Erken gelen dünya sonu savaşı

DeletedUser68046

Ziyaretçi
:)

Yazmayayım yazmayayım diyorum ama illa yazdıracaksın :)

Ben seni en son duyduğumda sen akrepten çıkıp azrail’e geçecektin.

Ondan önce Aztek vaatlerini dinledim diyorsun, ara da aztekten oyuncu alıp yeni oluşumlar peşindeydin vs

Ne oldu da en son akrepte kaldın? Tuğ’un vaatleri hepsinin üstünde miydi? :)
Neden tuğ diyorum akrep ekibi biz bu geçiş durumunu sonradan öğrendik diye bu başlıkta yazıyorda ondan diyorum.

yeloköyle takıla takıla senide kendine benzetmiş geçin bu ayakları bizim yolumuz belli bunu çok sevdiğin yeloköye de ilettim dünyanın sonuna kadar aztek ile savaşıcaz dedim, sen benim düşmanımsın dedim bunu kendisi çok iyi biliyor,bu konuşmalar aztek tuğ savaşı başlamadan önce oldu. Sana magnesyanın bize gelip ağladığı sizi kötülediği ve en önemlisi atikana biz saldırırken hasan abinin kendisini aradığını ve destek bilerek atmadığını söylediği mesajları ilettik gereken yapılsın aranızda barındırmayın diye sonuç gel gelelim benim bu şahısla olan konuşmalarımı azraile last magnesyayı yanına çekicek azraile vurucak gibisinden döndürüp iletmişsiniz nasıl inandırdınız hayret ediyorum gerçekten :) Magnesyayı toplayacak gücünüz yok sanırım ? Kendisi zamanında eşkiyayı sattı, şimdide azteki sattı. Klanınızın adı Aztek değilde Satıcılar klanı yapsanız daha doğru olur gibi. Oyuncularınızın çoğu bir yerlerde birilerini satıp azteke gelen tayfa...

Edit-997395

Yasaklı
Vay sen ne kadar yazmadan dayanabilirsin diye düşünüyordum buraya kadarmış demekki.
Burada Aztek olarak mücadele eden pekçok oyuncu farklı bir isimle 40’ı kapattı. Bana da yazmışsın ben de yakında 45. dünyada kapatıyorum Maya olarak.

İsime bu kadar takılıyorsan yakında onu da yaparız. Aztek olarak da kapatırız.

Yok isme takilmiyorum , aradan 1 cümle secip ona cevap vermenede sasirmiyorum . Genel olarak Aztekin Nop harici herkesi alabilecegini yazmissiniz ya ona istinaden yazdim sadece :)

turkbye

Baltacı
yeloköyle takıla takıla senide kendine benzetmiş geçin bu ayakları bizim yolumuz belli bunu çok sevdiğin yeloköye de ilettim dünyanın sonuna kadar aztek ile savaşıcaz dedim, sen benim düşmanımsın dedim bunu kendisi çok iyi biliyor,bu konuşmalar aztek tuğ savaşı başlamadan önce oldu. Sana magnesyanın bize gelip ağladığı sizi kötülediği ve en önemlisi atikana biz saldırırken hasan abinin kendisini aradığını ve destek bilerek atmadığını söylediği mesajları ilettik gereken yapılsın aranızda barındırmayın diye sonuç gel gelelim benim bu şahısla olan konuşmalarımı azraile last magnesyayı yanına çekicek azraile vurucak gibisinden döndürüp iletmişsiniz nasıl inandırdınız hayret ediyorum gerçekten :) Magnesyayı toplayacak gücünüz yok sanırım ? Kendisi zamanında eşkiyayı sattı, şimdide azteki sattı. Klanınızın adı Aztek değilde Satıcılar klanı yapsanız daha doğru olur gibi. Oyuncularınızın çoğu bir yerlerde birilerini satıp azteke gelen tayfa...

