Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Shelby çöp

Erdag ben mesaj arsivi tutmuyorum gerek de duymuyorum oyun başı mesajlarini da yaz buraya da herkes görsün .

Bide konu shelby eibo savaşı
Ama ne forumda ne savasta shelby yok

Shelbyi tebrik ediyorum
Senin icin savasacaz 2 ay eglenip gidecez sen ne dersen o diyenleri bize vurdurttugu için

Tabi bunlarin içinde mi bu vardı yoksa shelbynkn mi başarısı bilemicem gene de tebrik ederim

Bide ilk 25 e bitane shelby klani sokun siralamada temsil etsin sizi

DeletedUser67387

Ziyaretçi
dünya kapicaktiniz yakinda 4-5klan kaldığında bi klana yama olucak hale düştünüz o kadar emek harcadınız para harcadınız zaman harcadınız o kadar birbirinizin arkasından konuştunuz halbuki 2 dakka adam olsaydınız daha çok şey kazancaktiniz hangi klana yama olcaniz? dünya konuşuyor 40 kişiyi yenemediniz ne anlatiyonuz hele bak şunlara dünya kapicaklarmis yavasss :) hee bize galaxy den destek aliyosunuz falan diyosunuz kendi azınızla shelby savaşta yok diyosunuz soyle soyliyim bizim aldığımız desteğin daha fazlasını siz dirilisten aliyosunuz hic bunu konusmuyosunuz hergun birileri sinirda gir cik yapıyor dirilişe ne anlatıyorsun mesela oyunu 1 yıldır bile emre bile 1milyon puan olmuş arkadaşlarının koylerini toplayarak o bile diriliste takıldı uzun sure ama yinede sizin gözünüzde kocaman eibo klani bizim 40 kişilik grubumz karşısında dünyaya rezil oldu. nese yalvarın da dirilişe op yapsınlar yoksa siz 40 kişiyi 1 ay daha bitiremiceniz:))

DeletedUser66983

Ziyaretçi
dünya kapicaktiniz yakinda 4-5klan kaldığında bi klana yama olucak hale düştünüz o kadar emek harcadınız para harcadınız zaman harcadınız o kadar birbirinizin arkasından konuştunuz halbuki 2 dakka adam olsaydınız daha çok şey kazancaktiniz hangi klana yama olcaniz? dünya konuşuyor 40 kişiyi yenemediniz ne anlatiyonuz hele bak şunlara dünya kapicaklarmis yavasss :) hee bize galaxy den destek aliyosunuz falan diyosunuz kendi azınızla shelby savaşta yok diyosunuz soyle soyliyim bizim aldığımız desteğin daha fazlasını siz dirilisten aliyosunuz hic bunu konusmuyosunuz hergun birileri sinirda gir cik yapıyor dirilişe ne anlatıyorsun mesela oyunu 1 yıldır bile emre bile 1milyon puan olmuş arkadaşlarının koylerini toplayarak o bile diriliste takıldı uzun sure ama yinede sizin gözünüzde kocaman eibo klani bizim 40 kişilik grubumz karşısında dünyaya rezil oldu. nese yalvarın da dirilişe op yapsınlar yoksa siz 40 kişiyi 1 ay daha bitiremiceniz:))

Biz kimseye yama olmayız abisi asıl sizin ne tarafa eğildiniz belli değil bence muhasebeni iyi yap oynamayı bilmeyen 3-5 capulcusunuz o kadar galaxy Shelby sav i ile oynarsiniz

FABRİAN00

Mızrakçı
Siz ne anlatıyorsunuz? Madem bilmiyoruz biz bu oyunu gelinde toplayın bizi daha ne yapmamız gerekiyor sizi gaza getirebilmemiz için. Boş laf boş laf bıkmadınız. İnan ki gözümde zerre kadar ciddiye alınacak insanlar değilsiniz sizin klandan emre ve bir kaç kişiyi bir kenara ayırıyorum geri kalan hepiniz sadece çene ve sıfır icraat...

Biz belki siliniriz belki kaybederiz kazanırız hiçbir önemi yok bizim amacımız eğlenmek gayet güzel eğleniyoruz zaten. Ama şundan eminim EİBO'ya bu server'ı kapattırmayacağız.

Lafım geçerli eğer biz kötü isek gelin ve toplayın mevzu bitsin :)

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Siz ne anlatıyorsunuz? Madem bilmiyoruz biz bu oyunu gelinde toplayın bizi daha ne yapmamız gerekiyor sizi gaza getirebilmemiz için. Boş laf boş laf bıkmadınız. İnan ki gözümde zerre kadar ciddiye alınacak insanlar değilsiniz sizin klandan emre ve bir kaç kişiyi bir kenara ayırıyorum geri kalan hepiniz sadece çene ve sıfır icraat...

Biz belki siliniriz belki kaybederiz kazanırız hiçbir önemi yok bizim amacımız eğlenmek gayet güzel eğleniyoruz zaten. Ama şundan eminim EİBO'ya bu server'ı kapattırmayacağız.

Lafım geçerli eğer biz kötü isek gelin ve toplayın mevzu bitsin :)
sahsen ben puan sınırıma gırmenızı beklıyorum yuzde 70 moraller sıkıntı :)

DeletedUser60843

Ziyaretçi

dirilişle ortak op yapmasak 1 ay sonra yapmasak daha önce bıteceklerini kendileri zaten şimdiden içşelleştirmişler. bısey demeye gerek yok

mR.yücel

Kılıç Ustası
oyunu yıllardır oynarım sizin gibi delikanlılar görmedim agzınız çalısacagına oynayın operasyon yapın.
merkez klan diriliş merkezden bize destek mi atıyor makul mantıklı oyun bilenın kuracagı cumleler değil bunlar.
dirilişin düşmanı dirilişe yeter.

bide ben su delikanlı olun laflarınıza bıtıyorum. ananız sizi doğurmamış sıçmış burda delikanlı olun delikanlı olun.
3 ayda 360 derece döndünüz.
yarın bizlede barışırsınız tiyniyet zihniyet o.

sizin pencerenizden delikanlılık ne ? size bırakıp gıdelım mı w yi

oh ne guzel sattınız bızı
oh ne guzel kullandırıyonuz kendınızı
bu w yı kapamak sızın hakkınız.
sırtımızdan vurdugunuz ıcın tesekkür ederiz.

deyip oynamayalım mı.

sizin delikanlılık delikanllık dediğiniz sey ne kastınız ne? napalım?
ne istiyosunuz bu angaryaları zırvalamaları bırakmanız için

@onmylove merro vasıfsızları çıkınca keşke bizde ağlasaydık şurda .s
Adamlar dirilişin arka kapısı oldu ama ne kadar eğleniyorlar bak forumda

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Biri diğerinin dogru oldugunu gostermez ikisi de yanlış