Esc-Meteor

ragnarlodbrok

Baltacı
ahaahshash ben bekliyorum öyle bir trollük birilerinden az geldi bunlar abi piyon olmaya ne meraklıymış millet :D hala sanjiye falan güvenenler var
Dünya başından beri birkere diplomasi görüşmeye gelmediniz ne bekliyordunuz? Bu haritayı siz yarattınız şimdi önünüze gelen piyon mu oluyor :D Saldırınca piyon mu olduk? Saygılı güzel bir savaş olur umarım

pNc*

Casus
Dünya başından beri birkere diplomasi görüşmeye gelmediniz ne bekliyordunuz? Bu haritayı siz yarattınız şimdi önünüze gelen piyon mu oluyor :D Saldırınca piyon mu olduk? Saygılı güzel bir savaş olur umarım
Valla zaten herkesle savaşıyoruz ha b gelmiş ha x gelmiş ha c gelmiş fark eden bir şey görmüyorum laflarımı yanlış anlamayın biz zaten yatmaya değil savaşmaya gelmişiz avantajlı durumdayken hala truvalar vs atılıyor gayet saygılı bir savaş olduğu ortada 1 ay bekleyip sonra savaş açan escye dünya kapattıracaklarına inanıyorsunuz yani güzel kafalar bunlar

kerchief

Kılıç Ustası
Hocam yanlışın var asıl şimdi dünya dengelendi
hocam malesef bu yorumunu rasyonellikden uzak duygusal bir düşünce olarak nitelendiriyorum
Esc ye rakip olması için 26 puanlık klan getirelim w ye lafın boşa gitmesin :)
yüzyıllar boyunca uzay boşluğunda savrulup duracak olan o bomboş yorum bu mesajı göndermek için harcadığın internete yazık

Cutorq

Baltacı
ESC klanı cızz kökeninin iyi bir devamı olmuş
onlarda w60 da sırtını başkalarına yaslamadan hareket edemezdi onlarsız olan savaşının da devamı burada hepimiz biliyoruz :)
bu saatten sonra inanın farketmez

METEOR FOREVER!

KAÇAK13

Mızrakçı
ESC klanı cızz kökeninin iyi bir devamı olmuş
onlarda w60 da sırtını başkalarına yaslamadan hareket edemezdi onlarsız olan savaşının da devamı burada hepimiz biliyoruz :)
bu saatten sonra inanın farketmez

METEOR FOREVER!
60 ta olay tam tersiydi ama neyse forum konuşmaları durur hala hayalle birbirinize girdiğiniz konuşmalar ama seni leblebi gibi topladığımız için pek bilmiyor olabilirsin

Cutorq

Baltacı
Bunların herkes ne zaman ne halde olduğunu biliyor bilmeyen olursa w60 istatistiklerine bakabilir :)
ben silinmekten köy vermekten gocunmam aksine tebrik ederim

ama sizde haklısınız kimse sizin üstünüze yalayamaz bunu tasdiklediniz ve devam ediyorsunuz

başarılar diyemeyeceğim çünkü hiçbir zaman bizimle yanınızda birileri olmadan savaş açma cürreti ne w60 da ne de burada gösteremediniz
sadece Meteor’un gazabından korunma temennim var fakat Meteor size acımayacak

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
Yakında dünya sınırları aşılıp diğer dünyalardan da savaş ilanları gelir diye bekliyoruz w73'ten falan taliplerimiz varsa çekinmesinler :D
ahahshahshahahahshah çok güldüm bak bu iyiydi
Selamlar Meteor şu ana kadar kötü haritada fena işler çıkarmadı fakat
ESC'ninde savaşa dahil olmasıyla artık çok şansları varmış gibi durmuyor. Özellikle cızz ekibinin bu savaşta fark yaratacağını ve kazanan tarafın ESC olacağını düşünüyorum.

