Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

burçigin

Dük
Cızz klanını tebrik ederim. Bazı davranışlardan ötürü hırs yapmıştım onlar silinene kadar gerekeni yapacağım diye. Ama sadece hırsla olmuyormuş. Güzel bir ekibiniz var. Güzel emek verdiniz. İnş dünyayı kapatacakların içerisinde de yer alırsınız. Şimdiden mutlu yıllar :)

Ventiguard

Kılıç Ustası
Cızz klanını tebrik ederim. Bazı davranışlardan ötürü hırs yapmıştım onlar silinene kadar gerekeni yapacağım diye. Ama sadece hırsla olmuyormuş. Güzel bir ekibiniz var. Güzel emek verdiniz. İnş dünyayı kapatacakların içerisinde de yer alırsınız. Şimdiden mutlu yıllar :)
Ben bu dünyaya çok sonradan geldim. Çoğunuzuda tanımıyorum ama aranızda değerli oyuncular var. Tartışma sürtüşme olmazsa olmuyor saygı çercevesinde tabiki, senin kırıldığın gibi benimde kırıldığım noktalar oldu o yüzden yapılan şeyler karşılıklıydı abi kişisel algılama. Güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum. Ancak daha savaş bitmedi :) karşılıklı oplar olucak daha yinede yaptığımız işleri taktir etmen güzel abi renk katıyor. Bizde aranızda emek veren arkadaşları tebrik ediyoruz. Elinden geleni yaptılar.

rize53

Yasaklı
Kendimizi kandırmayalım içeriden bilgi aldığınızı biliyoruz hocam.

yani adamın 1 biriminden köy düşüyor ve saldırmıyor ise bide üstüne şikayet edildiyse o hesap depolarda ful olunca şey hani normal bi oyuncu cezalı olduğunu anlayabilir hesabın :)

ayrıca bu gidişle sizin her op yaptığımız adamınıza yalanlarla burda bahane üretmenin bi manası yok yani.

ronis*

Kılıç Ustası
Kendimizi kandırmayalım içeriden bilgi aldığınızı biliyoruz hocam.
Adam yoğun bakımdaymış kardeşim niye böyle muhabbetlere giriyorsunuz her şey duygu sömürüsüne dönmeye başladı gerçek bir durumda yalancı çobana döneceksiniz yanarım yanarım ona yanarım. Neyse ergen arkadaşın yaşına veriyorum bunu .

Dumby

Milis
yani adamın 1 biriminden köy düşüyor ve saldırmıyor ise bide üstüne şikayet edildiyse o hesap depolarda ful olunca şey hani normal bi oyuncu cezalı olduğunu anlayabilir hesabın :)

ayrıca bu gidişle sizin her op yaptığımız adamınıza yalanlarla burda bahane üretmenin bi manası yok yani.
Kendi adıma konuşuyorum kimse için yalan üretmedim, üretmem de. Birkaç arkadaşımız trollüğüne öyle şeyler yapıyor olabilir, bunlar beni bağlamaz. Bu saatten sonra kim ne yalan söylesin.

Adam yoğun bakımdaymış kardeşim niye böyle muhabbetlere giriyorsunuz her şey duygu sömürüsüne dönmeye başladı gerçek bir durumda yalancı çobana döneceksiniz yanarım yanarım ona yanarım. Neyse ergen arkadaşın yaşına veriyorum bunu .
Serhat'ın söylediği şey muhtemelen dalgasına, yani böyle bir konu da yalan söylemez. Sen çoğul eki kullanma yine, dikkat et böyle şeylere.

ronis*

Kılıç Ustası
Kendi adıma konuşuyorum kimse için yalan üretmedim, üretmem de. Birkaç arkadaşımız trollüğüne öyle şeyler yapıyor olabilir, bunlar beni bağlamaz. Bu saatten sonra kim ne yalan söylesin.

Serhat'ın söylediği şey muhtemelen dalgasına, yani böyle bir konu da yalan söylemez. Sen çoğul eki kullanma yine, dikkat et böyle şeylere.
Zaten serhata laf soktum kanka genel olarak esl oyuncularına bir laf etmedim

Dumby

Milis
Worldün başından beri bakıcılık bile almadım. Tertemiz oyun oynadım. 2 gün modlarla tartıştım ban yüzünden ama ban kalkmadı. Neyse senin köylerin hepsini ben toplayacağım gözün arkada kalmasın.

Böyle konuşarak beni oyuna bağlama lütfen, senin gibi boş köyü de toplamam dolu köylerine tek tek girer alırım. xD

rize53

Yasaklı
Onun amacı trollük, birazdan gelir siz onu ciddiye mi aldınız filan der.

zaten öyle de serhat :D

burası genel bi forum olduğu için hani hastanede yoğun bakımda yatan birini topluyormuş gibi gözükmek insanların gözünde hoş bi duruş olmayabiliyor.

şahsen birinin öyle bi durumu varsa ben saldırmam o kişiye

Durum
Konu yanıtlara kapalı.