Family vs Peekay

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi
Buralar eskiden dutluktu. Dönüm dönüm arazi almaya geldim.
Özet geçin diyecem ama görünen köy kılavuz istemiyor.
Gemiyi ilk fareler terk etti sanki.
Hakkıyla savasanlarin emeğine sağlık.
Bunları yazarken 3 köy daha aldım sanırım:(

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Buralar eskiden dutluktu. Dönüm dönüm arazi almaya geldim.
Özet geçin diyecem ama görünen köy kılavuz istemiyor.
Gemiyi ilk fareler terk etti sanki.
Hakkıyla savasanlarin emeğine sağlık.
Bunları yazarken 3 köy daha aldım sanırım:(

Senin şu nicki degiselim pre atayimda senden sebep yanlış anlaşılır olduk :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Erwl w42 forumunda dolanma gel burda bahset muhteşem oyunculugundan:D

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Beyzihan, mstfrl , eksen58, kara batak ulaş , bunla sıfırlanırken klandan attığınız gibi mi diyorsun :D

Veya operasyon yiyen ve 40 yıldır family de olan enigmaa.dmin çok sayıda köy kaybederken tahtta olup family istatistiğine yansımaması gibi bir şeyden mi bahsediyorsun :D

Ben buralardayken sınırda 1cm ilerleyemediniz 1 aydır savaş var nerdeyse istatistik de harita da ortada , benim olmadığım dönemde klandan çıkanları geri koysan haritada bi değişme yok, ama işte iş güç sınav arkadaş sevgili şu bu derken , yönetimi bırakmak zorunda kaldım. aylarca savaş yapacak bir özel yaşantım yok. bundan sonra istatistik ne olur ne biter bilmem , benden çıktı iş.

Zaten normalde ya speed server olarak oynardım bu oyunu ya da classic server oynardım 3-4 kat daha hızlı olduğu için , classic 5 kapattık , classic 6 yı peekay gibi kendi kurduğum klan olan PAYTAK kapattı, c7 son iki klan arasına kaldık ama hücuma lafım yok o haketti o kapattı, c8 NOP taydım nopla kapatmak üzereyiz. Normal yavaş worldler benim için pre kaynağı olmuştur hep ama bi girip deneyelim dedik. Yavaş world bana göre değilmiş yıllar boyu savaş vermek adamı bayıyor özel yaşantı falan kalmadı. Bi ara açılır heralde Gelirseniz c9 girerim muhtemelen , orda kapatmasına oynarız max 2-3 ay sürüyor çünkü:D

Bu başlığa daha yazı yazmak istemiyorum cevap hakkı doğacak bir şey yazmazsanız memnun olurum , manasız bir şey söylüyorsunuz cevap vermem gerekiyor :) c9 gelirseniz görüşürüz iyi oyunlar

gemiyi batarken ilk kimler terkedermiş :D

42 forumda anlatma gel burda anlat
soyledıgın herseye olayları bılmeyenler ınanır

yukarıda cıkarıldı dıye soyledıgın oyuncular beyzihan kendı cıktı eksen58 hıc cıkarılmadı topladınız dıgelerıyle ılgılı bılgım yok
enigma admin tahta gectıgınde taht bu savasa dahıldı ve ıstatıstıklere yansıdı 30-40 köy dusurdunuz ılk vurusta bı cogunuda gerı topladı sonrasında
tum koylerı ıcıce olan bı hesaptan bütün gucunuzle saldırıp bumu başarınız?

bılmem kac tane klasık kapatıyorsun burası yavas sana gore degıl ama nedense burdakı yenılgınıde kabul etmıyor sadece bahane uretıyorsun garip :D
foruma katılımda bulun yemez kımse senı yaz ki cvp hakkımız dogsun :D

DeletedUser65015

Ziyaretçi
:)) biz tahtin adını family yapmaya çalışmadık ama sen oyunculari kendi klanina cekmeyi ve sonrasında atma işini iyi yapiyorsun.

Bu arada ailenin yarısı falan tahti desteklemedik mübalağa ve dramatize etme işlerinide iyi yapıyor gibisin.

