EŞKİYA vs ALARM & ROHAN

*TOSUN PAŞA*

Mızrakçı
Genel istatistikle işim yok, orada müttefiğimiz olan klanlarla yarınımız meçhul. O yüzden genel olarak bakmıyorum ben olaya :)

zazamontana

Yasaklı
eşkiya dünyadan giderse hiç bir heyecanı kalmaz kızıl tuğ akrep legacy nasıl bir diplomasi izliyor bilmiyorumda savaşmadan olmaz çokluğun olduğu yerde pasta az düşer elbet birileri kaymağı çok sürmek isteyecek

Edit-997395

Yasaklı
eşkiya dünyadan giderse hiç bir heyecanı kalmaz kızıl tuğ akrep legacy nasıl bir diplomasi izliyor bilmiyorumda savaşmadan olmaz çokluğun olduğu yerde pasta az düşer elbet birileri kaymağı çok sürmek isteyecek

Arkadaşlar savaştıklarını sanıyorlar boşver biz halimizden memnunuz , işleyen demir pas tutmaz :)

MTK 136

Casus
Kim kazanir bilmiyom ama kara sancagi izlemek zevk veriyor hele ki birkac duyum aldim ileride neler olacagini izleyip gorucez bakalim :D

DeletedUser67543

Ziyaretçi
2-3 paçavraya yem ettiler dünyayı. İhanetmi ararsın. Arkadan iş çevirmekmi. Bütün klanlar birbirine tren yapmış. Herkeste halinden memnun. Uzun süredir rölantide götürdüğüm hesabımı sildim. Geride kalan 1-2 karakterli adam var onlarıda yakında yem ederler.

Tuğ ya azteki satıcak ya rohanı bakalım kimi satıcak arkasından iş çeviricek. ben oyum rohana. Rohanı içlerine alıp Aztekle vururlar diyorum. Böyle planları sever Onur. DGN ve YELOKÖY

Edit-997395

Yasaklı
2-3 paçavraya yem ettiler dünyayı. İhanetmi ararsın. Arkadan iş çevirmekmi. Bütün klanlar birbirine tren yapmış. Herkeste halinden memnun. Uzun süredir rölantide götürdüğüm hesabımı sildim. Geride kalan 1-2 karakterli adam var onlarıda yakında yem ederler.

Tuğ ya azteki satıcak ya rohanı bakalım kimi satıcak arkasından iş çeviricek. ben oyum rohana. Rohanı içlerine alıp Aztekle vururlar diyorum. Böyle planları sever Onur. DGN ve YELOKÖY

:) En çok biz memnunuz , şuan olanı biteni izliyoruz :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Ahaha :D yalan konuşanla , sözünün arkasında durmayanla , world kapatacam diye her haltı yiyenle , bir gün şöyle bir gün böyle olanla zaten işimiz olmazda . Hani ne biliyim biz çekildik izliyoruz kim kime takacak çok merak ediyorum :D

Kusura bakmayın ama Eşkiya bu kadar diğer klanları küçümserken yaptığı başarılı bir hamle görmedim bu world dahilinde.Diplomasi oyunun bir parçası kandırmak kandırılmak oyunun bir parçası.Mevzu ileriyi görüp planını programını gerçekçi bir şekilde yapabilmek.Klanların 1 tane diplomatı olur o da bu saydığım özelliklere sahip ağzı laf yapan uyanık kişilerdir.Size bi klanın diplomasisini verseler muhtemelen 2 ay dayanamaz.Bu muhabbetler hep aynı herkes dönek bi siz doğrusunuz..Çok biliyosan kardeşim çıkar yalan konuşanın yalanını.Boz alarmla rohanın arasını aztek klanının arasını.Yapın Onur.Dgn ile Yeloköy'ün beklemediği bir hamle.Burada konuşarak bişey elde edemiyorsun.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Hani özlü sözler vardır ya ,
Bir tanesini de ben söyleyim bir saniyemizin garantisi olmayan şu dünya da ne fırıldak oldunuz be helal olsun çok karakter konulara girmem kısa ve net KARAKTERSİZ'siniz
ana sınıfına giden çocuklara karakter ne diye sorun anlatırlar ama bu soruyu soracak bile karakter yok Kalan sahalar sizin olsun tebrikler Dallas 3'nüz Üçgen biçimin de şimdi birbirinize takın bakalım ...

Bir dünya da delikalınca savaşamadınız ,
Hadi Eyvallah ...

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Burası ağlama duvarı değil. Eşkiyadan kimseninde ağladığı yokken birilerinin çakalları buraya numaradan gelip bizi konuşturmaya çalışıyo. Abdi gibi çoğu oyuncumuz herkesi kendi gibi bilip güveniyo :) İpide sandalyeyide hazırlamışlar, bizimkiler ortalıkta herkese hazırlanın oynamaya geliyoruz demekle uğraşırken. Eşkiyayı sevmeyen açık açık söylesin böyle boş beleş tek doğru bir hamlenizi görmedik vs ağzıyla konuşmasın. Boğazımıza takılan ipe mi konuşacak diplomasi sorumlusu ,yoksa sandalyeye mi? 3 yıldır oynamıyoruz herkes paktını oluşturmuş. Paktından aldığı emirlere göre diplomasisini oluşturuyo. Kimseye gidip bizi yanınıza alın diye yalvaracak karakterde değiliz. Gireriz savaşırız gideriz. w50ye girmediğimize ayrıca çok seviniyorum. Eşkiyanın karışık diplomasiyle işi olmaz. Bundan dolayı kaybedeceksek kaybedelim. Yeni düzende w50 girseydik ilk yollayacakları klan biz olurmuşuz.

Kendi oyuncularımız içinde yeni düzen bu şekilde ve biz eski düzen kafasıyla oynuyoruz. Hoşuna gitmeyen varsa güçlünün yanında olmayı seven varsa hiç gelmesin artık bize. Abdiyi lütfen artık rahat bırakın.Ayak oyunlarına gerek yok kimin ne yaptığını arka planında kimlerin olduğunu, kimlerin kimle konuşup hesap sil kararı aldığını,içimize yerleşen paktların adamlarını vs vs biliyoruz. Bizdeki bazı arkadaşlarımız çok çabuk güveniyo 2 muhabbet ettiklerine. Yeni düzen bu şekilde alışmak lazım ama biz uymayacağız.Siz buna başarısızlık dersiniz, biz prensip.