DeReBeYi ARES 300! Ailesi..

DeletedUser

Ziyaretçi
Kısa süre önce yapılan müttefiklik anlaşmasına FENA Klan bünyesinde bulunan findikcii adlı üye 300! klan bünyesındekı celovayt adlı üyenin köyüne klandan cıkıp misyonerlı saldırı yapmıstır oyuncunun yaptıgı bu olayı ETİK bulmuyoruz ondan dolayı SAVAS İLAN Edilmiştir 3 Klan tarafından..
1qu9b.png

DeletedUser

Ziyaretçi
sizin yaptiginiz peki etik mi arkadaslar?

Sizin bizimle konusmadan etmeden direk olarak savas ilan etmesi, bu savas ilan etmenin altinda baska nedenlerin oldugunu gosterir.oyle bir dusunceniz olmasa bile zan altindasiniz.niye yazismiyorsunuz?dun muttefik olarak eklediginiz bir klani,hemen,bir anda,ustelik 300 klanindan alinmis bir koy nedeni ile sizin tarafinizdan dusman olarak isartlenmesi manidar degil midir?

Yazik.ben sizi tanimiyorum.yazislamalarinizdan,durusunuzdan, agir basli gorunusunuzden olumlu bir izlenim almistim ama bir anda 300 yerine sizin boyle hemen parlamanizi ve derebeti klanini da bu savasa alet etmenizi yadirgiyor kiniyorum.

Keske bastan dusman gordugunuzu belli edip ona gore tavir alsaydiniz.belki hakkinizda olumlu dusunmem umrunuzda degildir ama ben yine de soyleyeyim benim gozumde artik olumsuz bir gorunusunuz var sayin arjest.300 klani dusman isaretlese idi ilk,anlardim onlardan koy aldik diye.ama sizi anlamam cok guc.yazik..

DeletedUser

Ziyaretçi
siz tanımıyorsunuz ama diplomatınız gayet iyi tanıyor onla görüştüğümüz için. biz 3 klan olarak ortak hareket ediyoruz diplomaside. 300 klanına yapılan birşey hepimizi bağlar. neyin konuşmasından bahsettiğinizi anlayamadık. herşey olmuş bitmiş ortada hala yağ gibi üste mi çıkmaya çalışacaksın?

DeletedUser

Ziyaretçi
Kişisel bir düşünce degıldır bu saygı duymanıı isteriz..ortak yönetım forumuzda alınan bır karardır..
bızden önce oyuncunuzu sorgularsanız size saygı duyarız hırsızın hiçmi suçu yok?

Dıplomasınıze belırtılmıstır DEREBEYİ ARES 300! Klanları oyunun basından berı organıze oynayan klanlardır ve sonucunda ortak diplomasi anlaşmasına varılmıstır bu sızın diplomatınızı verılmıstır ama klan üyelerınızden fındıkcıı bu oyunda yenı olmadıgını benım kadar sende ıyı biliyorsun karsınızda elınızle çevırebilecegınız bir klan yok...

DeletedUser

Ziyaretçi
bakın dusman olunmus ben aman olmasın gerı cekın demem.

ben kendı uyemızın cıkıp koy almasını da tasvıp ETMIYORUM. bnım demek ıstedıgımız ortak hareket etsenız dahı 300 den once sızın bu dıplomasıyı ısaretlemenızdır.hırısızın sucu var ama kendınızı yargılayın acele etmedınız mı?fındıkcı koyu aldıktan sonra lutfen doguruyu soyleyın.bırınden acıklama bekledınız mı beklemedıız mı?

kuvvetmıra arkadas, sızde lutfen yazdıklarımı tekrar okuyunuz.o zaman yazdıgınızın yargılar nıtelıkte oldugunu anlayacaksınız.

tekrar edıyorum.ben muttefıkmısız dusmanmısız, onu yargılamıyorum ares ın acelelıgıne sıtem edıyorum.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Ayni şey ARES VE DRBY Klanlarinada yapilsa 300 klanida durmaz direk savaş açardı arjest in dedigi gibi oyun başından beri organize oynuoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu savasın tek iptal olma durumu var fena kendı içindeki çürük elmayı temızlerse bızde buna saygı duyarız eski halıne döner dıplomasımız ama baska turlu oyuncun hırsıma yenık dusmesı bızı baglamaz...Bilgimiz kadarıylada Findıkcii klan yöneticiniz buda ayrı bır durum?

DeletedUser

Ziyaretçi
siteminize saygım var. biz kendi aramızda görüştük ve savaş açtık. karşı tarafı bilgilendirmemizi müttefiklik kurarken yaptığımızı düşünüyorum. burada bizim savaş açmamızın ya da düşmanız diye mesaj atmamızın önemli olduğunu düşünmüyorum.

