Esc-Meteor

Cutorq

Baltacı
ha bir de şu var
sürekli nick değişmenizin bir sebebi mi var ya da başka bir durum mu :D
komiksiniz
ilk defa tanıdığım veya tanımayan herkese başarılar dilerim
kolay gelsin şimdiden :)

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
ESC KLANINA SAVAŞTA BAŞARILAR

Savaş açılana kadar meteordakilerin hepsi tek tek tüm tanıdıklarını devreye sokmaya calısıyordu esc yanlarında olsun dıye sımdı savaş acıncamı esc kotu klan pıyon falan oldu :) @pNc* hadi kardeşim şu mavipsanı alda başka başlıkta boş yapmaya gitsin
@pNc* ' ye laf yok. şurada oyunu hakkıyla oynayan sayılı, saygılı insanlardan. @pNc* kraldır.

ragnarlodbrok

Baltacı
Saygısızlık terbiyesizlik yapanlar başka başlıklarda havlasın. Burayı da kirletmeyin hakaretler ile de oyun oynayıp keyfine baksın herkes.

Bahriyeli

Baltacı
Benim duyduğumda Kent ESCden korkusuna yusuf yusuf oldu diyorlardı o da doğru mu biliyor musun ? kimin fake hesabıysan artık bilmiyorum bayağı sarsmış bu durum sizinkileri bakıyorum da o sıra hiç konuşmuyordunuz gene foruma düştünüz :D :D ne boş adamlarsınız kendi hesabınla yazmaya cesaret edemiyorsun gelip lak lak ötüyorsun hangi hesapta kimin oynadığı belli değil daha başkalarının emekleri üzerinden kendinizi bir şey sanıyorsunuz

:) pnc kaç hesaba girdiğini burda tek tek sayarım ama :) sütte leke var sende yok değil mi yada hangı multının w de oldugunu falan :) ama yınede bız kotu olalım tamam kardes sız en ıyısısınız sız bu oyunu en guzel en duzgun oynayan ınsanlarsınız göz boyamaya gelıncede en ıyı sızsınız
kacınızın kac hesaba gırdıgını kendı aranızda bıle bılmıyorsunuz gecelerı koy dusucek korkusuyla tum klandan telefon nuamrası toplayıp sıfre alma pesındesınız sonra ısınıze gelmedıgınde adamın savlarını dısarı atıp toplamayıda en ıyı sız bılırsınız hadı bırını yapmıyoruz de bır daha yazmayacam buraya dekı bende bakıcı yok yada multımde bakıcı yok de hadı de bunu dıyebılırmısın

emek verıyorsun kendı ekıbın degıl saygım var sana , fakat baskaları ıcın formlarda gelıp ahkam kesıp savunma Mavipsa gibi olmaki bıldıgımız devrımı degıstırme aklımızdan

pNc*

Casus
:) pnc kaç hesaba girdiğini burda tek tek sayarım ama :) sütte leke var sende yok değil mi yada hangı multının w de oldugunu falan :) ama yınede bız kotu olalım tamam kardes sız en ıyısısınız sız bu oyunu en guzel en duzgun oynayan ınsanlarsınız göz boyamaya gelıncede en ıyı sızsınız
kacınızın kac hesaba gırdıgını kendı aranızda bıle bılmıyorsunuz gecelerı koy dusucek korkusuyla tum klandan telefon nuamrası toplayıp sıfre alma pesındesınız sonra ısınıze gelmedıgınde adamın savlarını dısarı atıp toplamayıda en ıyı sız bılırsınız hadı bırını yapmıyoruz de bır daha yazmayacam buraya dekı bende bakıcı yok yada multımde bakıcı yok de hadı de bunu dıyebılırmısın

emek verıyorsun kendı ekıbın degıl saygım var sana , fakat baskaları ıcın formlarda gelıp ahkam kesıp savunma Mavipsa gibi olmaki bıldıgımız devrımı degıstırme aklımızdan
Senin fikrin değişse ne olur değişmese ne olur fake hesapla gelip konuşuyorsun kim olduğunu bile bilmiyorum. Benim yakından tanıdığım kimse gidip o klanda oynamaz beni çok iyi tanıyormuşsun gibi konuşuyorsun

La Calin*

Kılıç Ustası
60 konusunun acılması bence anlamsız. Ordakş konu orada kalmıs olmalıydı buraya taşınmamalıydı. Cız ekibiyle bir sorunumuz yok. Bu ragnar adlı arkadaş yine kendine basarılar dilemiş bende bunu anlamıyorum. İki tarafada başarılar dilemek cok mu zor ?

kardes kendi hesabınla gir korkaklıkla gelip buraya bi şeyler yazma. Bos fake hesapları sallamayın sizde bırakın konussun.

Bahriyeli

Baltacı
60 konusunun acılması bence anlamsız. Ordakş konu orada kalmıs olmalıydı buraya taşınmamalıydı. Cız ekibiyle bir sorunumuz yok. Bu ragnar adlı arkadaş yine kendine basarılar dilemiş bende bunu anlamıyorum. İki tarafada başarılar dilemek cok mu zor ?

kardes kendi hesabınla gir korkaklıkla gelip buraya bi şeyler yazma. Bos fake hesapları sallamayın sizde bırakın konussun.

pekı coskunum sensın coskunum adamsın coskunum falan desem severdın benı ama suanda sevmıyorsun ama daha gecen gun 1 hafta benden haber almazsanız ozaman şüphelenın dıye sırku atıyordun sımdı nıye sevmıyorsun

Bahriyeli

Baltacı
Senin fikrin değişse ne olur değişmese ne olur fake hesapla gelip konuşuyorsun kim olduğunu bile bilmiyorum. Benim yakından tanıdığım kimse gidip o klanda oynamaz beni çok iyi tanıyormuşsun gibi konuşuyorsun
bende oyle dusunmustum hepsini yaptıgını senın bılmen yeterlı bosa artıslık yaptıgını sen bıl yeterlı baska kımse bılmesede olur

benım demek ıstedıgım karsıdakıler yapıor dıye aglarken kendınız yapmıor gıbı tkaılmayın sadece bu

ragnarlodbrok

Baltacı

Hocam bu benim prensibim meteor klanına saygısızlık olarak düşünme sizede iyi oyunlar diledim :)

pNc*

Casus
bende oyle dusunmustum hepsini yaptıgını senın bılmen yeterlı bosa artıslık yaptıgını sen bıl yeterlı baska kımse bılmesede olur

benım demek ıstedıgım karsıdakıler yapıor dıye aglarken kendınız yapmıor gıbı tkaılmayın sadece bu
ya olm :D hala daha şov yapıyorsun sirkülerler elinize ulaşıyor truvalarınız var tamam en büyük oyuncular sizsiniz kralsınız korkaklıkları ile övünenleri de ilk defa görüyorum

Bahriyeli

Baltacı
ya olm :D hala daha şov yapıyorsun sirkülerler elinize ulaşıyor truvalarınız var tamam en büyük oyuncular sizsiniz kralsınız korkaklıkları ile övünenleri de ilk defa görüyorum
kardas en ıyısı sızsınız dıyom daha napayım gelıp sırtınızımı tapıslım aslan sızsınız dıye
ne ıstıyorsunuz emegıne saglık dıyom ama anlamıyorsun senı daha kapasıtelı sanıyordum oynadıgın klandan olsa gerek dusmus bayagı