Birde savaşma işini iyi yapsan oyuncu olacaksın.Iyi savaşlar.
bu aile klanı hep böyleydi herşeyi yapar hiçbirşey yapmamış gibi davranırdı hep :D

DeletedUser14765

Ziyaretçi
Beyzihan, mstfrl , eksen58, kara batak ulaş , bunla sıfırlanırken klandan attığınız gibi mi diyorsun :D

Veya operasyon yiyen ve 40 yıldır family de olan enigmaa.dmin çok sayıda köy kaybederken tahtta olup family istatistiğine yansımaması gibi bir şeyden mi bahsediyorsun :D

Ben buralardayken sınırda 1cm ilerleyemediniz 1 aydır savaş var nerdeyse istatistik de harita da ortada , benim olmadığım dönemde klandan çıkanları geri koysan haritada bi değişme yok, ama işte iş güç sınav arkadaş sevgili şu bu derken , yönetimi bırakmak zorunda kaldım. aylarca savaş yapacak bir özel yaşantım yok. bundan sonra istatistik ne olur ne biter bilmem , benden çıktı iş.

Zaten normalde ya speed server olarak oynardım bu oyunu ya da classic server oynardım 3-4 kat daha hızlı olduğu için , classic 5 kapattık , classic 6 yı peekay gibi kendi kurduğum klan olan PAYTAK kapattı, c7 son iki klan arasına kaldık ama hücuma lafım yok o haketti o kapattı, c8 NOP taydım nopla kapatmak üzereyiz. Normal yavaş worldler benim için pre kaynağı olmuştur hep ama bi girip deneyelim dedik. Yavaş world bana göre değilmiş yıllar boyu savaş vermek adamı bayıyor özel yaşantı falan kalmadı. Bi ara açılır heralde Gelirseniz c9 girerim muhtemelen , orda kapatmasına oynarız max 2-3 ay sürüyor çünkü:D

Bu başlığa daha yazı yazmak istemiyorum cevap hakkı doğacak bir şey yazmazsanız memnun olurum , manasız bir şey söylüyorsunuz cevap vermem gerekiyor :) c9 gelirseniz görüşürüz iyi oyunlar

Serhat sen neyin kafasını yaşıyorsun...

Benim kuzey savaşına destek için güvenli bölge diye tabir ettiğim yerden topladığım barbarları benden alarak savaş istatistiği mi yapacaksın. Hata bende ama Suat size güvenmemi söyledi ben de güvendim.
Tahtı destekleyenin ben olduğumu anlaman için çok zeki olmana gerek yok zaten başarılarda günün destekçisi bende.

Beni ve Xaero yu kesimde ilk 3 e taşıdınız. İlk operasyonunuzda her köyüme gelip gün sonunda aldığınız köyleri geri aldıktan sonra benden size sadece 2 köyün geçtiğini sonrada güneydeki 2k lık barbarları aldığınızı ve bunun üzerine göğüs kabartmaya çalıştığınızı söyleyim ki kayıtlarda yanlış anlaşılma olmasın.

Wild, Tengi, Dova konuşsun sen konuşma bence. Bir gün benimle savaşırsan bu oyunun asıl anlamını anlatırım sana.

Ayrıca Pk klanında benimle K65 de savaşanlar diğer arkadaşlar yorum yapsın, bir kişi biz seninle savaşımızdan zevk almadık sen nasıl oyuncusun desin hesabımı sileyim.

erwl

Okçu
Neyseki kayıtlar duruyor ben fazla yorum yapmayacağım. Söz uçar yazı kalır

69C8C270-B358-4B8F-9273-A011A17A96D1.png69C8C270-B358-4B8F-9273-A011A17A96D1.png CD238993-D424-420A-A4DD-2278A9D5D2AB.png 4053C8A9-323B-46CF-800F-08116A5F2375.png 673F35D4-987F-488E-8805-57D01EF6330C.png E3895E70-92A6-4D34-AFC3-6018B4E673FA.png

Bu da operasyon sonrası puan düşüşün, operasyondan önceki puanına ulaşman neredeyse 20 gün sürmüş , ben bıraktıktan sonra falan mı geri alabildin köylerini ben görmemiştim çünkü hiç ? Şunu da ekleyeyim bu operasyonda 130 köy dağıtmıştım ama çoğu oyuncu verdiğim saatte köylerine gitmedi çeşitli bahanelerle , yalnızca 60 köye gidilmişti ben o yüzden pek köy düşmez diye düşünüyodum ama 500k ya yakın puan düşüşü yaşamışsın beni bile şaşırttın. Hiç savunmasan en fazla 600k falan düşerdin zaten helal gerçekten sana büyük oyuncuymuşsun üstad. Kendi klan forumunda yazdıkların da aklımda he , destek atmıyorlar diye hesap silecekmişsin nerdeyse.

