)
bu adam agartacı imiş

erwl

Okçu

Bak ejderozi , vettel burda family vs peekay istatistiği paylaşmış tahtın dahil olmadığı ve devamında ise bunun üzerine konuşmuşuz

Enigmadan düşen köyler bu rakamlar içerisinde yok yani , sen yarım aklınla bana bir şey öğretmeye çalışmak yerine biraz bir şeyleri incele :D

Ne 2-0 ından bahsediyosun kendi hesabında bile değilsin senin ejderozi hesabında niye oynamıyosun , oynanacak hali kalmadı mı yoksa :D

Neyse bi süre sonra bi bakmışsın ki ben de başka klanda bi hesabın içinde beliririm siz yenilirken falan , aynı mantıkla 1-1 olur o zaman :D

w40 için yine de karşı bloğu tebrik ederim savaşlı veya savaşsız öyle ya da böyle sonuç itibariyle kazanan taraf oldukları için, gönlüm çeşitli sebeplerden dolayı worldu familynin kazanmasından yana, 1-2 ay sonra bi bakarım nolmuş ne bitmiş :D

Onun harici tüm ekibi toplayıp classic 9 gelirseniz görüşürüz gelmezseniz de çok da önemli değil Allah a emanet

DeletedUser65327

Ziyaretçi
Taht-aile vs pk savası
9DQl6N.jpg

Aile vs pk savas 1
1GL3PB.jpg

Aile vs pk savas 2
o6janX.jpg

Erwl vs xaereo*
zJ31E4.jpg

Bu da ben :D
6y9El9.jpg

Konu bundan ibarettir istatistiklerden de anlaşılacağı üzere :D ben sana zamanında savunma atayım dedim sen bana mesaj atmadın hacı :( evet sen varken sınırda 1 cm ilerleyemedik dogru diyosun istatistiklerinden anlaşılıyo :D :D

Ejderozi

Milis
Ortak istatistiklerde mevcut o yeterli paylaşırsın onu da :) adama sadece güldürüyorsun :) hesapta benim olduğumu bilmen yetmiyormu :) sanki hesabı bu zaman başkası getirmiş gibi konuşuyorsun :) senden adam olmayacak :) hadi git c9 konularına :)

Ejderozi

Milis
Vettel kardeşim yeniliyoruz diye hesapları kime satıp kaçacağımızı unuttuk :( burada bir de konuşuyoruz hala :( su erwl nin istatistik diye tutturan adamın istatistikleri ne kadar üstün olduğuna şahit. 24 köy alıp 40 köy vermiş kolay değil.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Arkadaşlar gereksiz tartışmalara sebeb vermeye gerek yok benim açımdan da söylenecek çok şey var fakat sonuçta bu bir oyun kalp kırmayalım kafi.
Forum modum bu konuyu kapatabilirsiniz artık işlevi kalmadı.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Classiclerin efendisi erwl ile düzgün konuşur size classiclerde oyun oynatmazhcnccjc

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Kim olduğumu merak ediyor olabilirsin serhat eski bir dost diyelim:)

Biraz sana senden ve yaptıklarindan bahsedeyim

Suatin hesabini 1 ay boştayken toplayamadiniz
Kaç klasik kapatmistin?

1 organize opunuz yok

Aile klanlarindan Topladiniz tüm hesaplar nerdeyse pasif

Sağa sola gittin toresi nonnigide ayartip klanina aldin üst bölgede üzerimize saldın arkamızdan vurdurdun
Boş köylerimizi toplatip sınırdaki desteklerinizi patlattirdin

Sonra biz toplama Basladimiz da toresi klandan çıkardın masum çocuk serhat seni

Gm yi ayartip üzerimize salmak istedin ama beceremedin
sen ne kdr nifak soksan da yonetimlerinde bi kaç akıllı çıktı
Sna yol vermediler

Daha yaptıklarını anlatsam burda çok zmn alırım o yuzden

Bahaneler uretmek yerine yaptigin tum entrikalara ragmeb Kaybettigini kabul edibilirsin mesela ;)

Hadi gg

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Ağzına sağlık güzel konuşmuşsun :)
Benim hesap hala boşta yalnız :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Zafer varsa benimdir kayıp varsa benim olmadığım dönemdir

General Erwl