Doğrulama kodu

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49117

Ziyaretçi
ortalık bilirkişi dolmuş hay arkadaş ya :D

Ayrıca coma yalamaları bu konudada kendini belli etmiş :D

DeletedUser49458

Ziyaretçi
ozaman şöyle açıklim.
şifrenin 6 basamaklı olup her birinde tutturma şansı 1/4096000000

Ben bu işle uğraştım. Biliyorum. O sizin öyle anlattığınız programın anlattığınızla alakası yokki o öyle sitelerde şifre deneme olayıda ancak sen programı yazarsan olur.

Program senin yaptığın seçmelere göre şifre dener arkadaş zaten kendinin bile ezberleyemediği bir şifre demiş. o yüzden en iyi ihtimalini yazdım 6 basamaklı dedim bide buna göre işlem yaptım.

O bahsettiğiniz program saniyede 3 şifre ancak denerki öyle birşey olduğunda ddos saldırısına girer. Modlarımıza sorarsanız onlarda cevaplayabilir. Bir sunucuya sürekli aynı bilgisayardan ping yollanıyorsa bu ddosdur. Ve böyle bir oyunun korumasıda vardır merak etmeyin. O yüzden en fazla 10 dk deneyebilirsiniz saniyede 3 şifreyiki buda en iyi ihtimal ondan daha kısa bile sürebilir.

Konumuza gelirsek. Sürekli başarısız giriş alıyorum diyor. Bu başarısız girişler 1000000 u bulmuş aşmıştır. Peki bana şunu açıklayın. Hangi işsiz bir hesap için böyle birşey yapar? 2-3 ayda kim öle kim kala. Adam hesabı çalıcam diye başlar bi bakmış hesap bomboş ne işine yaricak? Millet zamanı havadan mı buluyor. Dediğim gibi ya arkadaşın anlatmadığı eksik birşey var yada modumuzun söylediği gibi team viewer türü programla sürekli iletişimde olduğu biri çalmaya çalışıyor..

Eklemek istiyorum arkadaş sanırım forumda bi yerde kendi hesabının bilinmediğini söylemişti. Hatta birinede hesabımı ifşa etmeye çalışıyor diye bir konuşma geçmişti. Sorarım size sıralamada neye dayanakla sizin hesabınızı denesin 2-3 ay. Hani düşman mısınız değil tanıomu tanımıo. Neden yapsın? Bence modumuzun dediği gibi tanıdıklarının yaptığı olay. Muhattaplarınız arasından şüphelileri yoklayın. Yoksa kimse sizin hesabınızı öyle amansızca aramaz.

ben sana bu oyun için o kadar çok boş vakti olan oyuncu sayarım ki
diğer savına gelince
ne yapsınlar başkasının hesabını, ya da ne yapsınlar 2-3 ay uğraşıp hesabı alınca diye sormaya başlarsan ben sana, ne yapsınlar bot kullanarak, ne yapsınlar multi hesap kullanarak diye başka sorular da sorabilirim..illegalitenin mantığı olur mu?

ben hala bu güvenlik olayına neden bu kadar muhalefet olduğunu anlayabilmiş değilim.
adı üstünde güvenlik işte
bir gün sana da lazım olur

ayrıca Mr.Storm'un o sözüne katılmıyorum; "en iyi güvenlik, kendi sağladığın güvenliktir."

bu oyun uluslarası değil mi? güvenlik ilkeleri yok mu?

o zaman en iyi ceza da kendi verdiğin ceza mıdır?

keşke sorumluluk paylaşımını biraz geliştirseniz..insanlara böyle cevap vermek yardımcı olmak anlamına gelmiyor

DeletedUser52961

Ziyaretçi
empeat sen neden bu kadar gereksiz konuşuyorsun? yemin ederim üye olduğun günden beri seni çözmeye çalışıyorum lakin başarı elde edemedim henüz.

Bi tek ben öyle düşünüyorumdur deyip susmuştum kendi doğrumla millete laf atmayayım gerek yok dedim , demek ki başkaları da varmış :)

DeletedUser53225

Ziyaretçi
telefonuna kod gelebilir senin için tamamen ücrestsiz olur ama oyuntarafından atılan sms in sms ücreti olmak zorunda diye düşünüyorum.
innogames kazandığı parayı kod(sms) yollamak için harcıyacağını hiç düşünmüyorum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.