Error-Şaman savaş başladı iki tarafa da hayırlı olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser64691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Musti abi yaşıtların çoluk cocuğa karıştı,sen hala köy toplamaya çalısıyorsun:D

DeletedUser6863

Ziyaretçi
W38 bu iki klan sigmadi oyun başından beri .Selçuk abi canım abimdir bu arada .şartlar savaşa zorladı şuan ise tek kaldık gibi birşey bundan asla şikayetçi değiliz tam tersi tamam bizim istediğimiz de buydu çünkü error daha yeni başlıyor herkes sedece takipte kalsın . Herkesin keyif alabilecegi bı savaş olacak

Emrem bizim dostluğumuz daim bir dostluk oyunda savaş olacak sen klanındaki arkadaşlarına başarı kazandırmak için emek vereceksin.Bende aynısını yapacam.Bu savaş world ün seyrini etkileyebilecek bir savaş. Eror kazanırsa eror pts ekibi world ü kapamaya yaklaşır.Şaman kazanırsa müttefiklerimizle kapamaya bizler yaklaşırız.Bu savaş 2-3 haftada bitecek bir savaş değil eror da iyi bir hazırlık yaptı.Bizim klanımızda gayet iyi durumda bu savaş sonunda artık 2 klandan biri 38 e veda edecek.

Eror daki dost ve kardeşlerim kılıcınız keskin olsun.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Şimdilik tek kalmış değilsiniz ama daha önce ki postlarda da yazdığım gibi w38'in son büyük savaşı Error-Şaman olucaktır..Error şuana kadar doğru düzgün bi savaş vermedi ŞAMAN ise baya büyük savaşlar verdi diyebiliriz :) Ama bu hiçbir şeyin bahanesi değil tabi bence 2 klanda sonuna kadar hazır bu savaşa :) Savaşın sonucu belli olmaz iki klanında güzel forvetleri ve dayanışması var ama ŞAMAN kendini ispatladı bakalım Error kendini kanıtlama işini şimdiye mi bıraktı diyelim..Gönlüm dünya başından beri savaşan ve savaşların dengesini değiştiren Şaman'dan yana ama hiçbir şey belli değil belli de olmaz 2 klana da başarılar :cool:

DeletedUser54099

Ziyaretçi
Öncelikle şunu izah etmek gerekirki Error'un Vendetta'ya ihanet mihanet ettiği yok . Ben Error klanına Vendetta'dan geçen bir üye olarak konuya açıklık getireyim. Vendetta klan başkanı Cengiz511 klanının üyelerine "köpeklerim" diyebiliyorsa orada zaten birlik beraberlikten bahsedilemez. Bu denli klanına küçük düşürücü ifadeler kullanan bir liderin de liderliğinden şüphe ederim . Vendetta'dan ayrılmamızın büyük ölçüde sebebi de buydu ve klan içi üst bi tabaka vardı her iş o tayfa arasında yapılıyor diğer üyeler önemsenmiyordu. Sonrasında savaşa gelecek olur isek Error-Şaman savaşı yeni başladı ama çetin bir mücadele olacağı ve Dünya kapatan tarafın büyük ölçüde belirleneceği bir savaş olacaği aşikar. Bir arkadaşta Error klanına Barbar topluyor demiş, ben Şaman klanının içinde de hiç Barbar göremedim. Ayrıca barbar toplansa bile her gün günün yağmacısı Error'dan çıkıyor . Nereden çıkıyor bu kadar yağma onu da bi düşünmek lazım . Aradaki çelişkiyi siz çöze durun arkadaşlar.
Savaş uzun bir savaş olacak mutlaka. ŞAMAN-ERROR savaşında iki tarafa da başarılar diliyorum . İyi olan kazansın .

DeletedUser63309

Ziyaretçi
Troll'lük bir yana iyi olan kazansın. DUR! İyi olan değil iyi savaşan. iyi savaşan iyi midir? Yoksa iyi olan mı iyi savaşır?? Kötü biri iyi savaşabilir mi? E iyi biri neden kötü savaşsın? Kafamda deli sorular
OFFFFF FİGHT.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Troll'lük bir yana iyi olan kazansın. DUR! İyi olan değil iyi savaşan. iyi savaşan iyi midir? Yoksa iyi olan mı iyi savaşır?? Kötü biri iyi savaşabilir mi? E iyi biri neden kötü savaşsın? Kafamda deli sorular
OFFFFF FİGHT.

Chivavamiydi kopegin ismi :D

AvB.

Hafif Atlı
OFFFFF FİGHT.

Bir şahi oyuncusuna göre yine cümle kurabilmişsin kenke en azından az saçmalıyosun tbrklr.

DeletedUser63309

Ziyaretçi
5 dakika uzun uzun mesaj yazdım sonra dedim ki ne uğraşıyorsun, yazdığına değmez gereksiz çünkü.
Çeksin otunu bulsun kafayı,yazsın buraya , sana da refakat ederiz ne olur ki !

DeletedUser63309

Ziyaretçi
iq düşüklüğünün kafa yaptığını da ilk defa görüyoruz galiba. Kafamda deli sorular...

DeletedUser63309

Ziyaretçi
Neyse bu kadar yeter ABİLERİNİ çağırır owwww maaan aman tanrım. Lanet olsun.

DeletedUser63309

Ziyaretçi
offfff çektim tineri geldim. HIAAAAAAAAĞĞĞ yanıyor burnum.