Error-Şaman savaş başladı iki tarafa da hayırlı olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Noktaları sayarsanız 16 gün ömce no game hainlerinin arkadan vurdugu zamana denk geliyor şaman yeşil error,pts kırmızı

Eklentiler

• 20170505_192132.png
    20170505_192132.png
    86,5 KB · Görüntüleme: 36

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Buda bir gecede savaş açıp arkadaki boş köylere vurup error tarafından da destek almış hainler ,ne düşünüyorlar dı ki arkadan 50-60 köy alınca şamanı zor da bırakıcığanı yada dağıtıcaklarını mı,hesap zamanı yaklaşıyor beklemede kalın..

Eklentiler

• Screenshot_20170505-192530.jpg
    Screenshot_20170505-192530.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 25

DeletedUser55354

Ziyaretçi
error ptss bylz sis TM klanları 300 oyuncudan cok bu wordu kapatmak için bize karşı savaşıyor.. 300 den cok oyuncuları var word 50 oyuncu kapıcak gerikalan 250 kişi den çok kişi ne olacak..... bu word kapan maz biz bitsede gitsek dıye beklıyoruz... ben error bittikten sonra birakır giderim...

DeletedUser55354

Ziyaretçi
ben laho word kapamak isteyen oyuncuya kendı yerimi veririm yeterki bitsinde gidelim

DeletedUser64675

Ziyaretçi
Öncelikle şunu izah etmek gerekirki Error'un Vendetta'ya ihanet mihanet ettiği yok . Ben Error klanına Vendetta'dan geçen bir üye olarak konuya açıklık getireyim. Vendetta klan başkanı Cengiz511 klanının üyelerine "köpeklerim" diyebiliyorsa orada zaten birlik beraberlikten bahsedilemez. Bu denli klanına küçük düşürücü ifadeler kullanan bir liderin de liderliğinden şüphe ederim . Vendetta'dan ayrılmamızın büyük ölçüde sebebi de buydu ve klan içi üst bi tabaka vardı her iş o tayfa arasında yapılıyor diğer üyeler önemsenmiyordu. Sonrasında savaşa gelecek olur isek Error-Şaman savaşı yeni başladı ama çetin bir mücadele olacağı ve Dünya kapatan tarafın büyük ölçüde belirleneceği bir savaş olacaği aşikar. Bir arkadaşta Error klanına Barbar topluyor demiş, ben Şaman klanının içinde de hiç Barbar göremedim. Ayrıca barbar toplansa bile her gün günün yağmacısı Error'dan çıkıyor . Nereden çıkıyor bu kadar yağma onu da bi düşünmek lazım . Aradaki çelişkiyi siz çöze durun arkadaşlar.
Savaş uzun bir savaş olacak mutlaka. ŞAMAN-ERROR savaşında iki tarafa da başarılar diliyorum . İyi olan kazansın .
Gökhan biz sizlere savaşıp aldığınız köylere sınıra yerleşin diye verdik cengizin ayıbını kesicektik ama siz bizim ordularımızın bitmesini beklemiş gibi cıktınız siz ihanet ettiniz boş köy toplayıp sov yaptınız oyunculuğunuz gerçekten yerlerde ama senden iyi farm villa oyuncusu olur sansını istiyosan orda dene

Aylak Adam

Mızrakçı
Luffy81 ve Aktif Kapak bitmedikçe Şaman'ın biteceğine sanmam. Herkes bu ikisine dalsın olay bitsin ;)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Luffy81 ve Aktif Kapak bitmedikçe Şaman'ın biteceğine sanmam. Herkes bu ikisine dalsın olay bitsin ;)
Helal gardaşım iyi düşünmüşsün karşımızdaki oyuncular cidden çok acemi bukadar basit bişeyi nasıl düşünemiyolar anlamıs değilim

Aylak Adam

Mızrakçı
İşte rakibiniz beni bi transfer etse iki kilit hareketle dünyayı kapattırırım da daha teklif yok :(

DeletedUser43905

Ziyaretçi
İşte rakibiniz beni bi transfer etse iki kilit hareketle dünyayı kapattırırım da daha teklif yok :(
Biz bukadar baskıyı kaldıramayız aman hocam önümüzdeki 5 klan bize yetiyo zaten 3klan gücünde birini daha çağrırlarsa direk silerim heralde hesabımı

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Dedi 3 ay önce 6 klan olup 3 klana karşı savaşan arkadaş.....
Nickin ne bilmiyorum amacın ne anlamıs değilim ama benim nickim oyundaki nickim ile aynı ~soylualbay26 girer bakarsın haritadaki konumuma bi fikrin olur benle ilgili ondan sonra boş yorum yapmaz gelir konuşursun,ben 6 aydır hemen 2 birim sınırımda feryat s.m gokhanforgiven sert çocukla savaştım 400k puanla 2 milyonluk hesaptan çekinmeden savaşıyorsam kendi yorumlarınızı kendinize saklıcaksınız...