DeReBeYi ARES 300! Ailesi..

DeletedUser

Ziyaretçi
Harbiden alışık olmadığım bir durum bu oyunu oynadığımdan beri özgür abi ile anlaşmaya çalışıyorum :D kısmet bugüneymiş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
saygı kuralları çerçevesinde bir savaş olması dileklerimle her iki tarafa da başarılar.

öncelikle savaşa sevindim ,hayırlısı olsun iki tarafada başarılar dilerim . Kaliteli bir savaş göreceğiz diye sevindim yoksa tanımam,etmem tarafları ,bölgemede cok cok uzaklar.

Şunada değinmek istiyorum. 2 haftadır adama bileniyorsunuz 4 mis basıyım alıcam dyorsunuz misleri atmadan 3-5 saat önce sa yapılıyor ve köy 3 bin puanda ve oyunun başındasınız. Allah aşkına kaçınız o köyü almaktan vazgeçer?

Bence arkadaş haklı,kaldı ki klandan cıkmayı göze almış .

son olarak : 300-500-dereboyu-ares klanları s.a. ile fena geldik gittik + müt. eşkiya-eşkiy@ -eşkiYa sorması ayıp kiminle savaşmayı düşünüyordunuz bu anlaşmalar ile ?

DeletedUser34076

Ziyaretçi
yanlış karar ama biz her zaman dostumusun yanındayız

SWAT KLANLARI

DeletedUser638

Ziyaretçi
Ya arkadaslar bırakın bu yanlıs karar demelerı tamamen dogru bır karar butun klanlar gelısmeye calısıyor fena geldık klanıda cok fazla gelısmıs bı klan tek tek klanların sılınmesıne ızın mı verecekler adamlar yok sızı baglamaz nasıl baglamaz adam demezmı 300 den sonra bana savas acacaksın dıye :)

bence yorum yaparken fıkır sunarken realıst davranmalıyız harıta ıncelemesı yapıp savas acan klanlar hakkında bılgı edınılmelıyız fıkcının yaptıgı kati suretle ayıptır

Bir klana mensupsan o klanın cıkarları dogrultusunda hareket etmek zorundasın yok o kadar hazırlandım yok su kadar hazırlandım bu durum kımı baglar? kım sallar? senın yonetıcın senı sallayacaktı dıploması yapmayacaktı dıploması yaptıktan sonra gececeksın o ıslerı:)

Klan ahlakına uymayacak bır harekete tepkı olarak 3 klan savas acmıslar zevklı bır savas olacak:) savasta basarılar dılerım...

geldik klanlarının muttefıgı olmamıza ragmen savas sebebınden oturu tarafsız kalacagımızında bılınmesını ısterım...

DeletedUser34076

Ziyaretçi
yok tolga ok ısmını geçiçi olarka yaptık :) birilerine ders olsun die :):)

DeletedUser34076

Ziyaretçi
Ya arkadaslar bırakın bu yanlıs karar demelerı tamamen dogru bır karar butun klanlar gelısmeye calısıyor fena geldık klanıda cok fazla gelısmıs bı klan tek tek klanların sılınmesıne ızın mı verecekler adamlar yok sızı baglamaz nasıl baglamaz adam demezmı 300 den sonra bana savas acacaksın dıye :)

bence yorum yaparken fıkır sunarken realıst davranmalıyız harıta ıncelemesı yapıp savas acan klanlar hakkında bılgı edınılmelıyız fıkcının yaptıgı kati suretle ayıptır

Bir klana mensupsan o klanın cıkarları dogrultusunda hareket etmek zorundasın yok o kadar hazırlandım yok su kadar hazırlandım bu durum kımı baglar? kım sallar? senın yonetıcın senı sallayacaktı dıploması yapmayacaktı dıploması yaptıktan sonra gececeksın o ıslerı:)

Klan ahlakına uymayacak bır harekete tepkı olarak 3 klan savas acmıslar zevklı bır savas olacak:) savasta basarılar dılerım...

geldik klanlarının muttefıgı olmamıza ragmen savas sebebınden oturu tarafsız kalacagımızında bılınmesını ısterım...

siz eskiya ailesi bunu demem dekı sebebi bilemezsınız bolgeler farklı olduğu için

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser638

Ziyaretçi
abıcım sıze saygı duyarız ben bolgeden uzak bı sekılde genel bı bakıs yapıyorum sadece belırlı kurallar vardır

300! ıle anlasma yapılıyor
fındıkcı yonetımın bır parcası
fındıkcı klandan cıkıp koyu alıyor
fındıkcı kavga ettım cıktım oluyor:)

olay kapansın denıyor olayın kapanmasının ıkı yolu olabılır ya savas acılır olay kapanır yada muttefıklık devam eder ancak fena klanları fındıkcının yaptıgı bu hatayı telkafı etmek amacı ıle alınan koy puanında bır koy ıade edılır aynı zamanda bunu yapan oyuncu ınfaz edılır(hangı klana yakınsa) ben boyle bılrıım acıkcası yapılması gereken bunlardır...

