Erken gelen dünya sonu savaşı

DeletedUser66121

Ziyaretçi
Bu arada şahsıma karalama operasyonlarınız devam etmektedir. Benim klandaşlarıma benim adımda fake wp mesajı hazırlayıp benim ağzımdan tıss lara iki köy verdim tav oldular zirveden katılan klandaşlarıma sizin için kaşar dedi zamanı gelince ben onları toplayacağım diye yazabilecek kadar aşağlık adamlarsınız. Birde oyun için çocuğunun üstüne yemin ettirip bunu sakın söyleme diyecek kadar insansınız yaw bir oyun için çocuğun üstüne yemin mi ettirilir.Bu kadar mı acizsiniz bununda ilk tuğ klanlarını nasıl vurduğumuz günün akşamı ortaya çıkarıyorsunuz sizi biraz gerçekçi olmaya davet ediyorum. Bu genel foruma son girişimdir. Beni tanıyan bilenler gereken cevabı size yazarlar ulaşmak isteyen oyundan mesaj atabilir aydınlanmak isteyen oyuncuları da gerektiği şekilde doğruları anlatırım.

DeletedUser66121

Ziyaretçi
Orayı kapatabilecek tek klan vardı oda noptu bunu herkes biliyor. Etkinlik kurbanı oldunuz ama silmeyip de oyunda kalsaydık iyi savaş olurdu orada da...

Silme kararı aldığımız gün Ünsal beni aradı dünyanın anahtarını verdin abi teşekkür ederim diye. Biz onunla hep savaşırız ama düşmanın onurlusu ve verdiği sözlerin sonuna kadar arkasında durun bir kişidir nopun içinde benim sevmediğin beni sevmeyen oyuncu da oldukça fazladır.:D

DeletedUser66121

Ziyaretçi
Taransfer oyuncu getirecem zaten buraya nop tan da olabilir:D:D:D

DeletedUser40790

Ziyaretçi
Aztek ekibine ve mehmet abime basarilar dilerim. Hepsini yenmesini iyi bilir komutanım :) Mehmet abimin yetistirdigi yedekte cok oyuncusu var. Aytac gibi batu gibi ah bide emmi olsa zaten dedigi gibi nop disinda bir ekip bize rakip olamaz.

DeletedUser68046

Ziyaretçi
Bu arada şahsıma karalama operasyonlarınız devam etmektedir. Benim klandaşlarıma benim adımda fake wp mesajı hazırlayıp benim ağzımdan tıss lara iki köy verdim tav oldular zirveden katılan klandaşlarıma sizin için kaşar dedi zamanı gelince ben onları toplayacağım diye yazabilecek kadar aşağlık adamlarsınız. Birde oyun için çocuğunun üstüne yemin ettirip bunu sakın söyleme diyecek kadar insansınız yaw bir oyun için çocuğun üstüne yemin mi ettirilir.Bu kadar mı acizsiniz bununda ilk tuğ klanlarını nasıl vurduğumuz günün akşamı ortaya çıkarıyorsunuz sizi biraz gerçekçi olmaya davet ediyorum. Bu genel foruma son girişimdir. Beni tanıyan bilenler gereken cevabı size yazarlar ulaşmak isteyen oyundan mesaj atabilir aydınlanmak isteyen oyuncuları da gerektiği şekilde doğruları anlatırım.

Seni tanımasak bu dediklerine inanırdık, Tek üzüldüğüm sana inanan o temiz kalpli insanlar. Nasıl kandırdıysan ne vaatlerde bulunduysan artık gözleri kör olmuş. Ne oldu savcılık falan diyordun ? Açık adres verim sana gerçi biliyorsun da zaten :) Herkes anladı o kirli düşüncelerinizi bu saatten sonra kırıştıracak bir dünya da bırakmadınız. Bana telefonda bulunduğun vaatleri burada da anlat da insanlar bilsin, benim ağzımdan çıkmayan kelimeleri insanlara kendi düşüncelerini katarak anlatıp kendine çekmeye çalışan ve beni insanlara kötüleyen bir karaktersin sen. Forumda pokelik yapmaya başladıysanız sonunuz yakındır.

turkbye

Baltacı
:)
Seni tanımasak bu dediklerine inanırdık, Tek üzüldüğüm sana inanan o temiz kalpli insanlar. Nasıl kandırdıysan ne vaatlerde bulunduysan artık gözleri kör olmuş. Ne oldu savcılık falan diyordun ? Açık adres verim sana gerçi biliyorsun da zaten :) Herkes anladı o kirli düşüncelerinizi bu saatten sonra kırıştıracak bir dünya da bırakmadınız. Bana telefonda bulunduğun vaatleri burada da anlat da insanlar bilsin, benim ağzımdan çıkmayan kelimeleri insanlara kendi düşüncelerini katarak anlatıp kendine çekmeye çalışan ve beni insanlara kötüleyen bir karaktersin sen. Forumda pokelik yapmaya başladıysanız sonunuz yakındır.

Yazmayayım yazmayayım diyorum ama illa yazdıracaksın :)

Ben seni en son duyduğumda sen akrepten çıkıp azrail’e geçecektin.

