DuMRuL

• Konuyu başlatan muhammmedd
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
fuat savaşı biz mi açtık siz mi açtınız?

Niye ileri geri konuşuyosun sen? casualde de böyle mi yapıyodun sen?

DeletedUser

Ziyaretçi
fuat savaşı biz mi açtık siz mi açtınız?

Niye ileri geri konuşuyosun sen? casualde de böyle mi yapıyodun sen?
Sorun diyilde gareze ne söylediniz merak ettim ne söylemişseniz adamlar dumrula garezimiz var yazmış onu anlamadım !

DeletedUser19351

Ziyaretçi
allahtan sevenimiz varda haber veriyor :)

Arkadaşlar çoğu dünya açıldığında hep bunun açıklamasını yapmak zorunda kalıyorum, burda ''muhammedd'' nick li ''fuat memezade'' W9 da klandan attığımız bir oyuncudur, kendisi kovulduğu halde her gittiği yerde DUMRUL un kurucusu moduyla hareket ediyor :) bu yüzden kendisini takdir ediyorum:)

ikincisi bu şahıs radjap ile hiç tanışmadığı halde profilinde radjapın askeri olduğunu yazıyor :)) yazsın birşey demiyorum ama OSMANıma YAZIK BEEE :) sen kim osmanın askeri olmak kim :))

her isteyen istediği ismi kullanabiliyor, fuatıda kendi halinde bırakın takılsın, sadece bu dumrulda W9 kadrosundan hiçbir kurucu yönetimin olmadığını bilin yeterlidir :)

zaten bu fuat klanlar oyununda var oldukça ben bir daha DUMRUL ismi altında oyun oynamam:) reklamın iyisi kötüsü olmaz normalde ama böylesi bir oyuncuda klanı anca rezil eder :) yaklaşık 2-3 ay sonra W19 a tekrar bakın, klanı madara eder bu adam

ben şimdi sabrediyorum, biraz daha haddinden büyük koonuşursa W19 a sırf kendisini rezil etmek için gidebilirim:))

Hadi fuatçım söz hakkı sende konuş canım benim:DD

JrFly

Dük

Arkadaşlar çoğu dünya açıldığında hep bunun açıklamasını yapmak zorunda kalıyorum, burda ''muhammedd'' nick li ''fuat memezade'' W9 da klandan attığımız bir oyuncudur, kendisi kovulduğu halde her gittiği yerde DUMRUL un kurucusu moduyla hareket ediyor :) bu yüzden kendisini takdir ediyorum:)

ikincisi bu şahıs radjap ile hiç tanışmadığı halde profilinde radjapın askeri olduğunu yazıyor :)) yazsın birşey demiyorum ama OSMANıma YAZIK BEEE :) sen kim osmanın askeri olmak kim :))

her isteyen istediği ismi kullanabiliyor, fuatıda kendi halinde bırakın takılsın, sadece bu dumrulda W9 kadrosundan hiçbir kurucu yönetimin olmadığını bilin yeterlidir :)

zaten bu fuat klanlar oyununda var oldukça ben bir daha DUMRUL ismi altında oyun oynamam:) reklamın iyisi kötüsü olmaz normalde ama böylesi bir oyuncuda klanı anca rezil eder :) yaklaşık 2-3 ay sonra W19 a tekrar bakın, klanı madara eder bu adam

ben şimdi sabrediyorum, biraz daha haddinden büyük koonuşursa W19 a sırf kendisini rezil etmek için gidebilirim:))

abi bana sözün var g.batı başlıyon hemen :D

DeletedUser19351

Ziyaretçi
ah şu KPSS ah :)

şu sınavlar bir geçsin memur olayım, dönücem oyuna tekrar :)

DeletedUser42088

Ziyaretçi
Gönderildi: Tem 15, 2013 18:22:15
Saldırgan kazandı

Şans faktörü (saldırgan açısından)
-3.3% Şanssızlık
Şans
Moral: 100%
Saldırgan: zavendikli.53
Kaynak: Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.
Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.

Bayrak: +2% saldırı gücü

Savunmacı: muhammmedd
Hedef: [001]*RaDJaP (427|536) K54

Miktar: 54 0 311 8 118 0 0 0 1 0
Kayıplar: 54 0 311 8 118 0 0 0 1 0

Casusluk
Gözlemlenen hammaddeler: 910 1.253 1.496

Ganimet: Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.

bu rapor doğru mu?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahahahahahah

suat abi mert abide oyle dediydi hala göremiyoruz yüzünü :D bari sen gel :D

fuat atıp tutmaya devam et sen ;)

DeletedUser19351

Ziyaretçi
yazık la yüklenmeyin o kadarda garibime, daha oyunun başı lazım olacaktı o askerler yaa:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hahaha asker işte 3 -5baltanın hesabı olmaz emin ol yakında o köyü boşaltcam birde her kese kapak olsun diye o köyü alcam

DeletedUser

Ziyaretçi

Hesap hırsızı sen konuşacakmısın daha ben istersen o mesajları koymayayım bura .face hani ...

DeletedUser19351

Ziyaretçi
fuatcım istediğini ekle, hesapta çalarım hesapta satarım, gücün yetiyorsa sende durdur, W19 hesabınada dikkat et, elinden almıyim:DD

:) le kimse sitine takmıyor seni hala ne diye oynuyorsun bu oyunu ,

DeletedUser

Ziyaretçi
fuatcım istediğini ekle, hesapta çalarım hesapta satarım, gücün yetiyorsa sende durdur, W19 hesabınada dikkat et, elinden almıyim:DD

:) le kimse sitine takmıyor seni hala ne diye oynuyorsun bu oyunu ,

Utan lan sayqılı ol adam ol iki dakiks.Sana bir zamanlar abi dediyime göre kendime nefret ediyorum.Nasıl olduda senin gibi kişiliksiz birini Dumrula aldıar Yakup Dogan Bayram Abi nereye senin gibi biri nereye .

DeletedUser

Ziyaretçi
Bura Suat K....i dışı kimse yazmasın rica ediyorum .Suat yarın saat oylen 2de raidcallda ol numarasını ben olduğum klanın profilinden götür.yada olacağın zamanı yaz yiyorsa gel bir ora konuşalım klaviş erkekliyi yapma burda p...ç

DeletedUser19351

Ziyaretçi
:D hehe yav fuat alem adamsın valla :D

olum vazgeç bu dumrul sevdasından, sen ordan kovuldun bir kere, kendi ellerimle attım seni klandan , hangi yüzle hala dumrul u kuruyorsun :) git kendine anti dumrul klanı kur bari anlamlı olsun, ne yılışık adam çıktın sen yahu:D