EŞKİYA vs ALARM & ROHAN

DeletedUser59936

Ziyaretçi
sen bu şekilde konuşmaya devam edersen tavrım 180 derece döner haberin olsun. laflarına dikkat et. yoksa bundan sonra muhattap alınmıcaksın.

Çok fazla takılma kimsenin kişiliğine veya herhangi bir duruma laf edecek birisi değilim beni bilenler iyi bilir sıkıcı bir forumu vakit geçsin diye sohbet ediyoruz , ha illa yapacaklarım var diyorsan da sıkıntı yok canım oyundan özelden de yazabilirsin sohbeti seven insanım ben :)

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Yönlendirmiyorlar zaten , herkesle müttefik olup veya S.a yapıp sizlerin dikkatini direkt bize çeviriyorlar . Onlarda rahat rahat takılsınlar tabi , multi yağmalansın , beleş köy alınsın ohh kebap :D Bu söylediklerimden şimdilik birsey cikaramiyor olabilirsiniz , ileride ne demek istediklerimi gayet iyi anlayacaksınız veya ben yeri geldiginde size söyleyecegim :)

Klanımızın baskani ben degilim bu arada .
Kurucu ReD-KiT
Genel Sorumlu ve diplomat Nart.
Ben öylesine bir oyuncuyum kendi halimde :p

Çenem düşük hadsizlik yapıyorum diyosun yani :D okey takılın siz.

DeletedUser67543

Ziyaretçi
Hiç bir alarm oyuncusunu bu arkadaşlarla muhattap olurken görmek istemiyorum. Bu forumda işimiz bitti.

Edit-997395

Yasaklı
Hiç bir alarm oyuncusunu bu arkadaşlarla muhattap olurken görmek istemiyorum. Bu forumda işimiz bitti.

Sizinkiler gelsin bizle muhattap olsun diye acmadim basligi zaten , worldde oynamayanlar bu worldde de savaş oldugunu , boş gecmedigini gorsunler diye actim .

Yoksa Azrail bitince bol bol çay kahve icmeye gelip gidecez daha birbirimize :D

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Abdi muhattap olduğunu görmeyim bir daha onlar ile sakın haaa bak kızarım yoksa :D

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Sen alarm mısın alarm dip vardı da bizim mi haberimiz yok.
Alarm klanı karsı yapılan her hamle düşman klan oldugun dan normal bir diplomasi hareketi ki buda en dogal hakkı konu cok sacma
F prda rohan vurun diye mesaj yok

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Ya varya ne güldürdün beni Allah da seni güldürsün emi çok komik bir insansın :D

Eee açıklamasını da yap bari de güzelce bilelim ya neler olduğunu ;)

Edit-997395

Yasaklı
Şimdi bununla kimse rezil olmaz , öncelikle onu söyleyeyim . Rezillik anlayışınız nedir sizin o merak konusu .

Diğer bir konu , profillerinizde Alarm ve Rohan kardeş klanlardir yaziyor dimi . Rohan ile diplomasi yapiyoruz , bu sırada Alarm ile diplomasi yapamiyoruz , vuruşuyoruz .

Yukarıdaki mesajın atıldığı tarihte sizinle diplomasi konuşuldumu ? Yoksa diplomasi teklifi veya diplomasi yapmak için aracı arkadaşlarımız son 3 gündür mü uğraşıyor ? Her neyse konuya gelecek olursam , Rohan bizimle diplomasi yaparken Alarm nötr kalıp vurabiliyor . Alarm bize savaş açınca Rohan diplomasi bitiş tarihini tanımadan savaşa dahil olabiliyor . Bu durumda kim kime kazık atmış sayılıyor , veya kazık atmanın ne demek olduğunu biliyormusunuz ?

*TOSUN PAŞA*

Mızrakçı
Eki 02
23:32 Eşkiya ile savaş anlaşması yaptık; bu anlaşma kapsamında 1 ay boyunca sa kalacağımızı beyan ettik.
Bu süre zarfında deathwar. ile konusmamızda cayacak klan 10 gün önceden haber vermeli dedik.
Bizim bunu bozacağımızı en az 15 gündür biliyordunuz. Whatsapp'ta yöneticiniz bana yazdı.
Ama haklısınız biz Alarm'a destek atmadık, tek bi saldırı size çıkmadık. Çünkü biz değiliz :)
Pasif diye toplattırdığımız oyunculara sizin klanınızdan destek geldiğinde de sesimizi çıkarmadık.
Gönderen: .alemeinat.
Kaynak: .alemeinat. (504|420) K45
Alıcı: Bantank
Hedef: ........ (492|458) K44

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Beyler işin şakası bir yana güldük eğlendik gerginlik çıkacak ortam olmasın güzelce sohbet ortamı olsun oyunun amacı zaten muhabbet gereksiz gerginliğe gerek yok ,

Herşeyin hayırlısı biraz önce yukarda yazdığın mesajların tarihleri ve geçiş dönemlerini gözardı ederek konuşuyorsun hoş olmuyor biz de söz bir kere çıkar tarihler her daim nettir ve önemlidir ilk defa kurulan klan değil geçmişi olan bir klanız söylemler de ona göre olsun ...

DeletedUser67838

Ziyaretçi
KATRANI KAYNATSAN OLMAZ ŞEKER
CİNSİNİ SEVDİĞİM CİNSİNE ÇEKER

DÜNYADA KONUMUM ÇOK YANLIŞ;NEYSE BİR GECE ANSIZIN ÇAY İÇMEYE GELİRİM ELBET...!