DuMRuL

• Konuyu başlatan muhammmedd
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
inan ulvi senle ugrasicak zamanim yok.senden ricam oyununu oyna fazla bir seyede takilma senin dumrulla ilisgini keseli 2 yil oldu.hadi oyununu oyna sen diyer klanlarda

DeletedUser36760

Ziyaretçi
adam kurucularından biri söylesin ismi eğiştireceğim diyor.sonra diyince de laf artistliği yapıyor

DeletedUser

Ziyaretçi
yaşa hürmeten düzgün konuş bari fuat.

Sinirlendiriyor yoksa ben böyle biri deyilim .Ulvi abi rica etcem Osman abiyle konuş bana ulaşsın onla bir konuşalım istemezse deyişiriz onemli olan ekip ki oda var isim olmasada olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
bencede isimsiz yazın ya da çakmayık pampa yazın :D daha hoş olur :D

Ben yıllardır dumrulda oynadım .isimi yaşatmak hakkım var osman abinrahatsız olmadı hatta 17de olan arkadaşlarla selam yollamış bana :D eyer rahatsız olsaydı ismi deyiştir derdi

JrFly

Dük
Ben yıllardır dumrulda oynadım .isimi yaşatmak hakkım var osman abinrahatsız olmadı hatta 17de olan arkadaşlarla selam yollamış bana :D eyer rahatsız olsaydı ismi deyiştir derdi

EYER değil eğer olucak ğ ile y harfini karıştırma dumrul klanında oynadın iyi hoş birşey demiyoruz ama radjap ahikan vs. olmadan dumrul kurulmamalı dıyoruz ayıkıyormusun ?

DeletedUser

Ziyaretçi
İllada sinir etcen sen karışma istersen .Bende yanlış arama .Sende yanlış aramayayım ...

DeletedUser42201

Ziyaretçi
PSİKOLOJİK SAVAŞ VAR W 19 DA hangi başlığı okusam biri birine sataşıyor en iyisi oyun oynamak