DeletedUser

Ziyaretçi
abıcım sıze saygı duyarız ben bolgeden uzak bı sekılde genel bı bakıs yapıyorum sadece belırlı kurallar vardır

300! ıle anlasma yapılıyor
fındıkcı yonetımın bır parcası
fındıkcı klandan cıkıp koyu alıyor
fındıkcı kavga ettım cıktım oluyor:)

olay kapansın denıyor olayın kapanmasının ıkı yolu olabılır ya savas acılır olay kapanır yada muttefıklık devam eder ancak fena klanları fındıkcının yaptıgı bu hatayı telkafı etmek amacı ıle alınan koy puanında bır koy ıade edılır aynı zamanda bunu yapan oyuncu ınfaz edılır(hangı klana yakınsa) ben boyle bılrıım acıkcası yapılması gereken bunlardır...

bak ustat ne guzel dedın.ama bu karsılıklı once bı konusulur.bu ayıbı nasıl yaparsınız dıye hesap bıle sorulabılır.ama sormadan etmeden sırf tahmıne dayalı "atmazsınız klandan asıl olsa ne gerek var konusmaya" dıyerek dırek dusman ısaretlenılmez.

sızın muttefık olarak destek olsun her konuda yanmızda olmanız gerekır.bız hatalıyız dıye yok ben tarafsız olacagım demek bence dogru degıl.ben yardım ıstemıyorum suan yanlıs anlasılmasın.mutlugun anlamını ısz benden belkı daha ıyı bılıyorsunuz. tarafsızlık ıkı mut klanınızın savasmasında olur.

DeletedUser

Ziyaretçi

Helal olsun objektıf bakınca dogru yaptıgımız meydana cıkıyor ESKİYA klanını kutluyorum tebrıkler...

DeletedUser27087

Ziyaretçi
selimi tanıyoruz ztn yeterınce... yine kalıbının adamı oldugunu göstermiş wub

DeletedUser

Ziyaretçi
ESKİYA klanını yaptıkları haraketten dolayı tebrik ediyorum.

DeletedUser34076

Ziyaretçi
klanlara basarılar :)

Haritayı actım ,baktım inceledim sizin zaten geldik klanlarıyla müttefikliğinizin kağıt üzerinde olduguna karar verdim :)

Hangi mantıkla k 64-63-53 ten k 35 -45 teki klanlarla müt . oldunuz da şimdi tarafsız kalıcaz falan .

Biraz samimiyet.

DeletedUser638

Ziyaretçi
klan dıplomasılerı sadece saldırmayalım bırbırınıze denerek yapılmaz bırlıktelık ıcın yapılır guven meselesıdır klanlar arası yapılan dıplomasıler geldik klanının onundekı klanla yasadıgı sıkıntıda arkalı onlu saldırılarda duzenlenebılırdı dedıgım gıbı dıploması sadece bırbırıne yapılan saldırıları engellemek amacı ıle yapılan kagıt uzerınde olan bırsey degıldır dıplomasıde soz vardır verılen sozler guven vardır bırbırıne guvenmelıdır kısıler

ben bugun sıze ne desem bos olacak ancak dıploması ıle ugrasan arkadaslarım benım ne demek ıstedıgımı anlayacaklardır...

DeletedUser

Ziyaretçi
Öyle oyuncular etiktir-değildir tartışması yapmışki; aralarında, bakıcılık kuralı değişmeden önce, bakıcılığını aldığı hesaptan bakıcılığı iptal ederek köylerini kendi hesabına alan bile var. (sazan gibi atlama hemen bak nick vermedim deşifre etme kendini tt1)

Fena klanı sanırım Diplomatının beceriksizliğine kurban gitmiş.. Üyelerinin (özellikle yönetim yetkisi bulunan bir üyesinin) ileriye yönelik planları bulunan bir klanla düşmanlık dışında herhangi bir diplomasi yapılmasının başka bir açıklaması varsa ben de öğrenmek isterim..

Ares klanının tutumuysa pek samimi gelmedi bana.. Bahsi geçen olayda Fena ve 300 klanları yer değiştirmiş olsa, aynı tutumu sergilemezlerdi diye düşünüyorum.. Yazılanlardan çıkardığım sonuç bu.. Amacım polemik yaratmak değil..

Etiklik mevzusuna gelince, olayın etikliğini tartışmaya gerek yok.. 2009 dan beri bu oyun hiçbir zaman etik olamadı zaten.. Oyuncuların etik olmasını beklemek saçma gibi sanki..