eX-TEHLIKE & meteor

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Yok kardeş yok bir laf öğrenmişler "Altına yatma" onu söyleyip duruyorlar burada :) yani bu terimi forumda kimse söylemiyorken bazı insanların bu kadar çok söylemesi gerçekten bu konuda onların ne kadar tecrübeli olduğunu göstermez mi ?
Kimsenin altına yatma konuyı bilmiyorum ama kesin birilerinin altına yatıyosun silinmeye yakın bize bi el atıver
Valla ne diyeyim cahilliğiniz beni sizin yerinize utanmaya itiyor. Bu oyun birlik oyunu tabiki birleşme olur ayrılık olur bunlar oyunun bir parçası. Ex ile yapılan bir Saldırmazlık anlaşması istenilen anda bu anlaşma bozulabilir bunu bilemeyecek kadar cahil misiniz gerçekten. :D Arkamızdan iş çevirmeye çalışanı arkadan biz vururuz. :D
saldırmazlık bozulurken bi süre belirlenir opu hazırlayıp gecesi bozulmaz lakin sizin gibi gevşekler bunu da bilmez
Buralar ağlama duvarına dönmüş. Yarın ben ağlayacağıma bugün siz ağlayın. Herkes hakkettiğini yaşıyor. Yukarısı bitti gibi 15 güne aşağıdan da alırım bir 25 köy ama daha çok ağlayacaksanız 15 tane filan alayım birden ağır gelmesin :)
25 alan 15 i de alır ama dikkat et de alışkanlık yapmasın :)

MTK 136

Casus
Buralar ağlama duvarına dönmüş. Yarın ben ağlayacağıma bugün siz ağlayın. Herkes hakkettiğini yaşıyor. Yukarısı bitti gibi 15 güne aşağıdan da alırım bir 25 köy ama daha çok ağlayacaksanız 15 tane filan alayım birden ağır gelmesin :)
Herkes hakettigini yasiyor :p Bizi kendinle karistirmissin oyle bir korkaklik paranoyasi icindesiniz ki onlar vurmadan ben vurayim kafasi icinde yuzuyosunuz :D yazik bu hirsla yarin muttefiklerini de vurursunuz siz kesin arkamizdan is ceviriyolardir diye

DeletedUser66182

Ziyaretçi
EX klanı EX olmuştur. Yetkililerin bilgisine :)

salimcani

Hafif Atlı
Sizin gibi omurgasızlara gülüp geçmek gerek ama işim olmadığından dolayı yazasım geliyor. Siz dünyadan silinip gidince alıntılarım bu sözlerinizi kim ex olmuş görürüz

S.D.44

Baltacı
biz dünyadan kesinlikle silinmeyeceğiz demiyoruz ki, iyi oynayan kazansın. kazanmakta var kaybetmekte, amaç dostlarla eğlenebilmekte;=)

yahu furkan murat salim ne yazıp duruyorsunuz, madem bizi silecekler gelip vurur alır köyleri siler haritadan. askerler konuşsun kendinizi germeyin gereksiz yere. meteor açsın ardından girelim derdindeler meteor da açamadı bi türlü gerçi, ama vegas geldiğinde orada verin cevabı şu oyunda en gereksiz şey forum atışması ben senelerdir bu forumdayım hep birileri gelir konuşur hele savaşta üstünse demediğini bırakmaz ama savaşı kaybetsin foruma 1 ay uğramaz bu işler böyle şuan konuşuyorlar biz konuşturuyoruz gelişine çakmadıktan sonra ordularımızı hala konuşacaklar.

kayabilir

Acemi
kimin ne karakterde olduğu belli oluyor burda daha neyin kasıntısını yapıyorsunuz üç beş köy uğruna olmayan şeylerini satan oyuncu topluluğu

266152_thumb
kayabilir31.10. tarihinde saat 20:26
Sadece oyuna baksam ve sözüne güvenmesem bu kadar alamazdın
1.jpg
sedat44 31.10. tarihinde saat 20:26
SENDE AMMA DİRENDİN:)
266152_thumb
kayabilir31.10. tarihinde saat 20:23
Amma casusladin :)
266152_thumb
kayabilir31.10. tarihinde saat 07:55
Köy uğruna yakışmadı hiç
1.jpg
sedat44 30.10. tarihinde saat 22:19
bende sa gözüküyor.
266152_thumb
kayabilir30.10. tarihinde saat 22:18
Nedir durum
1.jpg
sedat44 30.10. tarihinde saat 21:07
Dur bakim
266152_thumb
kayabilir30.10. tarihinde saat 21:00
şuan sa gözüküyor muyuz sizde

