En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

DeletedUser68220

Ziyaretçi
ya çen yanlıçlıkla erken final yapma çennnnnnnnnnnnnnn

Sen şu savaş başlamadan 2 köy veren daha geçen sene bizim eski kadronun yanında başlayıp abi çeken arkadaş değilmiydin. Daha kaliteli arkadaşların yanıtlarını bekliyoruz. Bunuda alın burdan merkezinizde boş pasif köylerini toplatın çok konuşmasın.

Aldığım duyumlara göre Vegas klanlarını savaşa dahil etmiyormuş bunun üzerine stalker tüm vegasa tek tek savaş açmış doğrumu acaba ?

Tek savaş altında istatistik olmayacak sanırım

tekrardan söylüyorum.istatistik baz alınmıycak.savaş bitiminde zaten hangi klan ayakta kalırsa kazanmış olucaktır.Önemi yok

DeletedUser63277

Ziyaretçi
Aldığım duyumlara göre Vegas klanlarını savaşa dahil etmiyormuş bunun üzerine stalker tüm vegasa tek tek savaş açmış doğrumu acaba ?

Malesef öyle bir sıkıntı var , ben mesaj attim arkadaşlara ricacı oldum hepsini davet etmeleri için etmediler, tek tek açıldı tek bir savaşa düşürülse çok sevinirim.

Richie Rich

Okçu
Sen şu savaş başlamadan 2 köy veren daha geçen sene bizim eski kadronun yanında başlayıp abi çeken arkadaş değilmiydin. Daha kaliteli arkadaşların yanıtlarını bekliyoruz. Bunuda alın burdan merkezinizde boş pasif köylerini toplatın çok konuşmasın.

Diğer klanların en yüksek puanlı oyuncularından daha çok puanım var. Belki sen bilmezsin bunun anlamını beni sadece sıralamadaki bazı arkadaşlar anlar, moral ve 20 kat denilen bir kural var ve buna rağman saldırgandaki veya destekçideki sıralamama bakabilirsin. Bide bu arada ben benden büyük olan herkese abi derim karakterim gereği ama genelde oyunculuğuma kimse laf edemez. O eski kadrona da oyunculuğumu sorabilirsin. Pre çok önemli ama herşey pre değil.

Son olarak zaten bitmek bilmeyen param ve prem var istersen karşımda şansını deneyebilirsin cnm.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Pjob1_Lm_400x400.jpg

DeletedUser68852

Ziyaretçi

1 klana savaş açılmadı 6 üyesi olduğu için

18 savaş daveti kabul ettim parmaklarım ağrıdı

DeletedUser54004

Ziyaretçi
çok eğleneceğiz :)

savaşa diğer klanlarını davet etmedikleri için tüm klanlarına ayrı ayrı savaş açılmıştır bilginize :) ayrıca dün vegas operasyon yaptı ama sanırım biz onlardan köy aldık ilginç ;)

NEFRETDOLU

Casus
Her iki tarafada başarılar arkadaşlar iyi olan kazansın ...

ama başlık hatalı olmuş en büyük savaş olması için bizim taraflardan birini destekliyor olmamız lazımdı öyle bir niyetimiz yok yiyin birbirinizi :p :D (mizah amaçlı formda armut çoğalmış bu aralar muhalefet olmayın hemen ;) )

DeletedUser65108

Ziyaretçi
Her iki tarafada başarılar oyunu oyunmuş gibi oynayip sözlü tartışmaların olmadığı bir savaş dileğiyle başarılar :))

Nick: OKIZ

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Çekirdek kola aldım izlemeye hazırım biraz laf dalaşı yapın

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Başka yok mu stalker dan baba yiğit buraya yazmaya devam edin sonra paşa paşa gitmesini de siz bizim vurduğumuz klana oyuncuları alırsınız bizim sizle hesabımız yokken daha sizin sınıra 65 saatten mis atarak geliyoruz yeni yerleşiyoruz buraya gelip sanki istanbul u fetih etmiş gibi yazılar yazmanız güldürücü kavga isteyenler hadi gelin ...

Vegas zorlanmadan alacaktır bu savaşı

65 degil 77 saat daha ilk misi atandan haberin yok gelmis stalker a laf atiyorsun :) gulunc.bizmi dedik size 77 saatten op yapin diye.bizmi dedik yine size kitamizdaki kalbur alti klanlari tek cati altinda vegas yapip klana alin diye ? Vura vura gelseydiniz zamaninda yerlesseydiniz? Sanki bizim cok sinirimiz vardida yerlesim bi siz yapiyosunuz.tum istatistik ve grafik map kayitlari var acirttma.kelime palitikasini yersiz yapma.capina gore konus