Doğrulama kodu

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
İyi günler

Bir sonraki uygulamanızda hesap hırsızlıklarına karşı bir şeyler çıkarmanızı rica edeceğim.
Gmail adresine girer gibi hesaba her girişte telefona doğrulama kodu gelsede bizde gönül rahatlığı ile bu oyunu oynasak daha iyi olmaz mı ?

Günlük nerdeyse her saat diliminde 50 tane başarısız giriş alıyorum. Bugün girişlerden baktım hesabıma girilmiş farklı bir ipden erken farkedip maili şifreyi değiştim ya farketmeseydim ?

Onca yenilik getirdiniz bu oyuna neden güvenlik bu kadar göz ardı ediliyor.

Zor bir şey değil hesap kısmına telefon numarası aktivasyonu koysanız ufak bir değişiklik ile bahsettiğim şey düzelir ve insanların emekleri yoktan yere gitmez.

Klasik 2 mevzusuna girmeyeceğim yaşananları gördünüz peki ne önlem alındı ?

Umarım bu serzenişim dikkate alınır ve şu hesaplarımıza girerken gönül rahatlığı ile girebiliriz.

Saygılarımla

DeletedUser49117

Ziyaretçi
Güzel bir uygulama. Aylarca belkide yıllarca verdiğimiz emeğin iki işlemle tarih oluşunu seyretmeyi önleyebileceği kanaatindeyim.

DeletedUser53225

Ziyaretçi
classic 2 de yapanın kullandığı programı bırak ev adresine kadar bütün bilgileri paylaştım mod.larla ama ertesi gün yine 50 başarısız giriş :S

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
İyi günler

Bir sonraki uygulamanızda hesap hırsızlıklarına karşı bir şeyler çıkarmanızı rica edeceğim.
Gmail adresine girer gibi hesaba her girişte telefona doğrulama kodu gelsede bizde gönül rahatlığı ile bu oyunu oynasak daha iyi olmaz mı ?

Günlük nerdeyse her saat diliminde 50 tane başarısız giriş alıyorum. Bugün girişlerden baktım hesabıma girilmiş farklı bir ipden erken farkedip maili şifreyi değiştim ya farketmeseydim ?

Onca yenilik getirdiniz bu oyuna neden güvenlik bu kadar göz ardı ediliyor.

Zor bir şey değil hesap kısmına telefon numarası aktivasyonu koysanız ufak bir değişiklik ile bahsettiğim şey düzelir ve insanların emekleri yoktan yere gitmez.

Klasik 2 mevzusuna girmeyeceğim yaşananları gördünüz peki ne önlem alındı ?

Umarım bu serzenişim dikkate alınır ve şu hesaplarımıza girerken gönül rahatlığı ile girebiliriz.

Saygılarımla

Hesap şifrenizi ve teamwiever şifrenizi arkadaşlarınıza vermeseniz, daha sonra bu arkadaşlarınızla tartıştığınızda ya da ters düştüğünüzde bu şifreler elden ele gezmese, bilgisayarınıza girilip görüntüler alınmasa acaba böyle bir güvenliğe ihtiyaç olur mu?

DeletedUser

Ziyaretçi
Mr.Storm ben burda öneride bulunuyorum sırf muhalefet olmak için yazı yazıyosun yardımcı olacağınız yerde.
Kimse hesap şifremi bilmiyor ben bile ezbere bilmiyorum kopyala yapıştır yaparak giriyorum oyuna.
Herşeyi bildiğinimi zannediyosun anlamıyorum ki.Bir oyuncu ağzıyla konuşuyosun başka bir şey değil.
Günlük kaç kere hesabıma başarısız denemesi oluyor adam en sonunda girmeyi başarmış hatta ticket açtım size.
Bu adam benim şifre mi bilse tek hamlede girerdi zaten bahsettiğiniz gibi eşten dosttan sızan bir şey olsa ee öylede değil daha neden ezbere bilgiler ile yaklaşıyonuz konuya anlamış değilim.
Güvenlik istiyorum sadece ?
Basit bir doğrulama kodu ile olay bitecek. İstersem genel foruma şifremi kocaman kalın harflerle yazsam bile benden başkası giremeyecek hesaba.
Hatta yapmışken bir de tc uygulaması getirin herkesin 1 hesabı olsun multi defteride kapansın herkes hakkıyla oyun oynasın.
Bu alanda neden uygulama yapılmıyor hiç.Varsa yoksa premium konularında güncelleme yapın milletin emeği çok umrunuzda ya

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mr.Storm ben burda öneride bulunuyorum sırf muhalefet olmak için yazı yazıyosun yardımcı olacağınız yerde.
Kimse hesap şifremi bilmiyor ben bile ezbere bilmiyorum kopyala yapıştır yaparak giriyorum oyuna.
Herşeyi bildiğinimi zannediyosun anlamıyorum ki.Bir oyuncu ağzıyla konuşuyosun başka bir şey değil.
Günlük kaç kere hesabıma başarısız denemesi oluyor adam en sonunda girmeyi başarmış hatta ticket açtım size.
Bu adam benim şifre mi bilse tek hamlede girerdi zaten bahsettiğiniz gibi eşten dosttan sızan bir şey olsa ee öylede değil daha neden ezbere bilgiler ile yaklaşıyonuz konuya anlamış değilim.
Güvenlik istiyorum sadece ?
Basit bir doğrulama kodu ile olay bitecek. İstersem genel foruma şifremi kocaman kalın harflerle yazsam bile benden başkası giremeyecek hesaba.
Hatta yapmışken bir de tc uygulaması getirin herkesin 1 hesabı olsun multi defteride kapansın herkes hakkıyla oyun oynasın.
Bu alanda neden uygulama yapılmıyor hiç.Varsa yoksa premium konularında güncelleme yapın milletin emeği çok umrunuzda ya