Ben çok net birşey söyledim. Konuyu başka yerlere çevirme. Bak bu başlıkta akrep klanından bir kişi de yazdı opta mısleri çıkmayınca anladık dedi. Ne yapsınlar kafa hesaplarsınız senin bu hareketlerini idare etmek zorundalar.
İnşallah bu hamlelerini tuğ bilgisi dahilinde yapmışsındırda ileride olurda dünyaya onlar üstünlük sağlarsa sıkıntı yaşamazsın:)

turkbye

Baltacı
Yok isme takilmiyorum , aradan 1 cümle secip ona cevap vermenede sasirmiyorum . Genel olarak Aztekin Nop harici herkesi alabilecegini yazmissiniz ya ona istinaden yazdim sadece :)

Ekip olarak çok fazla dünyada olmadık. Olduğumuz dünyalarda da bariz kaybettiğimiz ekip NOP oldu. Birde ekibin bir bölümü ile girdiğimiz 26'da Hucumdu sanırım. İleride diğerlerini de tecrübe ederiz.

DeletedUser68046

Ziyaretçi
Ben çok net birşey söyledim. Konuyu başka yerlere çevirme. Bak bu başlıkta akrep klanından bir kişi de yazdı opta mısleri çıkmayınca anladık dedi. Ne yapsınlar kafa hesaplarsınız senin bu hareketlerini idare etmek zorundalar.
İnşallah bu hamlelerini tuğ bilgisi dahilinde yapmışsındırda ileride olurda dünyaya onlar üstünlük sağlarsa sıkıntı yaşamazsın:)

Emin ol siz silindikten sonra bu dünyada hiç bir sıkıntı yaşamam :) ne sıralama nede dünya kapatma umrumda bile değil bunu zaten beni tanıyanlar iyi bilir.

Edit-997395

Yasaklı
Ekip olarak çok fazla dünyada olmadık. Olduğumuz dünyalarda da bariz kaybettiğimiz ekip NOP oldu. Birde ekibin bir bölümü ile girdiğimiz 26'da Hucumdu sanırım. İleride diğerlerini de tecrübe ederiz.

Böyle söyleseler sıkıntı yok . 1 e 1 de Nop harici herkesi alırız gibi konuşmak yanlış . Sizin ayarınızda veya sizden daha iyi birçok klan var . Aztek ile birçok worldde savaştığım için bunu kolaylikla dile getirebiliyorum . Kişilere ve klanlara herzaman saygı duymak lazım ki , kişilerde o klana ve kişilere saygı göstersin .Şimdi burada yeloköye atıp tutan herkes yeloköyün kişiliğini ve karakterini bilen insanlar . Neler yaptığını veya ne dümenler çevirdiğini vs. Şimdi kimse gelip Yeloköyü burda savunmaya çalışmasın . Beyni olan herkes kimin ne yaptığını az çok idrak edebiliyor . Olaylara objektif baktığınız zaman veya at gözlükleri düştügü zaman bunu anlayacaksınız diye umuyorum . Keza yukarıda carsi54 (Abdullah abi) her ne kadar yeloköy hakkında güzel post atmış olsada ,yeloköyün Rest kadrosu ile neden ters dustugunu biliyor ama yinede ona saygı gösteriyor . Aynı saygıyı yeloköy sergileyemez tek sorun bu ..

Bence Eşkiya 1 vs 1 de azteki yener eşkiyayla savaşmış biri olarak söylüyorum ama çok kırılgan yapılarıda var :D

Yeloköyde sanırım 1 vs 1 degilde , diplomasileri ve alicengiz oyunlarini hesaba katarak rakibimiz yok demistir . Eğer öyleyse bile rakipleri var ama şansları yüksek :D