B6F502A9-A535-4752-90BA-4A7BEF4A86DD.png

DeletedUser14765

Ziyaretçi
Daha okumayı bilmiyorsun sen yazmaya çalışıyorsun.

İstisnasız her köyüme misyoner geldi. Operasyon günü sonu tabiri ile sadece 2 köy elinizde kaldı.2. operasyon ve 3. operasyonunuzda arkadaşlara neler yaşattım bir sor da az oyun öğren.Ben sizinkiler gibi savaş görünce kaçmam. 90 saatten gelenler haricinde yakınımda güneyden kuzeye 20 adama karşı savaştım ve onların hiçbiri yok şu an.

Sonrasını anlatmayayım çok üzülürsün. Bir klan düşünün ki savaş kaçaklarından oluşan bir klan kurmuş. Kurucuyum dediği klan içerisinde sözünü geçiremeyen gruplar olan ve yaptığı ilk büyük operasyonda her üyesi kendisini satan. Üstelik o kadar elit adamlar var ki güneyde elimdeki 1 orduyla elindeki 30 köyü bana teslim eden kalitede. Bence sen daha kuruculuk falan yapma.

Benim bir zamanlar destek verdiğim, hatta klanlar savaşsa dahi bizim bir süre nötr kalmamız gerekiyor diyen adamlar dahi operasyon sonrası sözünü yeyip arkamdan vurdular. Şimdi de bundan aldığın başarıyı mı anlatıyorsun yazık sana; senin kopyaladığın resimlerdeki adamların hepsinin bana saygısı sana olandan fazladır.

Yahu 25.000.0000 asker kesmişim 1 günde sen neyin kafasını yaşıyorsun. Kıta 65 in yüzde 90 ı Pk ya aitken bide.

Klanımla ilgili durumlar seni ilgilendirmez. Başkalarının özelinde gözün olduğu kadar kendi özelinle ilgilensen belki daha başarılı olursun. Ayrıca 1 köyüm de kalsa pes etmem ben, sizin üyeleriniz gibi saf da değiştirmem.

Not: PK klanı bana yaptıkları operasyondan sonra dağıldı ve çoğu oyuncusu Aile klanına geçti....

Yenilgiyi kabul etmek de büyük bir erdemdir. Üyelerin yola seninle başlayıp yarı yolda karşı safda yer alıyorsa kendini aynanın karşısına al da bir konuş bence....

erwl

Okçu
Bilgin yok fikrin var, ben oyundayken ve peekay profilinde erwl yazarken aileye geçen kimse yok bi sıkıntı da yok. Az takip etmişsen bilirsin ben oyunu bırakıp yetkilerimi devrettim graphichs vs yazıyordu peekay profilinde ve erwl hesabında da ben yoktum. O sıralar durduk yere ve savaş çok rahat giderken oyundan ayrıldığım için bana kızanlar oldu yeni yönetimi istemediler. Klandan ayrılışlar varsa da nedenleri bu ve bu benden sonraki dönem oldu , bana kızgın olanlar olup hakkımda kötü konuşan varsa da doz aşılmadığı sürece saygı duyuyorum kızgın olmakta haklılardır bir şey diyemem. Klan yönetmeyi senden öğrenecek değilim , ben bıraktıktan sonra klanın yönetim zaafiyeti çekip dağılması da tesadüf değil bu benim klanda birleştirici ve organize edici yönümü gösterir ki worldden çekildiğimde sistem çökmüş.

