DuMRuL

• Konuyu başlatan muhammmedd
  • Başlangıç tarihi

TequiLa*

Baltacı
Aklımı karıştırdı açıkcası 6 alt klan 300 kişi olsa yarısı pert çıksa 150 tane sağlamından hesap?O da güzelmiş ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
yani Kurucu saglam olursa elenen kisileri yenileriyle telafe eder 200 kisi kadar saglam oyuncu cikar ortaya

TequiLa*

Baltacı
Kurucunun bir şey yapmasına gerek yok kendisine devredilen hesaplara iyi baksın yeter :D

*perfect*

Yasaklı
lennnn :mad: bensız dumrul mu kurulur @ ben yoksam o klan cakmadır.osman yoksa yanı radjap o klan cakmadır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bari bir dunyada ismi yaşat çakmaymış .osman abinin başımızın uzerinde yeri var .buyursun gelsin başkan o olsun bende yönetimde devam ederim.

*perfect*

Yasaklı
sen nereye 3 senenı verdın hangı dunyada oynadın dumrulda soyle bakayım bana;? nıklerın nelerdı?boyle yazıyorsun benı tanımıyorsun daha :) kardeş bı klanın ısmı onun kurucuları ıle yaşar bu oyunda.o kurucular yokda o klan ne olursa olsun cakmadır.rezıl olursun.anlatabıldım mı;?

ben ulvi w2 w6 w9 dumruldaydım.kurucu ıdım

JrFly

Dük
sen nereye 3 senenı verdın hangı dunyada oynadın dumrulda soyle bakayım bana;? nıklerın nelerdı?boyle yazıyorsun benı tanımıyorsun daha :) kardeş bı klanın ısmı onun kurucuları ıle yaşar bu oyunda.o kurucular yokda o klan ne olursa olsun cakmadır.rezıl olursun.anlatabıldım mı;?

ben ulvi w2 w6 w9 dumruldaydım.kurucu ıdım

dur öyle diyipte kursağında bırakma :) heves etmiş kurmuş bu arada ulvi abi seni tanıyorum :)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
o casual 1.si istediği isim de klan açar bir kere

DeletedUser32540

Ziyaretçi
ahikan perfect radjap bunlarin 3 ununde olmadigi bi dumrul cakmadir