Ondan önce Aztek vaatlerini dinledim diyorsun, ara da aztekten oyuncu alıp yeni oluşumlar peşindeydin vs

Ne oldu da en son akrepte kaldın? Tuğ’un vaatleri hepsinin üstünde miydi? :)
Neden tuğ diyorum akrep ekibi biz bu geçiş durumunu sonradan öğrendik diye bu başlıkta yazıyorda ondan diyorum.

Bantank

Baltacı
köy
O dünyada olanlar neden bıraktığımızı ve bunun mevcut savaşla ilgili olmadığını gayet iyi biliyorlar.

Senin gibi ilk dünyamız değil bizim 3 koy verince bırakalım. Ki o dünyada koy veren ekip biz değildik.
Köy veren ekip derken hangi ekip köy verdi aynı benim düşündüğüm ekip mi acaba :)

turkbye

Baltacı
Biz şehit tarafına şehit sınırına yerleşiyorduk. O klandan bazı oyuncular köy veriyordu diye hatırlıyorum
Sınıra yerleştik tam derken bırakmak durumunda kaldık.

O dünyada olanlar neden bıraktığımızı ve bunun mevcut savaşla ilgili olmadığını gayet iyi biliyorlar.

Senin gibi ilk dünyamız değil bizim 3 koy verince bırakalım. Ki o dünyada koy veren ekip biz değildik.
Geçmiş dünyayı tartışmak istemem mantıksız zaten ama köy veren ekip biz değildik dersen müdahele ederim sınırda kaç köyünüz vardı ki köy verecektiniz Sinerji ve Rm klanlarının arkasından savaşıyordunuz ha sınırda olsanız köy verirdiniz demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece uzakta olup köy vermiyorduk dememek gerekir diyorum

turkbye

Baltacı
Geçmiş dünyayı tartışmak istemem mantıksız zaten ama köy veren ekip biz değildik dersen müdahele ederim sınırda kaç köyünüz vardı ki köy verecektiniz Sinerji ve Rm klanlarının arkasından savaşıyordunuz ha sınırda olsanız köy verirdiniz demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece uzakta olup köy vermiyorduk dememek gerekir diyorum

Doğru diyorsun çok gerideydik, sınır çok az koy vardı. Sınıra geldik ama sınırda kalmamız çok uzun sürmedi.

Edit-997395

Yasaklı
2 tane klan silen , 3 tane oyuncuya hesap sildiren adamlar gelmiş " Bize Noptan başka rakip yok " diyorlar , pardon ? Sizin gibi birde Yenilmez Armada diye bir klan vardi , en son onlarda böyle diyordu , son 3 yıldır ismini duymuyoruz :) Ha kimse bizi yenemez biz siler gideriz diyorsanız orası ayrı tabi . Var mesela öyle bir klan , şimdi isimlerini zikredip onlarıda baslik altına toplamak istemiyorum :D

Bilmiyorsanız öğreteyim . Her klanın , her oyuncunun kendisini kanıtladığı veya diplomasi kıvraklıklarıyla herhangi bir dünyaya ismini yazdırdığı zamanlar olmuştur . Şu başlık altına post atıpta herhangi bir oyun becerisi olmayan yok gördüğüm kadarıyla . Herkes kendisini biryerlerde ispatlamış ve ispatlamaya devam ediyor .. Kısacası haritaya göre degisiyor işler . Atikkan veya yeloköy veya turkbye , artık Aztek kemik kadrosu diye nitelendirdiğiniz kim varsa . Profilinde " şu dünyayı Aztek ile yendin " yazmadığı sürece gelip burada maval okumayın . Yok Noptan baska kimse sizi yenemezmiş . Nopa karşı zaten şansınız bile yokta , belli başlı ekipleride iki tane cümle ile ezip atmayın bari . Azıcık saygınız olsun kişilere veya klan isimlerine .. Madem Noptan başka rakibiniz yok , 37.Dünyada 5 oyuncu ile Sancak klanı bünyesine geçip , dünya kapatmakta ne ola ? derler adama . Boş yapmayalım , hayal dünyasında yaşamayalım .

turkbye

Baltacı
Vay sen ne kadar yazmadan dayanabilirsin diye düşünüyordum buraya kadarmış demekki.
Burada Aztek olarak mücadele eden pekçok oyuncu farklı bir isimle 40’ı kapattı. Bana da yazmışsın ben de yakında 45. dünyada kapatıyorum Maya olarak.

İsime bu kadar takılıyorsan yakında onu da yaparız. Aztek olarak da kapatırız.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Nop-pusula-gölge-dejavu-alarm-hücum-udw-cin-stalker-kene daha aklıma gelmeyen baya bir klan var aztekten kat be kat yukarda olan :) Bir adamın yaptığı herşey mi stratejik olur :) kendalın oyuncularına karşı nopu övüp yardım çağrısı yapıyor :) Hayır yap kimse yapma demiyor ama bunu yaparken bile egolar everestte gezmesin:) Pusula yardıma gelecek olsa pusula yazacaktı en iyi klan diye :)