ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

rascal125

Ağır Atlı
oo büyükler kapışıyor demek.. her iki klan oyuncularına da uykusuz geceler dilerim :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
askdjhdlkşjgşladsfglşadkf aile isim değiştirsin ya onların ilk yönetimde ki herkes şuan w44de mesela alarm yapsın :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
valla profillerinize bakarak konuştum ben, hiçbirinde ne sonunda shadow yazan biri var, nede alinin nicki, hatta bi ara size error savaşından kaçıp sığınan alarm klanının yöneticisi bypascal vardı tüm klanlarınızda, baya aktif oynuyomuşsunuz world başındaki ekibinizle şuan anki kadronuz arasında hiçbir alaka yok.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
valla profillerinize bakarak konuştum ben, hiçbirinde ne sonunda shadow yazan biri var, nede alinin nicki, hatta bi ara size error savaşından kaçıp sığınan alarm klanının yöneticisi bypascal vardı tüm klanlarınızda, baya aktif oynuyomuşsunuz world başındaki ekibinizle şuan anki kadronuz arasında hiçbir alaka yok.

Isme takılma bu kadar :) bakalım güneyiniz nasıl oynuyor ona kafa yor bence :)

DeletedUser65836

Ziyaretçi
Aman haktan burada kızdırma ağlarlar sonra hucumcu tayfaya gelirler 2 klan savaşırken güçlü olanın yanında yer alırlar sonra hucum ekibini çağırıp biz yendik :D :D

dünya başından beri girdikleri savaşların hepsi palavra :D

ne zaman iki klan savaşsa 3. klan olarak Aile müdahil oldu snra biz asıyoruz kesiyoruz şöyleyiz böyleyiz diyerek savaş kazandılar onu da Hucum tayfasından arkadaşlarına ağlayarak kazandılar şimdi hucum w44 gitti :D Error klanı da bu tuzaga düşmedi Azro ve Anti ile arayı düzeltti bakalım Aile şuan ki kadrosu ile başkasının savaşına girmeden ne yapacak :D

Bunlar şuan fena ağlıyorlar sözüm ona bunlar Antiye demişler sizin savaşınıza gireceğiz diye bize de diyorlardı antiye gireceğiz diye bize gireceğiz sözüm var diyenler bunlar size girecek diye hesap silmişlermiş ama şuan aktif olarak farklı hesaplar da oynuyorlar bu kadar yüzsüzlük olmaz

01.12.2017 diye karar aldık aldığımız günden bu güne kadar her türlü saldırı attılar ve üstüne adam topladılar :D ona rağmen he şöyle böyle dedik bizim bi arkadaş içlerinden geçmiş bi gece de hemen savaş açtılar

Ben aile sadece şunu söylecem inşallah KAZDIĞINIZ kuyaya kendiniz geçeceksiniz o yüzsüz bize söz veren abilerinize de selam söyleyin

@BarBaroSixD senin dediğin kadar varmış adamım senin anlattığın kadar ve senin sövdüğün kadar varlarmış bu Aile ekibi sana saygılar zamanın da sana yol verip Aile hiç etmek vardı ama biz çizgimizi bozmadık :D

İyi olan kazansın :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kanka gram pre yok pre kasıyorum şuan 44de daha sonra baştan başla yapıp arkadakileri toplarım diye konuştuk apo abiyle, ama oynamayadabilirim biliyosun en ufak şeyde bırakıyorum oyunu :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Hucumcu tayfa diyen arkadaş.Aile klanlarının kurucusu olarak diyorum Hucum ekibinden kime sorarsan sor Blue Shadow ismi ilk 5 e girer.Hucumda oynadıgım kadar Ailede oynamadım.O yüzden hucumcu tayfa gelir vs vs derken daha dikkatli ol lütfen.
Oynayan bir çok shadow arkadaş var fakat yoğunluk sebebiyle kimse klan işleriyle uğraşamıyor.Anca oyuna bakabiliyor buna bende dahilim.
Saygıyı bozmadan adam gibi yazmanızı temenni ediyorum.Hepinize iyi oyunlar ağlayacaklar varsada başka yerde ağlasın.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ben burda ağlamak istiyorum ama kanka, sana da ağladım zaten oyundan yazdım

DeletedUser64699

Ziyaretçi
hahahahahahhahaahahahahaha yönetim bizim tarafımızda olum savaş çıktığı gibi yapıştırmışlar sana cezayı :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Senden adamlık akıyor maşallah.Aglayacaksan başka yerde agla bu konuda ciddiyim burda konuyu açan arkadaş gayet seviyeli şekilde açmış.Ama senin gibi seviyesizler geçmişten gelme kuyruk acısından dolayı seviyeyi yerlere çekiyor.