Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Bu arada ESL'de tartışmalar vs. Nolursa olsun aralarındaki iletişim yönetimin klandaslarina yaklaşımı fazlasıyla güzel (Hataları daha çok olsa da.) Bunun için de hepsine teşekkür ediyorum.
Her klanda huzursuzluklar, tartışmalar olur onun dışında gayet güzel neşeli ekip kendileri.

Aslında görmeyi istediğim mesajlardan bir mesaj olmuş =) Uzun zamandır sadece Galaksiyle (34,42, 51) ara ara Argo ve Udw ile vs oynadığımız için kendimizin kurduğu bir klanda aksiyon yaşayıp arkadaş tanıyalım dedik, W60 güneybatı sağ olsun istemediğimiz kadar aksiyon yaşattı püü

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Çok yazı yazmam buraya belki 1-2 defa yazmisimdir belki de yazmamizimdir hatırlamıyorum bile ama ESL Klanlarinin kaybetme nedenini şöyle bi özetlemek istiyorum kendimce. Kırmamak adına isim vermeden yazacağım. Kim hangi hatayı yaptı payını alsın. :)

1-Bencillik, eşitsizlik.
-Bunu açıklamama gerek yok dediğim gibi yaptıklarına bakarak üstüne alınanlar olacaktır.

2-Trip atan arkadaşlar. :)
-Her hafta tripli bir klandasimiz vardı mutlaka ve bu hiç eksik olmadı maalesef.

3-Savas sırasında savunma sorunu.
-Evet belki 4 köyüm vardı sınırda ama 2 dolu 2 boş köylerdi başlarda. buna sahitte vardır. Arkadaşların köyünde 90k 80k sav varken ben 1 boş 1 dolu, dolu dediğim (20ser k) oynadım. (Hoş savaşın 2.haftasinda oyunuda saldım köyleri doldurdum bakmadığım için zaten.) Tek köy aldım opta, savunma dedim kimseden ses çıkmadı 300 köy alınsa eyvallah diyecem herkes köyünü savunur ama 2-3 köy alınmış onu bile tutamadık ve işin garip tarafı 12 gibi aldığım köyü akşam 19-20 sularında CIZ geri aldı. 7-8 saatte destek atan olmadı ondan sonra saldım da zaten. Uzatmadan sona geleceğim.

4- Ve en önemlisi CIZ Klanlarinin başarısını atlamamak lazım.

Bu arada ESL'de tartışmalar vs. Nolursa olsun aralarındaki iletişim yönetimin klandaslarina yaklaşımı fazlasıyla güzel (Hataları daha çok olsa da.) Bunun için de hepsine teşekkür ediyorum.
Her klanda huzursuzluklar, tartışmalar olur onun dışında gayet güzel neşeli ekip kendileri.
İnşallah herkes kavgasız, saygı çerçevesinde son verir oyuna (Bırakma kararı alındıysa tabi.)

Benimde hatalarım olmuştur illaki kusurum, hatam kime olduysa affola.
Kısa da olsa güzel maceraydı, Hakkınızı helal edin. Emeği geçen herkese de Teşekkür ederim tekrardan.

Cümleten Hayırlı akşamlar dilerim.
Savunmayı kimden istedin benden istesen atardım..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.