Kırılgan yapımız , verilen sözlerin tutulmamasına göre değişiklik gösterebiliyor . Onun haricinde 1 e 1 de veya eşit şartlarda bizimle savaşıp bizi yenen herkese tebriklerimizi sunuyoruz .. Şayet Aztek politikası uygulayıp bizi 3 cephede savaştıran klanlara tebrik mesajlarımızı iletemiyoruz maalesef . Umuyoruz ki arkadaşlarla başka dünyalarda karşılaşıriz :)

turkbye

Baltacı
@Vivere Senza Rimpianti * ,

Senin Aztek, atikkan ve yelokoy bu isimlerle ilgili genel bir sıkıntın var. Hangi dünya forumu olursa olsun 37, 43 direk bu isimleri görünce kayıtsız kalamıyorsun bir hamle yapıyorsun.
Ama sen de, seninle benzeri düşüncede olan arkadaşlarda kendi yaptıklarını kesinlikle görmeden bunları sürekli karşı tarafta olduğunu söyleme alışkanlığınız var.

Bu forumda daha önce de yazıştık. 43'te tüm dünya düşmanımız oldu yetmedi kendi içimizdeki bir klanı düşman yaptınız hatta onlar bizim ekibimizdi dedin klanında da oyuncularımız vardı dedin ama bunu bizim klan yöneticisine bağladın.

Bu dünyada da haritanda kırmızılar fazla olunca yine bizim klan yöneticisine bağlıyorsun.

Dünya bize karşı oluyor sorumlusu bizim yönetici, sen biraz fazla kırmızı ile savaşmaya başlayınca sorumlusu yine bizim yöneticiler.
Sizler sütten çıkmış ak kaşıklarsınız:)

Sen aztek klanını, yöneticilerini belki foruma hedef göstermesen belki dünya bu şekilde ilerlemeyecekti.
Belki bizde daha iyi durumda olacaktık. Haritamız üste doğru kapanmayacaktı. Bu yüzden pek çok iyi oyuncumuzda bırakmayacaktı.

Senden ricam ileride bir dünyaya girersek karşı karşıya gelelim. Ancak bu kadar fazla önyargılı olma.

Ek olarak burada Eşkiya ekibini gördüm. Ekip bundan ibaretse pekçok klan kendilerine üstünlük sağlayabilir. Bunu da azrail savaşlarında gördüklerimle söylüyorum.
Belki de hafife aldıkları için böyle olmuş olabilir.

DeletedUser67946

Ziyaretçi
Artık her neyse herkes bir birine meydan okuyor herkes ben haklıyım diyor @turkbye 43 te içimizden bir klan çıkardınız diyor ve karşı tarafı suçluyor yani klan çıkarmanın suç olduğunu haklibir yaninin olmadığını savunuyor 49 da TUĞ dan iki klani çıkarıp kendilerine geçirince bu normal oluyor başlıyor savunmaya işte kendileri açıklama yaptı bizle alakası yok diyor.

Ama klanina ihanet eden arkadan vurmak isteyen oyuncular zaten biz klanımızı satip dusmana gittik demezlerki minareyi çalan kilifinida uydurur misali yaptığınız işlere hep bir kılıf bulmaya çalışıyorsunuz geçelim bunları bir savaş başladı ve bu savaşın nasıl şekilleneceğini izleyelim @turkbye kardeşim kişiliğine yada oyunculuğuna hiç bir sözüm yok ama yorumlarına var onun için yazdım kendinle çelişme lütfen

turkbye

Baltacı
Artık her neyse herkes bir birine meydan okuyor herkes ben haklıyım diyor @turkbye 43 te içimizden bir klan çıkardınız diyor ve karşı tarafı suçluyor yani klan çıkarmanın suç olduğunu haklibir yaninin olmadığını savunuyor 49 da TUĞ dan iki klani çıkarıp kendilerine geçirince bu normal oluyor başlıyor savunmaya işte kendileri açıklama yaptı bizle alakası yok diyor.

Ama klanina ihanet eden arkadan vurmak isteyen oyuncular zaten biz klanımızı satip dusmana gittik demezlerki minareyi çalan kilifinida uydurur misali yaptığınız işlere hep bir kılıf bulmaya çalışıyorsunuz geçelim bunları bir savaş başladı ve bu savaşın nasıl şekilleneceğini izleyelim @turkbye kardeşim kişiliğine yada oyunculuğuna hiç bir sözüm yok ama yorumlarına var onun için yazdım kendinle çelişme lütfen

İçimizdeki bir klanla diplomasi yapmışlardı onu söylüyorum. İlla kendinize pay çıkarmaya zorlamayın kendinizi. Yazdığım kişi gayet iyi biliyor konuyu. Al forumda da başka bir başlıkta yazdığı yazı...