herkese iyi forumlar dilerim.
ön yargılı olmak istemem ama nedense içimde kötü bir his var esc nedense meteora fayda sağlayacakmış gibi düşünüyorum bu savaşla beraber, izleyip göreceğiz his bu sadece.
ahaahshash ben bekliyorum öyle bir trollük birilerinden az geldi bunlar abi piyon olmaya ne meraklıymış millet :D hala sanjiye falan güvenenler var
hocam açıklık getirelim artık şu konuya kimse sanjiye güvendiğinden sizi karşısına almıyor ortada piyonluk bir durum yok, Meteor önüne gelene ilk 3 ay kafa attığı için kimse size güvenmiyor ') ki kent ile savaşınızdan sonra bu savaşa dahil olan tek klan esc, dude ve dehset le kendiniz girdiniz savaşa zaten. Dude sebebi olduğu için açtı, bize ise siz ilan ettiniz :) iki tarafa da başarılar.

kerchief

Kılıç Ustası
başarılar diyemeyeceğim çünkü hiçbir zaman bizimle yanınızda birileri olmadan savaş açma cürreti ne w60 da ne de burada gösteremediniz
sadece Meteor’un gazabından korunma temennim var fakat Meteor size acımayacak
bomboş bir yorum daha w60da 2 ittifak vardı ve siz köy olarak daha kalabalık olan ittifakdaydınız
üstüne biz nostraya def atarken, hayal size def atıyordu ona rağmen sınırı kaybettiniz :D

Bahriyeli

Baltacı
ESC KLANINA SAVAŞTA BAŞARILAR

Savaş açılana kadar meteordakilerin hepsi tek tek tüm tanıdıklarını devreye sokmaya calısıyordu esc yanlarında olsun dıye sımdı savaş acıncamı esc kotu klan pıyon falan oldu :) @pNc* hadi kardeşim şu mavipsanı alda başka başlıkta boş yapmaya gitsin

Cutorq

Baltacı
bomboş bir yorum daha w60da 2 ittifak vardı ve siz köy olarak daha kalabalık olan ittifakdaydınız
üstüne biz nostraya def atarken, hayal size def atıyordu ona rağmen sınırı kaybettiniz :D
seni ismen tanımam sadece nick ile görmüşlüğüm vardır
ilk w53 de gördüm ne kadar boş olduğunu orada da aynıydın halen aynısın
kaç defa yakınlaşmaya çalıştın yüz vermedik sallamaya devam ediyorsun
savaşın hakkını verin :)

KAÇAK13

Mızrakçı
Şu boşu kale almayın gene topuklarına vura vura kaçıcak hesabına bakıcılar aramaya başlıyacaklar köylerini toplayınca bakayım gene havlıyabilcekmisin böyle
Forumda konuşmayayım diyorum ama böyle ergence konuşmaya devam edersen daha çok rezil olursun köylerinizi 26 puana çektiğim sss leri buldurma bana git köşende ağla orda 21 gün vermiştim bi kaç gün az gelmişti burdada 1 ay veriyorum bakayım ne kadar oyuncusun görelim forumdan boş boş konuşçağına oyundan gel oyununu oyna

KAÇAK13

Mızrakçı
Bende seni w60 ta gördüm dedim fre köy haksız çıkarmadın beni burdada boş oyuncu diyorum inş haksız çıkarım :)

pNc*

Casus
ESC KLANINA SAVAŞTA BAŞARILAR

Savaş açılana kadar meteordakilerin hepsi tek tek tüm tanıdıklarını devreye sokmaya calısıyordu esc yanlarında olsun dıye sımdı savaş acıncamı esc kotu klan pıyon falan oldu :) @pNc* hadi kardeşim şu mavipsanı alda başka başlıkta boş yapmaya gitsin
Benim duyduğumda Kent ESCden korkusuna yusuf yusuf oldu diyorlardı o da doğru mu biliyor musun ? kimin fake hesabıysan artık bilmiyorum bayağı sarsmış bu durum sizinkileri bakıyorum da o sıra hiç konuşmuyordunuz gene foruma düştünüz :D :D ne boş adamlarsınız kendi hesabınla yazmaya cesaret edemiyorsun gelip lak lak ötüyorsun hangi hesapta kimin oynadığı belli değil daha başkalarının emekleri üzerinden kendinizi bir şey sanıyorsunuz

pNc*

Casus
Piyon konusunda da özelden özürümü de diledim buradan da dileyim söylemek istediğim bir kelime değildi ne olursa olsun hiçbir klana saygısızlık etmek istemem kusura bakmayın truvacılar hariç onlar kendilerini biliyor :D