eX-TEHLIKE & meteor

salimcani

Hafif Atlı
Vegasin hainligimi yoksa oyun basindsn belli bizi vurmak icin surekli kallesce is ceviren yonetiminiz mi git ezik abilerine soyle anlatmaya yuzu olacak mi bu arada nickim coksevdimabi zorunuza gitmesin oyun basindan belli vuramadiginiz icin sizin yapmak istediginizi biz yaptik size oyle olmaz boyle olur
Siz nasıl üste çıkabiliyorsunuz ?
Nasıl bir karaktersizlik örneği sergiliyorsunuz siz ya bu kadarını ilk kez görüyorum. Ben arkadan vursam foruma girmeye yüzüm olmazdı...

salimcani

Hafif Atlı
Bu arada ex artık ex oldu yazan arkadaş böyle bir arkadan vurmayla bizi bitirdiğinizi falan mı düşünüyorsunuz, ya da bu dünyadan sağ çıkabileceğinizi ?
Dünyadan silinip gideceksiniz ama yaptığınız hatırlanacak merak etmeyin :)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
ex klan yonetım kadrosu sımdı sızın uyelerınız onga 43 de de vardınız tum wordler bılıyor ınsanların arkasından ıs cevırerek gıttıgınızı w43 de op hazırlanıyor mıllete koy verıyorsunuz amenla herkez kamılerını atıyor mıslerını atıyor sızde arkasına tek mıs sokarak uyelerınızın koylerını alıp aa kusura bakmayın karısmıs koyler dıyecek kadar sevıyesız oyuncularsınız :) ve burdada oyun basından bellı kımın kuyularını kazdıgınızı bılıyoruz abılerıne sor dıyorum ya yuzunuz yok ıste barı konusmayın burda

MTK 136

Casus
Biz bir savas acicaksak ya onceden haber veririz yada savasi actigimiz gun op yapmayiz meteor ve anka da oldugu gibi elbet vegasla birgun isler bozulucakti ama bu sizin karakter.yoksunlugu cekercesine 10da bir kadar koyunuze truva yaptirtcak kadar korkutmusuz demekki anladim kuyruk acin var 43 den ama bu kadar belli etme ayrica su 70 milyon biliyor tarzindaki sacmaliklarini birakin her world biliyormus ismini.bile ilk defa bu worldde goruyorum o kadar silik bir oyun koymussun demekki toplatmislar :p Belli olmaz ilerde burda da toplariz belki

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Beyler olaya el koyuyorum, hepinizi tek bir çatı altında birleştiricez köyleriniz bu yüce amaca hizmet edicek

MTK 136

Casus
herkes kendine yakışanı yapar bu camiada;).
Katiliyorum. Vegas kendine yarasir sekilde baslatti savasi . Daha da uzatmaniza gerek yok yaptiniz bir halt gelipte yuzsuz yuzsuz yazip durmayin bari boyle bir olayin icinde olsam foruma girmeye utanirdim en azindan

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Vegas a laf ediyorsunda, vegas bu gün yaptığını istese çok önce de yapardı. EX kendini nimetten saymakta ısrarcı oldu. Ama boş bir klandı zaten. Sizi bu güne getiren VEGAS tı bu gün sizi kapı dışarı eden yine VEGAS oldu. Abi,abi çektiğiniz adamlara laf etmeyin şimdi :)

EDİT: Ben senin gibi günlerce konuşmadım diyenler, ay olacak hala konuşuyor :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yaptığımı söylediğiniz şey ile altına girmek cümlesini nasıl bağdaştırdığınızı bilmiyorum ama bu sizin geçmişte çok fazla kişi ve klanların altına girdiğinizi gösteriyor. Tecrübenize saygı duyuyorum. Yaptığım buysa, siz daha iyi bilirsiniz. Tecrübeli dostlarım :)

Not : bilmeyenler için, klasik duyurusundan 3-5 gün öncesinde GÖLGE klanında beraber oynadığımız arkadaşım -TİRAN- ın klanına geçip, bir daha 48 in yüzüne bakmadığım olayı ima ediyorlar :)

salimcani

Hafif Atlı
Vegas a laf ediyorsunda, vegas bu gün yaptığını istese çok önce de yapardı. EX kendini nimetten saymakta ısrarcı oldu. Ama boş bir klandı zaten. Sizi bu güne getiren VEGAS tı bu gün sizi kapı dışarı eden yine VEGAS oldu. Abi,abi çektiğiniz adamlara laf etmeyin şimdi :)