Ben aşağıdaki yazmıştım.
"W43’de sizle hiçbir şekilde sınır olmayan Atlantis ve kralımın olduğu bir klan vardı. Haritada tam arkamızdaydılar. Onlarla da diplomasi yapmıştınız."

@Vivere Senza Rimpianti * 'de aşağıdaki gibi cevap yamzıştı.

Atlantis ve Kralım dedigin oyuncular zaten bizim oyuncularımızdı :) Icinizdeki bir cok oyuncu bizim oyuncumuzdu , Şaman iceriden cürüktü zaten orada :)
:p

Sizden çıkan ekibi biz çıkarmadık. Anlamanız için kaç defa yazmamız gerekiyor. Çıkaracak olsak 1 Şubatı beklerdik.

DeletedUser68237

Ziyaretçi
O dünyada olanlar neden bıraktığımızı ve bunun mevcut savaşla ilgili olmadığını gayet iyi biliyorlar.

Senin gibi ilk dünyamız değil bizim 3 koy verince bırakalım. Ki o dünyada koy veren ekip biz değildik.

Ben düşmandan köy aliyorum. Senin gibi kendi klanini toplaya toplaya buyumuyorum =) ki ben size kac tane koy kaybetmisim bi bak istersen =) ayni zaman da sen kimsin de bana burada laf yetistiriyorsun onu soyle =)

turkbye

Baltacı
Ben düşmandan köy aliyorum. Senin gibi kendi klanini toplaya toplaya buyumuyorum =) ki ben size kac tane koy kaybetmisim bi bak istersen =) ayni zaman da sen kimsin de bana burada laf yetistiriyorsun onu soyle =)

Ben yazmak istemiyorum. Ama sen de ekürin-last gibi illa yaztırtacaksın:)

Sana biz organize tüm klan saldırdık mı? Saldırmadık... neden saldırmadık çünkü onur.dgn bize senden için bizim oyuncu saldırmayın demişti.
O bölgede eskiya köylerinden sonra normalde sıra sendeydi

Edit-997395

Yasaklı
İçimizdeki bir klanla diplomasi yapmışlardı onu söylüyorum. İlla kendinize pay çıkarmaya zorlamayın kendinizi. Yazdığım kişi gayet iyi biliyor konuyu. Al forumda da başka bir başlıkta yazdığı yazı...

Ben aşağıdaki yazmıştım.
"W43’de sizle hiçbir şekilde sınır olmayan Atlantis ve kralımın olduğu bir klan vardı. Haritada tam arkamızdaydılar. Onlarla da diplomasi yapmıştınız."

@Vivere Senza Rimpianti * 'de aşağıdaki gibi cevap yamzıştı.

Sizden çıkan ekibi biz çıkarmadık. Anlamanız için kaç defa yazmamız gerekiyor. Çıkaracak olsak 1 Şubatı beklerdik.

Yani orada bizi yenmek için herkese yazarsa veya arar konuşursa Selçuk bey , böyle hatalara dusmesi normal . Zaten o oyuncularin bizim oyuncularimiz oldugu aşikardı . Kendi basarisizliklarinizi bize mâl ediyorsunuz halen .
43.Dünyadaki olaylar buradan tamamen farklı , öncelikle bunu bi bilin . Selçuk abiniz açık sözlülükle gelsin burada herşeyi kılçıksız anlatsın ona göre tekrar konuşalim ..

