Erken gelen dünya sonu savaşı

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Aztek klanının tuğ akrep ve teberistan ile savaşı başlamıştır iki tarafa da başarılar dilerim

İOS Celtic

Kılıç Ustası
MVDLDN.jpg
[/url][/IMG]
transparent.png
transparent.png

d44b6ed1-526b-41c0-9602-86f326c82cca.jpg

Aztek haritasından dünya görünümü

Eskiler Tanır...
Yeniler Örnek Alır...

Az ve TeK'iz
Özümüzde bir...
Sözümüzde bir ...

uyznlar

Ağır Atlı
vay be nereden nereye bir zamanlar aztek milleti eşkiyanın üstüne salardı şimdi aztek aynı durumda :)

Çok zor gibi gözükse de oyun bu belli olmaz :) taraflara başarılar

malesef oyunda böyle saçma bir sistem var anlık diplomasiler yüzünden aylarca yapılan yağmalar basılan askerler alınan köyler oyuna bakılıp gece uyumayıp mis arası atmak için giden onca zamana yazık oluyor :/

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Diğer klanlardan oyuncular satmaya başlar klanlarını Aztek kapatır dünyayı..

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Savaş yeni başladı tuğ içini temizliyor temizledikten sonra sınırlar netleşir ondan sonra iyi olan taraf kazanır azteğin şu an için iki cephede de savaşacak gücü bulunmaktadır

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Elimden geldiğince tartışmanın içinde olmak istemediğim için yazmamaya gayret ediyorum.Bir konuda artık sus sus gına geldi tek bir kişinin yaptıkları. Yeloköy denen bir oyuncu var çoğunuz tanır.Yaşını başını almış belli bir kesiminde saygı duyduğu bir şahıs dışardan görünen kadarıyla. Ben tanımıyorum konuşmuşluğumda yok, o yüzden kişiliği karakteri hakkında bir yorum yapmam doğru olmaz.

Şimdi asıl meseleye geçiyim ; oyun başından beri sürekli etrafında yörünge klanlar kurdu etrafına set çekti. 100-150 oyuncu olan klanlar bunun talimatıyla hareket etti. Resmen kukla gibi oynattı bu klanları ve bizle savaştırdı. Uğraş uğraş sonunda o set yörünge klanların sayısı 1-2 ye düştü sayılır. Peki o klanların oyuncularına ne oldu? Tabiki silindiler ama yöneticileri kendi oyuncularının köylerini toplayıp aztek klanına dahil oldu. Yörünge klanlar suyunu çekince diğer taktik akrep klanlarını yanına çekip tuğ ile savaşmak için diplomasiye girdi ama kapı duvar cevabını aldı. Bu seferde tuğ klanı içinde 2-3 klanı ayırdı klandaşı klandaşa vurdurttu.

Yine çoğu kişi diplomasi işi bunlar vs diye normal karşılayacak bu yaptıkları işleri. Şimdi akrep klanı içinde 2-3 tane ekip olduğunu düşünün. Bu şahıs tuğ klanı içinden 2-3 klanı ayartmayı yeterli görmeyip akrep içinde de aynı şeyi yapmaya çalışıyo.Gidiyo A ekibine bize katıl tuğ-akrep silinsin kapatma listesine aramızda karar veririz B ekibide zaten ayrılacak yazık olmasın size diyo.A ekibi kabul etmeyince B ekibine gidiyo. Bak A ekibi akrepten ayrılıp akrebi vuracak seni seviyoruz yazık olmasın arada kaynama gel bize şeklinde telefon görüşmesi yapıyo. Bu görüşmelerden ne zaman haberimiz oluyo dersiniz? Opa çıkılıp gitmeyenlere sorulduğunda öğreniyoruz :)

Şimdi 5 gün öncesine kadar bu yeloköyün profilinde klavye delikanlıları bu oyun baltayla kazanılır yazıyordu silmiş. Madem baltayla kazanılıyor bu telefon görüşmeleri ve yalanlar nedir?Baltanın neresinde kalıyo? Şimdi discord ve telefon delikanlılığı yapıp insanları klavye delikanlısı olarak suçlamak nedir? Yazmayım yazmayım dedim kukla klan oyuncularından kendi hesabıma mesajlar almaya başladım tuğ sizi vuracak vs vs diye. Bu nasıl baltayla savaşmak?

Son olarak harita bu şekilde görülebilir ama ortada bir yeloköy varsa harita heran değişebilir. Şimdi kimse biz tekiz sözümüzde özümüzde bir hikayesi anlatmasın. Sus sus nereye kadar dünyayı takip eden yok yoksa yeloköyün yaptıkları tek başına w50deki bütün entrikaların üstündedir. Bu dünyayı aztek kazabilir ama kimse hikaye anlatmasın kırmızı harita filan. Gerçek harita yeloköyün telefon görüşme kayıtlarındadır. Malesef ona erişme ihtimalimiz olmadığından bizde bilmiyoruz gerçek haritayı.