Artiz klanının yaptığının yanlış olduğunu düşünüyordum. Fakat şu mesajdan sonra sen de karakterini ortaya koyduğuna göre ne kadar doğru bir iş yaptıklarını görmüş oldum. Yorumumu değiştiriyorum sizi arkadan vurmaları hakkında o zaman. Bir gecede nasıl yok oldunuz sevgili sinser? Nasıl topladı ama artiz klani sizi? Ama adamlar da haklı sonuçta sizin gibi boş bir klan vefa savaşında yuk olacaktı. Sizi bir gecede silmekle ne kadar iyi etmişler değil mi ?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yük olduğumuz klan yükü ortadan kaldırınca kendini imha etti :D yani boş yapma. Ayrıca ben kendi mevzumdan bahsederken MTK olsun, bir çok arkadaş olsun goy goy yapıyordu başlık altında. Aynı şey onların başına gelince bende onların başlığın da goy goy yapıyorum ki empati yapabilsinler. Çünkü böyle yetenekleri yok. Farkeden oldu mu bilmiyorum ama haklı-haksız yorumu yapmadım hiç bir şekilde :) Siz, eden bulur mantığı ile hakedene hakettiğini verdiğimi anlamıyorsunuz. İstediğiniz kadar yazın, istediğiniz kadar çizin. Kötüleyin, karalayın hiç farketmez. Dobra dobra ağzınızın payını vermeye devam edeceğim.

MTK 136

Casus

Korkudan haritada her mesajlastigi klanla birlesmiler 3-4farkli klan vegasi olusturmus zamaninda bizi de vegas yapmak istemislerdi kucucuk meteora karsi simdi soruyorum vegas kim tam olarak?kucucuk bir bolgeyi hazirliksiz vurmalarina ragmen gunlerdir tam anlamiyla silemediler bos yapma sinser klanlar aleminde seni adam yerine koyan kimse olmadigi icin su global yedim gibi geziyosun oyle aklinca mantikli cevaplar verdigini felan saniyosun ben buraya bu konuyu yazdim ondan sonra hep size cevap verdim he bide goy goy yapiyorum demissin gel yap goygoyunu ama hakedene hakettigini veriyorum demissin?Sen ne biliyosun ki bu ekiple ilgili hakedip haketmedikleri konusunda karar veriyosun bos yapma az otede yaşa

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Her şeyin hakimi de sizsiniz. Sinser böyle sinser şöyle kardeşim bunun kararını vermek size mi düştü :) benim forumda da oyunda da kim olduğum. Kimler tarafından dikkate alındığım beni ilgilendirir. Ha burada da show yapıcam size kapak yapıcam diye şöyle itibarım var böyle iyiyim pozlarına girmeme gerek yok. Ben kalkıpta OP klanlar da oynayıp nam yapmadım. Bu güne kadar kurucusu olmadığım hiç bir dünya da hesap kasmadım. Kendi yağında kavrulan, foruma katkı veren, doğruları söyleyen bir insanım. Sizin gibi bu zaten kötü diye durmadan karalamaya çalışmıyorum birilerini :)

DeletedUser67403

Ziyaretçi
Valla ne diyeyim cahilliğiniz beni sizin yerinize utanmaya itiyor. Bu oyun birlik oyunu tabiki birleşme olur ayrılık olur bunlar oyunun bir parçası. Ex ile yapılan bir Saldırmazlık anlaşması istenilen anda bu anlaşma bozulabilir bunu bilemeyecek kadar cahil misiniz gerçekten. :D Arkamızdan iş çevirmeye çalışanı arkadan biz vururuz. :D

DeletedUser67403

Ziyaretçi
Bu da savaşın son durumu... :cool::cool:

Eklentiler

• istatistik.png
    istatistik.png
    130,2 KB · Görüntüleme: 18

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Buralar ağlama duvarına dönmüş. Yarın ben ağlayacağıma bugün siz ağlayın. Herkes hakkettiğini yaşıyor. Yukarısı bitti gibi 15 güne aşağıdan da alırım bir 25 köy ama daha çok ağlayacaksanız 15 tane filan alayım birden ağır gelmesin :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yok kardeş yok bir laf öğrenmişler "Altına yatma" onu söyleyip duruyorlar burada :) yani bu terimi forumda kimse söylemiyorken bazı insanların bu kadar çok söylemesi gerçekten bu konuda onların ne kadar tecrübeli olduğunu göstermez mi ?