Error-Şaman savaş başladı iki tarafa da hayırlı olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64691

Ziyaretçi
W38 bu iki klan sigmadi oyun başından beri .Selçuk abi canım abimdir bu arada .şartlar savaşa zorladı şuan ise tek kaldık gibi birşey bundan asla şikayetçi değiliz tam tersi tamam bizim istediğimiz de buydu çünkü error daha yeni başlıyor herkes sedece takipte kalsın . Herkesin keyif alabilecegi bı savaş olacak

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Sizlerin de düşüncelerini görmek isterim arkadaşlar ama birbirimizi kırmadan yapalım bunu

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Bu 2 klan komşu bile değildi error pakt kurduğu v ye arkasından vurmasa sınırda olamazdı öyle değil o işler v nin hesap sil yaptığı yerlere yerleşip barbar toplamakla.2 aydır v nin en iyi ekibini geçemediniz başarılarla gelin hadi bakalım iyi savaşlar şamanın forvetleri sizin forvetleriniz ergen feryattan ve barbarcı gökhandan iyidir.

DeletedUser64691

Ziyaretçi
En başta şu konuyu duzeltiyim v klanlarina biz neden savaş açtık çünkü adamların ses kayıtları konuşmaları elimize geçti hala da mevcut vandetta.kurucusu cengiz abi burdaysa yüzü varsa ben burdayım bize karşı cephe almışlar bizi sadece kullanıyor larmis .Error da savaşmaktan korkan kimse yok herkesin istediği bu diyorum ki vamdettani n aktif ekibini geçemediler orda kaç klanın ne kadar asker kesimi yapıldı biliyomusun sen orası düştüğü an şamanın düşeceğini biliyorlar çünkü savaş dün başladı ne olacağını göreceğiz hep birlikte 2-3hafta sonra istatistik Ler paylasilir takip de bulunursunuz pasif oyuncunun köylerini toplamak kolaydir saman klanı için tabi bakalım artık ne yapacaklar pasif 30-40 köy toplasinlar operasyonda peki sonrasın da ne yapacaklar onu görecez şuan saman klanlarini bırak efendi klanının desteği bile bizim sınıra geliyor bilmem şimdi orayı hızlıca gecemedigimizi anlatabildim mi

DeletedUser63971

Ziyaretçi
siz değil misiniz sis klanlarına bile fake attıran oplarda.Şaman 4 cephede savaşırken 200 mızrakla mis arası yapıp geeri yollanan oyuncularınız oldu .Tabi ilk savaşınızı şamana geçen v ekibiyle yaptığınız için def de var kami de var ama oyuncu yok :) Başarılar.

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Oyuncu mu dedin kaliteyi izle o zaman adamım 2-3 hafta sonra istatistikler paylaşılır error bu dunyada son köye kadar burda ya siler tamamen yada son köye kadar savaşır

DeletedUser47380

Ziyaretçi
En azından error paktına ihanet etmeyen bir klan savaşta kaybetseler bile duruşta kazanmış olucaklar ki bu savaşın sonucu şimdiden belli olmaz diyorum ben :)

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Düşüncelerin için sağol hocam önyargılı olanlar var ama sonucu şahsen bende merak ediyorum iki tarafta iyi hazırlandı oncesi biz error olarak farkliydi şuan olduğumuz durum ise hem oyuncu kalitesi bakımından hem hırs üst seviyede şuan

Error klanı savası kazansa da kaybetse de dünyayı kapatsa da farmwille,barbarcı bir klandır.Dunya bitmeye yakın ilk savaşınızı veriyorsunuz.Bu zamana kadar barbar toplayıp farmwille yapmış bir klan dünyanın basından beri yoğun savaşan saman klanıni yense nolur bütün dünya şamanın daha iyi olduğunu biliyor,sadece kendinizi kandirirsiniz soyle yendik böyle yendik diye ama kendini kandırmayan her kisi durumu biliyor :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Çekirdek aldım geldim bekliyorum ( çekirdek çitleme emojisi):D:D

ZOOM

Baltacı
Error klanı savası kazansa da kaybetse de dünyayı kapatsa da farmwille,barbarcı bir klandır.Dunya bitmeye yakın ilk savaşınızı veriyorsunuz.Bu zamana kadar barbar toplayıp farmwille yapmış bir klan dünyanın basından beri yoğun savaşan saman klanıni yense nolur bütün dünya şamanın daha iyi olduğunu biliyor,sadece kendinizi kandirirsiniz soyle yendik böyle yendik diye ama kendini kandırmayan her kisi durumu biliyor :)

batu nbr adamım yine beni geçmişin puanda :D nerden alıyon köy bana da söle bende alıcam kıskanıyorum :)

Tek kaldıkı anlamadım daha biz burdayız savaş davetlerini atın bakalım :D

şaman savaşına tk klanı müttefiğimizdir ve onu yalnız bırakmak bize yakışmaz diyerek girdik , giriş o giriş hala düşmanız :D

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Adam barbar topluyor yüzlerce büyütüyor........ sonra bu barbar toplayanı topluyorlar..... Daha sonra barbar toplayanı toplayanı topluyorlar... ve milyon oluyorlar ne saçma bir oyun.....