43.Dünyanın intikamı olarak görüyorsunuz kendinizce , ne mutlu size :)

turkbye

Baltacı
Yani orada bizi yenmek için herkese yazarsa veya arar konuşursa Selçuk bey , böyle hatalara dusmesi normal . Zaten o oyuncularin bizim oyuncularimiz oldugu aşikardı . Kendi basarisizliklarinizi bize mâl ediyorsunuz halen .
43.Dünyadaki olaylar buradan tamamen farklı , öncelikle bunu bi bilin . Selçuk abiniz açık sözlülükle gelsin burada herşeyi kılçıksız anlatsın ona göre tekrar konuşalim ..

43.Dünyanın intikamı olarak görüyorsunuz kendinizce , ne mutlu size :)

Benim herhangi bir dünyanın intikamı olarak gördüğüm yok.
Sadece oradan örnek veriyorum.
Kaldı o dünyadan sadece 2 kişiyiz.
O dünya benim açımdan oynandı bitti.
O dünyada kaybetmiş olsamda istifade ettiğim çok şey oldu.

Edit-997395

Yasaklı

Senin gibi dusunen , o dünyada oynayan 2 kişi zaten :D O dünyada oynamayıp "43 ün intikamı" diyenler var , bilginiz olsun :)

Edit-997395

Yasaklı

Senin gibi dusunen , o dünyada oynayan 2 kişi zaten :D O dünyada oynamayıp "43 ün intikamı" diyenler var , bilginiz olsun :)

DeletedUser66121

Ziyaretçi
289474_thumb

*YELOKÖY*24.01. tarihinde saat 00:57
alper bunları seninle telde konusacağım.. kucuk hata yapsa bile, bunu fark etmesi saka maksadıyla bile soylediğinde bunu dile getirmesi erdemliktir. bu özrü kabul etmemek ise en buyuk saygısızlıktır.ben senın bır abin olarak özrunu kabul ediyorum senınle konusmak ıstıyorum dunya kim kapatıra kapatsın ınan umurumda bıle değil bizler bunları defalarca yasadık o zevkı adamayan arkadaslara nasip olsun ben arkamdan alevere yapılmasına uzuldum ben ve aztek ekibi kimsenin arkasından konusmaz ama dunku cocuklarda değiliz burada arkadaslarımız emek veriyor para harcıyor herseyden önemllisi en değerli seyimiz olan zamanımızı harcıyoruz ben buna asla musade etmem emek hırızı da asla olmadım sna gelen opu bile kardeşimiz dostumuz denmesi uzerine durdurdum bunlaı sen tanık bile oldun köy kaybedilir hesaplar silinir ama dostluklar her zaman baki kalır sen benimle daha doğrusu aztek ile oynamak istiyorsan bunları eninle konusacağım sartlar uygun olursa tabikide seni ekibimde grmek oyunsal anlamda katkı sağlamanı isterim saygılar
289474_thumb
alperix 24.01. tarihinde saat 00:50
Böyle bir konuda oyun konuşmak istemem. Klan muhabbetleri falan bunlar gerçekten 2. bile değil 3. planda şuan. Keşke abi olarak bu mesajları sana saygısızlık şekilde anladığın ilk anda alper hayırdır? diye bir sorsaydın da zamanında açıklama fırsatım olsaydı..
289474_thumb
alperix 24.01. tarihinde saat 00:48
Yok alperix tuğ adamı cart curt muhabbetlerine gelirsek müsait olduğun bir vakit konuşma fırsatımız olursa ben mesajları gösterecek şekilde sana bunları kanıtlarım tuğ ile ilgili her şeyi detaylı bir şekilde.
289474_thumb
alperix 24.01. tarihinde saat 00:46
isterim
289474_thumb
alperix 24.01. tarihinde saat 00:46
kötü bir amaçla yazılmış olduğunu hala düşünmediğimi bilmeni isterim. dik oyna klanı dağıldığı için titanic batması falan filan dedim ve bunlar zaten espri mahiyetinde olarak söyledim. Eğer bunları sana saygısızlık olarak gördüysen kendi adıma senden özür dilerim. Bu dünyayı kim kapatırsa kapatsın bu dünya son dünya değil. İllaki karşılaşacağız ve ben kötü hatırlanmayı istemem. Dünyayı kim kapatırsa kapatsın bu sadece bir oyun ve oyun için yaşça büyük birine saygısızlık yapamam. Bunları bilmeni
289474_thumb
alperix 24.01. tarihinde saat 00:44
S.a Mehmet abi bugün duymaktan gerçekten çok üzüldüğüm bir konuya şahit oldum. Şuanda sana mesajı atma sebebim de bu. Şuanda sana klan için falan mesaj attığımı düşünme sakın. Yaşça benden çok daha büyüksün ve insanlar sana bir saygısızlık yaptıgımı düşünmüş ve bunca zaman benim bundan hiç haberim bile olmamış. Bunu duymak beni üzdü. Onemorefarm oyuncusu ile konuştugum konu hakkında rahatsız ediyorum seni. Sen de zaten bunu çoktan biliyorsundur. Orada attığım mesajların hiçbirinin,