Tebrik konusunda ise savaşın kazananı belli , biçok kez tebrik de etmişizdir zaten, sadece ayrıntı şu ki bu oyunda savaş kazanabilmek için iyi oyunculuk + yeterli boş zaman + uygun bi özel hayat gerek. Family bunun toplamında özellikle zaman konusunda peekaydan öndeymiş ve family kazandı buna lafım yok zaten tekrar tebrik de edelim. Sadece buraya gelip aylar önceki bi konuyu hortlatıp 2 köy aldınız sadece falan diye saçma laflar edersen orda dur derim ss leri gösteririm doğrusunu da görmüş oluruz ki görünene göre yaptığım opta gücünün 1/3 ünü kaybetmişsin her şey açık. Bu başlığı niye hortlattığını da anlamadım üzerine kaç savaş başlamış, öteki savaşlarda bol şans. Nasip kısmet belli olmaz belki tekrar karşılaşırız da w40 ta kolay gelsin iyi oyunlar.

DeletedUser14765

Ziyaretçi
Sana neden devrik lider diyorlar?

Benden yönetimi öğrenemezsin zaten, ben ceketimi asalı çok oldu bu saatten sonra kimseye bir şey öğretecek değilim.

operasyon gününüz yani 10.10.2017 tarihinde 450 adet misyoner geldi köylerime ve her bir misyoner giriş saati köy ismi olarak yazıldı.
Tüm misyonerler sabah girdiğinde özgürkartal ve gogoleytenin fırsattan yararlanmalarıyla aldıkları köyler ile birlikte 21 köy alabildiniz ki bunlardan özgürkartal harici alınan tüm köyler Aile tarfından geri alındı.Getir belgelerini konuşalım. Sonrasında kıtaya karşı verdiğim savaşta 5 gün içerisinde "kıtada dova gogo tengri ve wilde ile yaptığım savaşlarda ki bunlar kıtanın ilk 3 oyuncusu ve 450 misyoner gelmiş bir operasyondan sonra her bölgeden savaşmaya başlamış kişiler" 400.000 puan geriledim 2 hafta içerisinde eski durumuma geri döndüm.

Şimdi gelelim hortlama konusuna. Ben kolay kolay forumda yazı yazmam ama senin kaybettiğin bir savaşta benim nickim i öne sürerek savaş istatistiği yaptığını yeni gördüğüm için yazma ihtiyacı duydum yoksa amacım zaten kaybedilmiş bir oyunu kimsenin gözüne sokmak değil.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
adam birleştirici ve organize edici güç keşke bizde de böyle başkan olsa <3

DeletedUser2466

Ziyaretçi
merhaba taht klanları kurucusu olarak bir iki kelam edeyim savaş sebebi olarak 1 köy söylenmiş malesef işin aslı öyle değil due calsani ile tayfasi ile savasırken bu ervl nickli arkadas bise msj atar saldırmayın bisim adamımıs salırırsanıs kötü olur sonuclarına katlanırsınıs gibi ifadeler kullandı savas kararı alma sebebimis tamamiyle budur. erwl anca sacmalamış savas ilan edildiginde klan icerisnde kalan bir hesabımısı toplayarak istatistik yaptınıs sonrasında sınırda hattı yarınca bi kaçışmalar basladı birileri aileye falan gecti birilerine laf söylerken iki kere düşün bak 2 yıl sonra cvbı geliyor o 20 kişilik ekibin 10 kadarı 44 de bilgin olsun intikam falan alacaksan bekliyorus gerci çok bekleris gibime geliyor herkese iyi oyunlar amacım polemik cıkartmak degil bir konuya acıklık getirmekti.

merhaba taht klanları kurucusu olarak bir iki kelam edeyim savaş sebebi olarak 1 köy söylenmiş malesef işin aslı öyle değil due calsani ile tayfasi ile savasırken bu ervl nickli arkadas bise msj atar saldırmayın bisim adamımıs salırırsanıs kötü olur sonuclarına katlanırsınıs gibi ifadeler kullandı savas kararı alma sebebimis tamamiyle budur. erwl anca sacmalamış savas ilan edildiginde klan icerisnde kalan bir hesabımısı toplayarak istatistik yaptınıs sonrasında sınırda hattı yarınca bi kaçışmalar basladı birileri aileye falan gecti birilerine laf söylerken iki kere düşün bak 2 yıl sonra cvbı geliyor o 20 kişilik ekibin 10 kadarı 44 de bilgin olsun intikam falan alacaksan bekliyorus gerci çok bekleris gibime geliyor herkese iyi oyunlar amacım polemik cıkartmak degil bir konuya acıklık getirmekti.

Yazman gerekmiyordu :)

Dünya bitti çünkü :)