EŞKİYA vs ALARM & ROHAN

Edit-997395

Yasaklı
KATRANI KAYNATSAN OLMAZ ŞEKER
CİNSİNİ SEVDİĞİM CİNSİNE ÇEKER

DÜNYADA KONUMUM ÇOK YANLIŞ;NEYSE BİR GECE ANSIZIN ÇAY İÇMEYE GELİRİM ELBET...!

Güzel güzel konuşurken gelip saçma salak , küfür içerikli mesajlar atan bu klanların oyuncusu veya oyuncularına benimde söyleyecegim birsey kalmadı . Multi forum hesabı açmış ki sırf insanlara sayayım söveyim kişiligim belli olmasın . Böyle devam edin adamsınız .

Buyrun sahne sizin :)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Olum her ne kadar boş bi dünya olsa da şöyle bi baktım;

6 klan aztek
5 klan leg
6 klan gyotin
1 klan da 1915

Öbür taraftan
8 klan alarm
6 klanda rohan.

Yalnız en son w47 de Nop'dan kortukları için böyle altlı üstlü 45-50 klan birlikte hareket ediyodu rekoru kıracaanız hadi baam :D

DeletedUser64688

Ziyaretçi
ne alaka
full ban yemiştiniz dimi :D 10 klan gelip hala başka klanları da bünyenize kattınız onlar gözünün önüne gelmez

Kimler nop bünyesine katıldı ? Sadece matrak klanı ki onlarda biz buraya Nop ile savaşmaya geldik baktık herkes onlara düşman olmuş diye nop klanı yanında yer aldılar ki, bi süre sonra hesap sildiler.Siz 5-6 klanken kendinizi yönetemiyodunuz daha geçenlerde kendal ve pro texas atıştı hatta sadece burak'la senin klan için bişeyler yaptığınızı söyledi.Peki burda nop yönetiminin nasıl başarılı olduğunu anlamışsındır umarım.Adamlar 10 klan yönetebiliyo ki giriyo

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Kimler nop bünyesine katıldı ? Sadece matrak klanı ki onlarda biz buraya Nop ile savaşmaya geldik baktık herkes onlara düşman olmuş diye nop klanı yanında yer aldılar ki, bi süre sonra hesap sildiler.Siz 5-6 klanken kendinizi yönetemiyodunuz daha geçenlerde kendal ve pro texas atıştı hatta sadece burak'la senin klan için bişeyler yaptığınızı söyledi.Peki burda nop yönetiminin nasıl başarılı olduğunu anlamışsındır umarım.Adamlar 10 klan yönetebiliyo ki giriyo

bak işte senin kavrayamadığın nokta şu 10 klan girersen
rakipte buna karşılık hamle yapar bu kadar basit
bunun adı korkaklık değil strateji denir
sen nasıl 10 klan girmeyi düşünüyorsan onlarda müt olup en fazla klan olan kimse veya en çok dünyada güçlü kim ise ona savaş açar
ilk defa oynuyormuş gibi yorum yapman garip

DeletedUser64688

Ziyaretçi
bak işte senin kavrayamadığın nokta şu 10 klan girersen
rakipte buna karşılık hamle yapar bu kadar basit
bunun adı korkaklık değil strateji denir
sen nasıl 10 klan girmeyi düşünüyorsan onlarda müt olup en fazla klan olan kimse veya en çok dünyada güçlü kim ise ona savaş açar
ilk defa oynuyormuş gibi yorum yapman garip

hahaha ya çok seviyorum insanlardan duymak istediklerimi dedirtmeyi.Demek ki nop karşısında ki 45-50 klandan daha güçlüymüş 10 klan olarak ki onlarla savaşmayı seçmişler.Teşekkürler iyi oyunlar.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
hahaha ya çok seviyorum insanlardan duymak istediklerimi dedirtmeyi.Demek ki nop karşısında ki 45-50 klandan daha güçlüymüş 10 klan olarak ki onlarla savaşmayı seçmişler.Teşekkürler iyi oyunlar.

:) neyse
oyundan anlamayan insanların dediklerini göz ardı etmek lazım artık demekki

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Güzel güzel konuşurken gelip saçma salak , küfür içerikli mesajlar atan bu klanların oyuncusu veya oyuncularına benimde söyleyecegim birsey kalmadı . Multi forum hesabı açmış ki sırf insanlara sayayım söveyim kişiligim belli olmasın . Böyle devam edin adamsınız .

Buyrun sahne sizin :)

Toplama klanlar size artistlik yapıyor be abdi ne günlere kaldınız. :)

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Yahu muhabbet yine w47 ye geldi :D forumlarda kimse dünyanın kendi forumunda yorum yapmıyor hep başka dünya forumlarında başka dünyalar konuşuluyor nedendir ki :D

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Olum her ne kadar boş bi dünya olsa da şöyle bi baktım;

6 klan aztek
5 klan leg
6 klan gyotin
1 klan da 1915

Öbür taraftan
8 klan alarm
6 klanda rohan.

Yalnız en son w47 de Nop'dan kortukları için böyle altlı üstlü 45-50 klan birlikte hareket ediyodu rekoru kıracaanız hadi baam :D

Kesin Beşiktaşlı tineri fazla kaçırmış.. W47 nin en dandik klanı w49 daki en iyi klandan iyidir :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
10 gün içinde duyuru, 15 gün içinde w50’nin açılacağını tahmin ediyorum. O yüzden eşkiya savaş işlerini bi’ kenara bıraksın, yavaştan w50 hazırlıklarına başlasın bence:)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
10 gün içinde duyuru, 15 gün içinde w50’nin açılacağını tahmin ediyorum. O yüzden eşkiya savaş işlerini bi’ kenara bıraksın, yavaştan w50 hazırlıklarına başlasın bence:)

Hangi sanayi de yaptıyorsun ?