En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

-AzraiL-

Yasaklı
Şunu anlamıyorum. Bir savaş açılmış. Neden tüm klanlarınızı eklemiyorsunuz.Neden korkuyorsunuz. Ne olacak yani. Siz eklemezseniz adamlarda tüm klanlariniza tek tek savaş açar böyle

DeletedUser55386

Ziyaretçi
Vegastan bitek tiranı tanıyorum oda gerçek bi oyuncu ekibide onun gibiyse vegas zorlar. Stalkerlarla oynadım daha önce arkadan vurmuşlardı bizi diplomasi ile. Genel stratejileri buysa eğer stalker alır.

DeletedUser69015

Ziyaretçi
Vegastan bitek tiranı tanıyorum oda gerçek bi oyuncu ekibide onun gibiyse vegas zorlar. Stalkerlarla oynadım daha önce arkadan vurmuşlardı bizi diplomasi ile. Genel stratejileri buysa eğer stalker alır.

Aslında normalde olması gereken gibi savaşı iyi oyunculuktan, yagmadan daha cok diplomasi yönlendirecek gibi

DeletedUser55386

Ziyaretçi
O dünyada kimseyi arkadan vurmadık,hiçbir zamanda vurmadık,bize ters bir durum zaten.
Çok iyi hatırlıyorum büyük bi klan değildi belki ama ilk olarak saldırmazlık teklif etdiniz saldırmazlık yaptık 1 hafta kadar sonra sabah uyandığımda köylerin yarısından fazlası yoktu

SungurAlp

Markiz
Bende kimseyi arkadan vurmadık diyorum,yapımızda yok.Biz savaşarak savaş kazanırız,dürüst diplomasiyle kazanırız,kanıtsız ifadelerinle iftira ediyorsun.Daha klan ismini bile hatırlamıyorsun.Hadi iyi geceler sana.

N A Z G U L

Mızrakçı
Bir iddia atıyorsun ortaya klan ismi yok :) twstatsa girip klanı bulmak çok zor birşey değil bu arada haberin olsun

DeletedUser55386

Ziyaretçi
Ard niyetli olarak söylemiyorum ben bunları. Bu bir diplomasi tarzı yapılabilir daha nelerini gördük ki daha önce dediğim gibi küçük bi klandı uzun süreli oynadığım bi dünyada değildi geçmiş zaman hayırlamıyorum bu kadar basit. İster inanılsın ister inanılmasın çokta umrumda değil açıkcası

N A Z G U L

Mızrakçı
Ard niyetli olarak söylemiyorum ben bunları. Bu bir diplomasi tarzı yapılabilir daha nelerini gördük ki daha önce dediğim gibi küçük bi klandı uzun süreli oynadığım bi dünyada değildi geçmiş zaman hayırlamıyorum bu kadar basit. İster inanılsın ister inanılmasın çokta umrumda değil açıkcası
Dostum kötü niyetlisin demiyorum iyi niyetlede yapsan burada insanların bakış açılarını değiştirecek bir şey söylüyorsun bence kanıt istemek en doğal hakları :D

DeletedUser55386

Ziyaretçi
O dünya hakkında tek hatırladığım olay o birde alman bi arkadaş vardı bizim klandaydı oyuna çok para harcıyodu ve oyunu iyi biliyodu. Arkadaş iyi olduğu için stalkerdan teklif gelmişti ve oraya girmişti tek kanıt bu olabilir başkada hatırladığım bişiey yok ne yazık ki :)

N A Z G U L

Mızrakçı
Sanırım bu detaylar stalker ekibine pek yeterli olmayacaktır. Daha net detaylar hatırlansaydı umurlarında olurdu ama şuan pek sallayacaklarını düşünmüyorum :)

myw**

Dük

O dünya hakkında tek hatırladığım olay o birde alman bi arkadaş vardı bizim klandaydı oyuna çok para harcıyodu ve oyunu iyi biliyodu. Arkadaş iyi olduğu için stalkerdan teklif gelmişti ve oraya girmişti tek kanıt bu olabilir başkada hatırladığım bişiey yok ne yazık ki :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bilmediğim için soruyorum biz birkaç senedir oyuna uzak kaldık yenilikleri anca öğreniyoruz eskiden bildiğimiz neyse o şekilde oynuyoruz eski günler yeni günler muhabbeti nasıl oluyor oynayış tarzimi değişti bilgilendirirseniz sevinirim

Not: bizimkiler op yapsada 2-3 günlük mesafeye bende rahatça yağma atsam 200-300k ile çorba kaynamaya calisiyoz

Eskiden forumda muhabbet olur operasyonlar atılan fakeler vs forumda yazılır insanlar kaynaşır sohbet ederlerdi.Şimdi 10 tane wp grupları ile klan içi gruplaşmalar o grupta değilsen köy verilmemesi vs. bir diğer mevzu yağma eskiden bu oyunun ana dinamiği yağmaydı şimdi bazı klanlar yağmadan ziyade kaç tane multi hesap açıp yönetebilirimi düşünüyor.Fake istendiğinde binlerce fake atılırdı şimdi gruplaşmalar vs derken kendi klanları içinde fake atmaya bile üşenen insanlar var.Yöneticileri atmıyor dünya başında çünkü sonradan o kişileri kendi arkadaşlarına toplatıyorlar.Eskiden bu kadar hırslı oynamadığı için insanlar belkide oyun daha zevkliydi.Şimdi hesap çalanlar,satın alanlar,10tane hesaba bakanlar adam kazanmak yerine dost kaybedenler çoğaldı oyunda.Eski ile yeninin bana göre bazı farkları bunlar ama 2-3 sene öncesinden bahsetmiyorum daha eskiler hatırlar muhtemelen :)