S.D.44

Baltacı
kayabilir adlı şahsa hitaben:

söylediklerimde yalan beyan yok bende sa gözüküyordun ertesi günü düşman. düşman gözüktüğün an vurdum. bundan da herkesin haberi var. yalanım varsa buyur gel yalan söylüyorsun de;). yönetimin kararları sorgulanmaz uygulanır;). bende layıkıyla uyguladım.

S.D.44

Baltacı
ayrıca sözüne güvenmesem demişsin sana ne söz vermişimde sözüme güvenmişin. babanın oğlu değilim ki bana güvenesin. aynı klanda da değiliz mütte değiliz. ne söz vermişim?.

saldırmazlık anlaşması bir söz değil midir ? saldırmazlık varsa saldırı çıkılmaz saldırmazlık varsa biz bunu bozuyoruz denir. ha sende haklısın sonuçta bu oyun gerçek yaşam değil. oyunda bu tarz yakışıksız hareketleri yapmak çok daha kolaydır.

S.D.44

Baltacı
Saldırmazlık varken saldırı çıkılmadı ki. savaş var dendi saldırı çıkıldı. yönetim vur dedi vurduk. vurma dedi vurmadık:).

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Saldırmazlık varken saldırı çıkılmadı ki. savaş var dendi saldırı çıkıldı. yönetim vur dedi vurduk. vurma dedi vurmadık:).
Sizin idrak edemediğiz sa bozulurken bu karsılıklı konusulur ondan sonra ekbette saldırabilirsin ama siz de oyun kültürü de yok o yüzden kelem 50 köy için dansözlük yapmayın bundan sonra bu forumda kesimler konusulsun başlık da amacını yerine getirsin iyi oyunlar diliyorum

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
C PRE adlı arkadaş:

Şimdi sana şu şekilde ifade edeyim kendimi. ondan sonra zaten daha yazmam sadece okumak için girerim genel foruma. Bey klanlarıyla savaşımız çok iyi giderken ve önde olduğumuz halde birden bir kaç oyuncularının PUSU klanlarına girip çıktığını gördük. Senin klana çay içmeye gelmiyorlardı değil mi? Asıl hilekarlık burada kokuyor. Savaşmak sadece sınır sınıra olduğunda olan bir şey değildir. önce bunu bilmen gerekir. diğer savaşma türü de destek verdiğin adamı koruyup kollanmandır. bu da senin yaptığın şey. şimdi ben biriyle savaşıyorum. sen de gidiyorsun onu destekliyorsun. biraz mantıklı olursan benim aslında seninle de savaştığımı görürsün. yani söylenelere hilekarlık diyeceğine yaptığının hilekarlık olduğunu gör. yaptığın doğru yada yanlış demiyorum. böyle bir ortamda daha hala 4te 3 yle savaşmıyorsun diyemezsin. Ha bu arada seninle sınırım yok ama seninle düşman olmadan önce de sınır ötesi fake geliyordu. :). Bu nasıl oluyor anlamadım:). Belki Klanlar a da belli bir süre ara veririm. O zamana belki multiden uzak, kaliteli, oyunu oyun gibi oynayan hakkını veren, haksızlık yapmayan, hilesiz-hurdasız, fazla hesapla oynamayan adamlar gelir de oyundan zevk alırız:).

Haydi Kolay Gelsin.

sen gel w45 te bunları yaz, sonra bir güzel yenil :p w48 de hile hurda yapan kendi yönetimin olunca layıkıyla yaptım diye yazmaktan çekinme:) bir oyun için bu kadar dönme be üstad:( sonuç yine hüsran olacak senin için ;)

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
vegas klanı oyuncularına baktim da elit ve eibo oyunculardan oluşuyor inş yenersiniz yenilirsenizde sedat bi süre girme foruma w.45 den sonra kimse ağlayışını çekemez.