ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47623

Ziyaretçi
Daha öncesinde ekibin içerisinde bulunduğum aile klanını tebrik ederim, nop ekibi olarak gelen arkadaşlar da bırakma kararı aldığına göre savaş eski seyrini alıp köy farkı katlanmaya başlayacaktır. Yazılanlardan anladığım kadarıyla nop ekibinin aile tarafında oyunsal anlamda güzel bir tat bıraktığı :)

Yasinciğim @dedezula boş oyuncudur, kanka bırak konuşsun, kıvırmayı da konuşmayı da çok iyi becerir kendisi :p
her yerin ayrı oynamasın bekir hayatımda gördüğüm boşlrdan biride sensin :D dünyaya geldiğinden beri oynican sözde burdada yalakalım yapma her gördüğüne yeter artık :D

DeletedUser47623

Ziyaretçi
Sen daha yakindan taniyip bunu diyorsun ben tanimadan diyorum bekirim birakmisim onu kendi haline
sen kimsin ya kendini ne sanıyorsun bide msj atıyor millete istediğin köy varsa alabilirsin boşaltırım diye boşaltma kimseye köy zaten her türlü alıcaz gitmeden bide bana bi saldırın sana zahmet bişeyler öğretiyim sana belki ozaman bu kadar konuşmazsın

DeletedUser59311

Ziyaretçi
@dedezula seni paket ettigim dünya.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Istersen diger dunyalardaki basarilarimida koyayim.
Arsivlenen dunyalardan c8 e bak:)
He w27 de ruhun labirentleri. Bak ve orayi 2 yil oynamadigim halde sirlamadaydik yani.benimle konusuyorsun ya ortamlarda hava at abisi ;) anladddddiiiiiinnnnn canimmmmm ;) hadi büyüklerin gelsin simdi .
Daha sictigin bok kurumadi burada hava civa yapma.

DeletedUser47623

Ziyaretçi
hala boşa devam ediyorsun orda ne kadar oynadıgımı herkes biliyor ve bekir ve rafet abi bıraktıgı için bende bıraktım hani burda tek oynamıyorsun ekibin gidince sende bırakıyorsun ya öyle düşün ilk geldin salsa yapıcaktın iddalı giriş yapmıştın o girişten sonra hala yüzsüzlük yapıp konuşabiliyorsun helal olsun valla hadi ikileyin burdan silenler kalabalık yapmasın :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Helal yasin abi belgeleri dökmüşsun ortaya :D
La oynadigi w40 snradan gelmis bos hesap kasmis aga olmus klan olmatan bir dünyada.
Biz w34 gibi dunya kupasi finallerine kalmis kupayi kaldirmis klaniz bunun gibi hava civa yapmadik dun aglayan bebeler adam olmus erenim;)w27 de sana gelen saldirilarin yuzde 0000001 buna gelse hesap sil yapip gidecek adam player olmus
:)guluyorum boylelerini gorunce 4 lu fake atmayi ogrenen prof oluyor be:)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
hala boşa devam ediyorsun orda ne kadar oynadıgımı herkes biliyor ve bekir ve rafet abi bıraktıgı için bende bıraktım hani burda tek oynamıyorsun ekibin gidince sende bırakıyorsun ya öyle düşün ilk geldin salsa yapıcaktın iddalı giriş yapmıştın o girişten sonra hala yüzsüzlük yapıp konuşabiliyorsun helal olsun valla hadi ikileyin burdan silenler kalabalık yapmasın :)

Klanina yaz @Ruhun labirentleri..
Koy aldiniz mi opta de salsa degil tango yaptim bitti cnm benm haritami oynucak adam sayisi azdir oynadm koy vermedm vermzdimde halen yonetimce sile aldik sen neyin pesindesin la anlat ki bilelim.
W34 te paket ettim streje sarip sarip yolladim diye bu ofke kin ;)dengim degilsin siz ahir kurarken biz 4 koy alip ciftlikleri 29 yapmis insanlariz hadi otede bayil simdi rezil oldun burada konusma.
Bekir rafet birakti diorsun.bekir senin bos oyuncu oldugunu soyluyor kivirdigini soyluyor .bnm bir arkadasim boyle dese ben onun icin oyun birakmam demek ki dogru soyluyor ve onlara muhtacsın onlarin elinde büyumüssun ;)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
@**aNoLifeq** bekir su; @dedezula yi al suradan knka :)sana giydirip snra o birakti diye biraktim dior bu ne la. Asena dan iyi oynuyor bu .
Kendi kendini ele veriyor daha fazla rezil olmadan al sunu suradan:)

DeletedUser47623

Ziyaretçi
madem öyle opta gidicektim keske bana gelseydiniz opunuz başarılı olurdu ozaman neden gelip patladınız anca konus :Dneyse hangi dünyada oynuyorsan oraya dogru git sen o dünyaların forumunda yaz kendini övmeye devam et hadi canım

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Canim benim hadi yol al istedigim yere istedigimi yazarim.
@Mayis Yagmuru su forumlari sizden rica etsem diger dunyalarda basari elde edenler icin acin yahu...
Bu ne ya dunku caylaklar buraya yaziyor oyun ve oyun kurallarini bilmeyenlerle ,bilenler icin ayri forum istiyoruz.
Ornek;gold uyeler.
Caylak uyeler(basarisi olmayan)

;)) ahahafgfjdjdndbdhxjdndbshs

1 2 3
Şiştttttt
Nnnnnnn
Ooooooo
Ppppppp
NOP ULAN
NOP!!!!
LAY LAY LAYY LAYYY :)

Dünyaya sonradan geldim . Hesap siliyoruz dediler sildik lakin bakıyorum da en boş kapatılan dunyalardan biri dusmanin yarısı bot yarisi botçu varsa 1-2 adam var onlarada lafım yok

DeletedUser66489

Ziyaretçi
madem öyle opta gidicektim keske bana gelseydiniz opunuz başarılı olurdu ozaman neden gelip patladınız anca konus :Dneyse hangi dünyada oynuyorsan oraya dogru git sen o dünyaların forumunda yaz kendini övmeye devam et hadi canım

birader adam dünyadayken bir şey yapamamışsın burada artistlik yapma sende bende biliyoruz ki oyunda bazen öyle haritalar oluyorki en ala oyuncuyu getir içinden çıkamaz yasinin de durumu öyle ama oyunda bulunduğu sürece size kök söktürmüş hala kendini iyi görüyorsan yeni açılacak dünyalarda yasine telif edersin gel kapışalım diye onun dışında bir icraatın olmadan konuşma.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
La o bnm oynadigim dunyads birak yakinimda baslamaya pre kasmaya bile gelemez:)

@kralemre961

Aile klanindan kac kisi dedi helal olsun sana koy vermedn vs vs silmeden once bu burada atip tutar bn beter haritadalarda oynadim c7 de oynarkn en yakin klan arkadasimla birim uzakligim 48 alandi uyumadigim gunler oldu bilenler bilir koy vermedim.
Hucum klani tarla etti beni ama direndim silmedim gitmedim yanimda arkadasim olmadigi icin ama w40 a bni onlar getirdi onlar silerken bnm durmam ne anlam ifade eder bosver bunu he de gec
@kralemre961

DeletedUser61375

Ziyaretçi
Ruhun Labirentleri bir markadır(Buradan Necatiyi analım) Yasin Abi seni bilen biliyor anlatma bilmeyenlere boş yere