ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66121

Ziyaretçi
Mehmet abi öncelikle murat benim reelden görüştüğüm, misafir ettiğim, birlikte alkol aldığım kişi o yüzden onunla ne şekilde konuşacağıma bırak da ben karar vereyim :) Bana yapmış olduğu bir yanlış var bu yaptığı yanlışla beni ne kadar kırdığını da iyi biliyor. Ayrıca ben üslubumda da bir şey olduğunu düşünmüyorum, yanlış şeylerde söylememişim. Eğer bir sorun olarak görüyorsa kendisi reşit aklı başında bir insan, en azından öyleydi gelip yorum yapabilir:)

Son olarak en azından adamdır klan satmaz demişsin abi bu yorumuna açıklık getirirsen sevinirim.
adam satmaz olayı seninle bir alakası yoktur bekircim. o yazdıklarım kimler için olduğunu kişiler biliyorlar sen 34 ü bizimle birlikte yasamadın yasamış olsaydın ne anlatmak istediğimi bilirdin. ben,m sana kızmamdaki nokta bu ikiniz arasındaki husus ara hatalı ise özelden istediğini söyle gel skype bizim yanımızda söyle özrünüde dilesin lakin burada hangi insanlarının arasında muratı eleştiriyorsun onu bir dusun senden bunu rica ediyorum azcık abin olarak hatırım var ise bunu burada yapma.insanlar değer verdiği ölçüde değer görürler

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Ahahahaha Mod sildiği konuşmalardan sonra 0.45-1.16 arası gibi hissediyordu :)

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Bunla bi tane de kankisi var, bunlar bi dünyada oynadıydı bizim klanda. Yasine rağmen 2 hafta dayanabilmiştik sonra fırlatıp attık klandan bize ona garezleri ama size nedendir anlamadım, çok da mühim değil zaten görüşleri de;

vura vura silinmeyi özlemiş elemanlar bi gaza gelmiş, utanmadan yazyorsunuz da daha üzerinden 5-6 dünya geçti yahu tüm dünyanın önünde vura vura 500 puanlık barbarlarını dahi alanlar buraları okuyor, barbarları dahi eklentini kurup attığın saldırıları atan arkadaşların daha oyunu bırakmadı, araşıyoruz görüşürüyoruz anlatıyorlar, sen kimsin cümle kurmak eleştiri yapmak kim yahu daha dün ağlamışsın iyi saldırdınız bizi topladınız diye hayırdır yani siz.

sen neyi atıon geldin gördün aldın gittin işte 40 ta pre kasmaya girdiğim dünyadan mı bahsediyon....

DeletedUser55944

Ziyaretçi
hayır maçan yiyosa adam toplayıp klan katarak ilerlemiyecem 30 kişi çıkarın bizde çıkaralım bi vörldde kapışalım diyosan hodri meydan

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ama böyle bi söz söyleyecek kişi yok güvenilecek adamda yok karşıda onun için konuş işte serbest

DeletedUser63321

Ziyaretçi
ahlaksız ve yalancı adamları da ben sallamıyorum hadi bakam nolcak şimdi boşa konuştun o kadar:)

Luciferr

Dük
Oha burda birileri birilerine kaldırıyormus, sertleştiriyormus. Sayın modum, benım hıasdbvashjmına postumu silmiştiniz, sizleri göreve davet ediyorum. @Safderun