Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ventiguard

Kılıç Ustası
harbiden böyle bişeyin trolü olmaz ben üzülmüştüm. Trollenecek şey var trollenmicek şey var dün daha başınız sağolsun yazan adam bugun burda sağlık konusunda trol yapması bence sizin adınıza üzücü sadece kendini lekelemiyor yapmayın arkadaşlar böyle ya yapmayın bide salak gibi geçmiş olsun yazmışım ya

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim bu oyunda ki 2. Worldum ve ilk defa kaybetmenin burukluğunu yaşıyorum iyi savaştınız fakat ESL kendi kendine kaybetti bu savaşı. bir klan olamadığını herkes gördü diyecek bir şey yok adaya veda eden isim ESL oluyor :)

ronis*

Kılıç Ustası
Şaka bir yana eslnin oyunda düşeceğini düşünüyordum lakin forumu bu kadar salacaklarını beklemiyordum hayal kırıklığı biraz :(

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim bu oyunda ki 2. Worldum ve ilk defa kaybetmenin burukluğunu yaşıyorum iyi savaştınız fakat ESL kendi kendine kaybetti bu savaşı. bir klan olamadığını herkes gördü diyecek bir şey yok adaya veda eden isim ESL oluyor :)
Aslında diyecek çok şey var da ben ağzımı açınca vatan haini ilan ediliyorum yönetimin bencil ve ahmak olması bu klanda oyuncuları kötü yapmaz yanlış insanlara güvendiklerini ortaya çıkarır sadece

The Wind

Mızrakçı
Bi tanede sizden birinin köy ismiyle dalga geçeceğim diye op patlatan vardı bizde o nerde asıl :) :) :)
3 ay önce söylüyordum acemi yöneticiler, toplama klanla şansları yok diye. Savaş başlangıcında 3 5 rapor bir iki istatistik ile bir algı yaratıp kendilerini savunmaya çalıştılar. Umarım ders almışlardır bu dünyadan.

Not: ''Sen kimi topladın şimdiye kadar beni toplayacaksın" diyen klan yöneticinize...
-Sesin gelmiyor?!!!!??? @Osmanbey06*

BalPorsugu

Acemi
Savaşın gidişatı pasifler üzerinden olmuşken bu kadar üsttenci konuşmanın manası yok.pasifler toplanmış ya da toplanmamış bunun da şu an bir önemi yok (kendi arkadaşlarımız için söylüyorum) kaldı ki burası yeri değil.hoş ortada biten bir savaş da yok bu arada.

The Wind

Mızrakçı
Savaşın gidişatı pasifler üzerinden olmuşken bu kadar üsttenci konuşmanın manası yok.pasifler toplanmış ya da toplanmamış bunun da şu an bir önemi yok (kendi arkadaşlarımız için söylüyorum) kaldı ki burası yeri değil.hoş ortada biten bir savaş da yok bu arada.
Bu objektifliğinizi klanınız kami opu yaptıktan sonra burada bunu savaş kazanmış edasıyla lanse ederken gösterseniz biz de ona göre yazıyor olurduk. Kaldı ki bu pasif problemi de klanlara dahil değil mi? Çözülmemiş olmasından ötürü 1000 köy üstünlüğünüze rağmen savaşa kazanacağız diyerek başladık ve şuan 300 köy farkla kazanıyoruz Her taş doğru oynanmadığında pasif konuma düşebilir.

Sırf o pasifleri kendilerinde mis limiti yok diye daha savaş başlamamışken türlü bahanelerle toplamayı ertelediler ki üstüne basa basa kaç kere söyledik bu arkadaşlara pasif savaş kaybettirir diye. Savaş o kendini çok zeki zanneden arkadaşımız rakibin yaptığı bir yazım hatasıyla dalga geçeceğim diye opu genel forumda patlattıktan sonra bitti bunun farkında değil misin ? Daha çoğu insanın bilmediği türlü türlü şeyler döndü ne yeri ne zamanı şuan onları konuşmanın ..!

BalPorsugu

Acemi
Oplardan sonra burada yapılan karşılıklı makaraları okumuş geçmişimdir,mesele bunun gerçek hayatta birbirini tanımayan insanların karakter analizine ya da savaşına çevirmesi ya da çevirmemesi ama ona da dışardan müdahale edecek değilim.pasifler savaşa dahil tabi ki,almak da hakkınız.benim söylediğim eleştirdiğinize benzemeniz.bu kadar.kazanıyorum ile kazandım arasındaki farka hiç girmiyorum.iyi oyunlar.

TheRealVigilante

Mızrakçı
Sırf o pasifleri kendilerinde mis limiti yok diye daha savaş başlamamışken türlü bahanelerle toplamayı ertelediler ki üstüne basa basa kaç kere söyledik bu arkadaşlara pasif savaş kaybettirir diye. Savaş o kendini çok zeki zanneden arkadaşımız rakibin yaptığı bir yazım hatasıyla dalga geçeceğim diye opu genel forumda patlattıktan sonra bitti bunun farkında değil misin ? Daha çoğu insanın bilmediği türlü türlü şeyler döndü ne yeri ne zamanı şuan onları konuşmanın ..!

@Osmanbey06* NEREDESİN TÜRK DİL KURUMU :d:d:d:d:d

The Wind

Mızrakçı
Gerçekler yukarıda kalmış diye açıklama yaptım, biz üstten konuşmuyoruz siz altta kalmaya başladınız durum bu aslında. İyi oyunlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.