daha arşivlerimde ne mesajlar çıkacak tüm dünya ya bunları okutalımda kimin ne halt olduğu hangi kaptan nemalandığını anlasınlar bana sakın burada ekibime dil uzatma telefonda ve mesajlarda konustuklarını yalvarıslarınızı tüm dünyaya ilan ederim yüzüne bakacak adam kalmaz burada sana top yekün aztek ana kadrosu tüm köylerine gireceği zaman opu o gece ben durdurdum eşeklik mi ettim bilmiyorum adabını tekrar takın ve burada yazacak enson kisi sensin onur dgm ricası üzerine 3 lü konferans yaptık onun oyuncusuyum dedin ben akrebe olan opu rica üzerine durdurdum şimdi ya baska hesapta yada 26 puanla tekrar haritada oyuna baslamıstın nankörkük sakın etme.

DeletedUser66121

Ziyaretçi
bir daha şikayet etmeyin 24 saatir yazamıyorum cevap hakkı verin ben gercekleri yazdım. rahatsız olanlar demek ki cok gocundular beni şikayet ettiler.

DeletedUser66121

Ziyaretçi
vivere sanza kim bu oyun oynuyormu 49 da varmı burada biri beni aydınlatsın senin ben ile hasan cokmu canını acıttık bir bakıyorum sanki bir yerine basmıs gibi böğürüp duruyorsun lafı bırak icraata geç

DeletedUser66121

Ziyaretçi
şimdi 47 den biz neden ayrıldık sebebini mi merak ediyorsun . fazla merak iyi değildir ama ben yinede anlatayım. ekselans burada okursa oda tasdik eder yada yalanlar yazacaklarımı nop dünyanın en güçlü kadrosuna sahip klanlar idi 47 de lakin yok olması için yapılan diplomatik hareketler de yolunda gidiyordu. orada 2 grup vardı aztek ve şamancılar oyunda cok yardımı dokunmayan bir klan oyuncusunu op dönüşü toplatılacağı konusuldu. bu durum sanki aztek oyuncuları o hesaba saldıracakmıs gibi lanse edildi. bizim tüm kmiler opa giderken bu oyuncu ynında birinide alarak klandan cıktı siz hepiniz ben tek diye klan kurdu tüm kamilerini orada lazzaro ve aztek kanadı oyuncularına attı. olayın akibetini araştırdığımda bunu yapan türkoğlu haydar idi oda iyi niyetinden köyleri beleş toplamayı umud ediyordu. o dunyada 4 oyuncunun kafası koparılması gerekiyordu 2 onlardan 2 bizden yola devam etmek için ne selcuk kendi oyuncularından nede ben dostlarım lazzaro ve dedezuladan vazgecebildik birbirimizi kırmamak için ben aztek kanadı olarak hesap silme kararı aldım ve oyuncularımızıza uygulattık bu olayı unss ünsal ekselans selcuk ve ben biliyorum.

Nopun ceza alacağını bilseydim inanın silmezdim dünyayı, oradaki nop ekibi ile mücadele edebilecek klanlar yoktu eğri oturalım doğru konusalım.