Önerinize bir şey dediğimiz yok. Sadece nasıl oluyor da her seferinde sizin hesabınıza giriliyor merak ediyorum ve bunu dile getiriyorum. Hesap şifrem kimsede yok diyorsunuz da nasıl oluyor bize sizin bilgisayarınıza ait ekran görüntüleri geliyor? Sistem üzerinden bir tek şifre paylaşanların ya da şifresini 12345, abcde gibi şifreler yapanların hesaplarına giriş yapılabilir. Basit şifreler kullanmayacak kadar acemi olmadığınızda göre demek ki bizim sistemde hata var. Ya da sizin kullandığınız ek programlarda!

DeletedUser

Ziyaretçi
Size gelen ekran görüntülerini destek sisteminden alma imkanım var mı

DeletedUser

Ziyaretçi
keylogger yemişsin sercan, acil formatla o pcyi

ayrıca öneri de gayet yerinde. tc ile üye olup tek hesapta devam etme olayı uygulanabilirse oldukça makul.

günlerce hesabımıza giriş yapma denemelerinde bulunan soygunculara ne gibi bir önlem aldınız coma? hani bir önlem almışsınızdır diye umuyorum. yoksa hesabınızın güvenliği size ait deyip kenara çekilme stratejisine devam mı?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
keylogger yemişsin sercan, acil formatla o pcyi

Keylogger olduğunu sanmıyorum. Dikkat ederseniz bir program dedim.

ayrıca öneri de gayet yerinde. tc ile üye olup tek hesapta devam etme olayı uygulanabilirse oldukça makul.

günlerce hesabımıza giriş yapma denemelerinde bulunan soygunculara ne gibi bir önlem aldınız coma? hani bir önlem almışsınızdır diye umuyorum. yoksa hesabınızın güvenliği size ait deyip kenara çekilme stratejisine devam mı?

Evet hesabınızın güvenliği size ait. Gerekli bilgileri şirkete ilettik ancak sistem yöneticilerimiz de aynı bilgiyi paylaştı. Hesap güvenliği sağlanmadığı sürece, şifrelerinizi güvenip eşe, dosta dağıttığınız sürece, şifrelerinizi 123456 diye seçmeye devam ettiğiniz sürece (bu posta cevap veriyorum diye bunu siz yapıyorsunuz olarak algılamayın) hesaplarınızı kaybetmeniz gayet doğal. Dikkat ederseniz kaybedilen hesaplar genel olarak aynı ya da aynı klana mensup. Kardeşiniz bile olsa şifrenizi vermemeniz gerektiğini bence artık öğrenmeniz gerekiyor. (şahsi olarak size bir öneri değil)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
abi msconfig aç orda başlatma kısmından herseyi kaldır, sonra reset at, pc ye en kısa surede format attır, klogger olmayabilir ama n'olur nolmaz format at

öneri en azından oylamayı hakediyo bence, yabancı ülkeler hakkında bi bilgim yok ama onlarda tc kimlik olayı nasıl yurur hiç bilmiyorum

DeletedUser49135

Ziyaretçi

DeletedUser

Ziyaretçi
coma bence takıma doğrulama kodu ya da tc ile ilgili bir görüş belirtin, bu şekilde her türlü güvenlik önlemini almış bulunursunuz.

program olayıyla ilgili bilgim yok,asla da işim olmaz. bence programlık bir olay değil bu

DeletedUser53225

Ziyaretçi
cmd işi eskide kaldı şimdiki hiç bi kelogger cmd de çıkmmaz, benim kodu rasgele elle yazdıklarım dışında :Dd

c2de çalınmamış bibenim hesabım vardı şifrem 12345678 du :D

herkes senin gibi diyordu ama adam resmen bağlandı pc ye :S

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
coma bence takıma doğrulama kodu ya da tc ile ilgili bir görüş belirtin, bu şekilde her türlü güvenlik önlemini almış bulunursunuz.

program olayıyla ilgili bilgim yok,asla da işim olmaz. bence programlık bir olay değil bu

TC kimlik kodu bizde hiçbir işe yaramaz. Telefondan beni arayan banka yetkilisine bile ben TC kimlik numaramı vermem. "Şubenize uğrarım" der, kapatırım. Ancak bugün bir araç gördüm ondan sipariş verdim. Bence sizde inceleyin.

http://donanimgunlugu.com/google-security-key-satisa-sunuldu/

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Tc olmasa bile hani şu Annenizin Kızlık soyadı felan varya onları her girişte sorsa meselq :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.