Doğrulama kodu

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kendi güvenliğinizi sağlarsanız hiçbir şey olmaz. Bunların hiçbiri gerekli güvenlik seviyeleri değil. Bilgisayarlarınız temiz olsun, şifreleriniz ve oyun için kullandığınız mail adresi sadece o oyuna özel olsun. Açık ağlar üzerinden giriş yapmayın, sorun yaşamazsınız.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
O zaman 3 başarısız girişte hesaba oto mesaj gibi bişry felan yapılsın. Böyle olmaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yalnız bu security key çok ucuzmuş,comam sen denedikten sonra bize bir açıklayabilir misin rica etsem

DeletedUser53225

Ziyaretçi
Çünkü kendi güvenliğinizi sizden daha iyi kimse sağlayamaz. Bu temel bilgisayar bilgisidir.

storm yeni bi güvenlik duvarı yap yoksa hep aynı mevzu dönecek :D biz aynı şeyi diyeceğiz sen bize temel bilgisayar derslerini anlatacaksın :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

***DAYI***

Ağır Atlı
Biraz saçma olur cunku ben her hesaba girdiğimde sürekli telefonumda onay kodu atarsam belli bir zamandan sonra bıkkınılık gelir çünkü ben sürkeli pc açıp kapatan sekmekerli kapatan bir kişiiğim var işte babam geldi müşteri geldi vb. vb. ama güvenlik konusunda bir şeyler yapıla bilir...

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Mr.Storm ben burda öneride bulunuyorum sırf muhalefet olmak için yazı yazıyosun yardımcı olacağınız yerde.
Kimse hesap şifremi bilmiyor ben bile ezbere bilmiyorum kopyala yapıştır yaparak giriyorum oyuna.
Herşeyi bildiğinimi zannediyosun anlamıyorum ki.Bir oyuncu ağzıyla konuşuyosun başka bir şey değil.
Günlük kaç kere hesabıma başarısız denemesi oluyor adam en sonunda girmeyi başarmış hatta ticket açtım size.
Bu adam benim şifre mi bilse tek hamlede girerdi zaten bahsettiğiniz gibi eşten dosttan sızan bir şey olsa ee öylede değil daha neden ezbere bilgiler ile yaklaşıyonuz konuya anlamış değilim.
Güvenlik istiyorum sadece ?
Basit bir doğrulama kodu ile olay bitecek. İstersem genel foruma şifremi kocaman kalın harflerle yazsam bile benden başkası giremeyecek hesaba.
Hatta yapmışken bir de tc uygulaması getirin herkesin 1 hesabı olsun multi defteride kapansın herkes hakkıyla oyun oynasın.
Bu alanda neden uygulama yapılmıyor hiç.Varsa yoksa premium konularında güncelleme yapın milletin emeği çok umrunuzda ya

İyi güzel demişsinde kendinle çelişiyorsun..
kendinin bile ezberleyemediği bir şifreyi nasıl başkası bulabiliyor. Yoksa sen mi ezberleyemiyorsun. Orayı anlayamadım. Bencede modumuzun dediği gibi gereksiz. Ha madem bu kadar deneniyor şifren zor birşey yap buluyorlar diye birşey mümkğm değil klavyede 40tan daha fazla şifreni yaraman için tuş var en basitinden 6 basamaklı şifreyi sayısal olarak tutturma oranı 1/40üzreri6 yapar sen düşün

DeletedUser53669

Ziyaretçi
telefona gelecek mesaj birşeye yaramaz abdi anne kızlık soyadı ne başka önerimi bulamadın :D

DeletedUser49458

Ziyaretçi
İyi güzel demişsinde kendinle çelişiyorsun..
kendinin bile ezberleyemediği bir şifreyi nasıl başkası bulabiliyor. Yoksa sen mi ezberleyemiyorsun. Orayı anlayamadım. Bencede modumuzun dediği gibi gereksiz. Ha madem bu kadar deneniyor şifren zor birşey yap buluyorlar diye birşey mümkğm değil klavyede 40tan daha fazla şifreni yaraman için tuş var en basitinden 6 basamaklı şifreyi sayısal olarak tutturma oranı 1/40üzreri6 yapar sen düşün

şifre çözmek için çok güzel programlar var
bütün olasılıkları sırayla dener

DieYoung kendi de diyor, günde kaç tane başarısız deneme gördüğünü
yani şifreyi 1-2 günde çözemez ama 2-3 ayda bulur

DeletedUser50380

Ziyaretçi
ozaman şöyle açıklim.
şifrenin 6 basamaklı olup her birinde tutturma şansı 1/4096000000

Ben bu işle uğraştım. Biliyorum. O sizin öyle anlattığınız programın anlattığınızla alakası yokki o öyle sitelerde şifre deneme olayıda ancak sen programı yazarsan olur.

Program senin yaptığın seçmelere göre şifre dener arkadaş zaten kendinin bile ezberleyemediği bir şifre demiş. o yüzden en iyi ihtimalini yazdım 6 basamaklı dedim bide buna göre işlem yaptım.

O bahsettiğiniz program saniyede 3 şifre ancak denerki öyle birşey olduğunda ddos saldırısına girer. Modlarımıza sorarsanız onlarda cevaplayabilir. Bir sunucuya sürekli aynı bilgisayardan ping yollanıyorsa bu ddosdur. Ve böyle bir oyunun korumasıda vardır merak etmeyin. O yüzden en fazla 10 dk deneyebilirsiniz saniyede 3 şifreyiki buda en iyi ihtimal ondan daha kısa bile sürebilir.

Konumuza gelirsek. Sürekli başarısız giriş alıyorum diyor. Bu başarısız girişler 1000000 u bulmuş aşmıştır. Peki bana şunu açıklayın. Hangi işsiz bir hesap için böyle birşey yapar? 2-3 ayda kim öle kim kala. Adam hesabı çalıcam diye başlar bi bakmış hesap bomboş ne işine yaricak? Millet zamanı havadan mı buluyor. Dediğim gibi ya arkadaşın anlatmadığı eksik birşey var yada modumuzun söylediği gibi team viewer türü programla sürekli iletişimde olduğu biri çalmaya çalışıyor..

Eklemek istiyorum arkadaş sanırım forumda bi yerde kendi hesabının bilinmediğini söylemişti. Hatta birinede hesabımı ifşa etmeye çalışıyor diye bir konuşma geçmişti. Sorarım size sıralamada neye dayanakla sizin hesabınızı denesin 2-3 ay. Hani düşman mısınız değil tanıomu tanımıo. Neden yapsın? Bence modumuzun dediği gibi tanıdıklarının yaptığı olay. Muhattaplarınız arasından şüphelileri yoklayın. Yoksa kimse sizin hesabınızı öyle amansızca aramaz.

DeletedUser

Ziyaretçi
empeat sen neden bu kadar gereksiz konuşuyorsun? yemin ederim üye olduğun günden beri seni çözmeye çalışıyorum lakin başarı elde edemedim henüz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.