En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

R U Z N A R K

Baltacı
Onu demiyor yahu kendi adamlarının köyleriyle takas edip yerleşim yapıyorlar. Ondan bahsediyor :) Başka türlü yerleşmeleri mümkün değil :)

Stratejilerine lafim yok :) iyi veya kotu bizi ilgilendirmez.Yersiz gaza gelinmesin kafii laf dalasiyla oyun oynanmiyor.varsa gucun vurarak savasi kazanirsin yoksa elveda

Richie Rich

Okçu
Başka yok mu stalker dan baba yiğit buraya yazmaya devam edin sonra paşa paşa gitmesini de siz bizim vurduğumuz klana oyuncuları alırsınız bizim sizle hesabımız yokken daha sizin sınıra 65 saatten mis atarak geliyoruz yeni yerleşiyoruz buraya gelip sanki istanbul u fetih etmiş gibi yazılar yazmanız güldürücü kavga isteyenler hadi gelin ...

Vegas zorlanmadan alacaktır bu savaşı

ya he he aldınız geçen op iyi hissettin mi cnm

DeletedUser69015

Ziyaretçi
Stalker daki dostlara başarılar. Sadece bu savaşı kazanmaları değil, dünyayı da kapatacaklarını ve dünya kapatma serilerine bu dünyayı da katacaklarını düşünüyorum :)
Kadroya biraz baktım da tekrar tüm tayfa toplanmış, selamlar, başarılar tekrardan.

Katılıyorum. Yine de iki tarafa da bol sans. Iyi oyunlar diliyorum.

DeletedUser64660

Ziyaretçi
srtalkerda sevdiğim abiler var ama richie rich gibi bazı arkadaşlar sohbetin ve tartışmanın seviyesini düşürmüş.iki tarafa da başarılar

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Vegas kalabalık kaliteli oyuncularıda var ama stalker bu oyunu eski günlerde ki gibi oynayan nadir klanlardan o yüzden ekstrem bir durum yaşanmazsa stalker alır diyorum.

Bilmediğim için soruyorum biz birkaç senedir oyuna uzak kaldık yenilikleri anca öğreniyoruz eskiden bildiğimiz neyse o şekilde oynuyoruz eski günler yeni günler muhabbeti nasıl oluyor oynayış tarzimi değişti bilgilendirirseniz sevinirim

Not: bizimkiler op yapsada 2-3 günlük mesafeye bende rahatça yağma atsam 200-300k ile çorba kaynamaya calisiyoz