eX-TEHLIKE & meteor

S.D.44

Baltacı
sen gel w45 te bunları yaz, sonra bir güzel yenil :p w48 de hile hurda yapan kendi yönetimin olunca layıkıyla yaptım diye yazmaktan çekinme:) bir oyun için bu kadar dönme be üstad:( sonuç yine hüsran olacak senin için ;)

benim kimseden korkum yok:). Oyun için döndüğümde yok. Kimseye kendimi kanıtlamak zorunda da değilim. sonuç benim için hüsran oldu varsayalım. Seni ne ilgilendiriyor :)?. iyisiyle kötüsüyle ekibimle oynuyor aldığım kadar zevk almaya çalışıyorum. Zoruna gitmesin:).

S.D.44

Baltacı
vegas klanı oyuncularına baktim da elit ve eibo oyunculardan oluşuyor inş yenersiniz yenilirsenizde sedat bi süre girme foruma w.45 den sonra kimse ağlayışını çekemez.

Ağlamak cıks cıks. Ağlamak yok:). Amaç zevk almak eğlenmek:). yeni dostlar kazanmak sohbet etmek muhabbet etmek;)

MTK 136

Casus
Saldırmazlık varken saldırı çıkılmadı ki. savaş var dendi saldırı çıkıldı. yönetim vur dedi vurduk. vurma dedi vurmadık:).
Senin daha klanindan haberin yok hey yavrum heyy s.a varken saldiri cikilmamis mis :D neyse yeteri kadar bos yapildi burada mesgul etmeyin forumu koy icin aglicak degiliz zamani gelince hesabida sorulur elbet oyununuza bakin

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Başarı dileklerin için teşekkürler siZleri de görmek isterdik. 45 in havaları yok:)

w.47 geçtim ordada hesabı kastım devrettim klanları bırakıyorum bi kaç sene sahadalarda yokum geldigimde geliriz uygun bir w.de sohbet muhabbet yaparız :) geldigimde belki yeni klanlar görürüz hep ayni klanlarla savaşmak sıkıcı geliyor + bir dünyaya 4-5 klan alıp giriyorlar savaşmaktan cok farmvilleye geliyolar 1 klanı bitirmek için dedigim gibi hayırlısı inş bi kaç sene sonra yine aynı kişileri görmek zorunda olmayız .

DeletedUser65229

Ziyaretçi
w.47 geçtim ordada hesabı kastım devrettim klanları bırakıyorum bi kaç sene sahadalarda yokum geldigimde geliriz uygun bir w.de sohbet muhabbet yaparız :) geldigimde belki yeni klanlar görürüz hep ayni klanlarla savaşmak sıkıcı geliyor + bir dünyaya 4-5 klan alıp giriyorlar savaşmaktan cok farmvilleye geliyolar 1 klanı bitirmek için dedigim gibi hayırlısı inş bi kaç sene sonra yine aynı kişileri görmek zorunda olmayız .
Serhat yanlıs anlama da burda 43 den bir yaran olduğu anlıyorum yanlış anlıyosam düzelt 4 5 klana karşı savaşmak da sizin tercihinizdi

Cutorq

Baltacı
@MTK 136 soylualbay26 az önce bir rapor gördüm Allah ne verdiyse atmışsın 1 mızrakçı varmış elinde onu bile salmışsın.Yazık o mızrakçıya.Üzüldüm mızrakçı adına :D
(Ha yanlış anlamayın kami in içinde atmış o mızrakçıyı.)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
2 low klanın kapışmasının başlığın da 4 sayfa post fazla olmuş :)

DeletedUser59296

Ziyaretçi
2 low klanın kapışmasının başlığın da 4 sayfa post fazla olmuş :)

10-12 tane post atmışsın bu başlıkta, bir o kadar da senin postalarına cevap veren olmuş dersek normal değil mi ?

Adamlar emek veriyor oyun oynuyor neden küçümsüyorsun lowmuş bilmem neymiş diye beğenmiyorsan takip etme veya gelip aşağılayıcı kelimeler kullanma insanlara.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
10-12 tane post atmışsın bu başlıkta, bir o kadar da senin postalarına cevap veren olmuş dersek normal değil mi ?

Adamlar emek veriyor oyun oynuyor neden küçümsüyorsun lowmuş bilmem neymiş diye beğenmiyorsan takip etme veya gelip aşağılayıcı kelimeler kullanma insanlara.

Saydın mı len

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Eyvallah ben kendi payıma düşeni yazdım, darısı diğerlerinin başına :)