önemli olanın findikcii adlı oyuncunun yaptıklarıdır. kendine yakıştırabiliyor demek ki böyle birşeyi.

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Köy almışmı ,almaya çalışmış mı hala bir köyü var da ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu Findikcii Tutkulu Manyak) A-A01 (537|392) K35 'e saldırdı adını değiştir
Gönderildi 11.01.12 04:05:17
İletildiği tarih: 11.01.12 05:37:59
İleten: celovayt
Saldırgan kazandı
Şans faktörü (saldırgan açısından)
-4.3% Şanssızlık

Şans
Moral: 100%
Saldırgan: Findikcii
Kaynak: Tutkulu Manyak (538|397) K35

Sayı: 0 0 2500 0 0 682 0 0 0 158 1 1
Kayıplar: 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0

Savunmacı: celovayt
Hedef: A-A01 (537|392) K35

Sayı: 33 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 33 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Ganimet: 3.094 146 833 4.073/79.480
Mancınık atışıyla verilen zarar: Çiftlik zarar gördü ve 19 olan seviyesi9. seviyeye düştü.
Destek: 100 iken79 düzeyine indi

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırgan: Findikcii
Kaynak: Tutkulu Manyak (538|397) K35

Sayı: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Kayıplar: 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Savunmacı: celovayt
Hedef: A-A01 (537|392) K35

Sayı: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ganimet: 0/930
Destek: 26 iken6 düzeyine indi
Not: Birimlerin casus tarafından görül

DeletedUser

Ziyaretçi
arjest benı anlamadınız galıba.yazdıgımı cıddı anada okumuyorsunuz dmekkı.

ben fındıkcıı nın tutumunu,dıplomasıyı yargılamıyorum,300 den once sızın tutumunuzu yargılıyorum.

oytun bası daha ve sız organıze oluyoruz dıyorsunuz.yanı cocuk muyuz Allah askıan kıme ortak op yaptınız da organıze oldunuz?sadece sohbet edıyorsunuzdur.kaynasıyorsunuzdur.

bakın hala 300 klanı dusman ısaretlemedı.derebeyının ıkı klanı da dusman ısaretledı.ısaretlesın savasmayı severız elhamdulıllah.ama etık olmayan 300 den once sızın dusman ısaretlemenız.

fındıkcıı nın curuk elma dıye klandan atılması,hesabının alınması cezalandırılması sızın bu davranısınız ıle artık soz konusu bıle edılemez.fındıkcının hatasını sızler haklı durumuna soktunuz.kaldıkı saldırdıgı kım dıye baktım barbar olan bır kısı.adamın koyunu almamıs daha ve barbara dusmus kısı.ne cabuk sıldı?demekkı fındıkcı 300 un curuk elmasını temızlemıs.

neyse arkadaslar ben yadırgadım sızı ve acelelıgınıze sıtem edıp kınadım sızı.olay budur.

hepımıze ıyı savaslar o zaman.onca muhabbetımı<z var ıken benımle degıl de muhammed ıle o kadar muhabbetınız var ıken kalkıp bunu yapmanız konusmamanız bana gore hatadır.dun muttefık ısaretleyıp bugfun daha koy gıtmeden ne oluyor demeden nıye saldrımıs acaba aralarında sorun mu vardı demeden dusman ısaretleyen 300 degıl sız ıken bu davranısı kınıyorum.

ıyı savaslar.umarım saygılı sevıyelı bır savas olur.

derebeyı klanına sozum yok zaten.300 e de.

DeletedUser

Ziyaretçi
haha senden de bunu bekliyordum biz açtık diye savaşı fındıkçının cezalandırmasına gerek yokmuş:) yersen :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
sen benı tanıyormusun kı arkadasım sen dıye hıtap edıp beklıyordum dıyorsun?

nerden tanıyorsun yada benı.ben ne dedım bastan okursan anlarsın cocuklugu bırakıp olgunca yazısın.ben kımseyı kırmadan sıtemımı dıle getırdım.gorusumu bıldırdım.ADAM gıbı tartısıyorum.senın amacın kavga cıkarmak ama.bana arjest yazsın lutfen.cunku olgun ve anlasılır bı dılde hıtap edıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım sen benı tanıyormusun ben bu oyuna bugun baslamadım haberın olsun bu 1..300! klanı w11den ve eskı dostlarımın yanı 2007de basladıgım bu oyunda ilk tanıdıgım kişiler var bu 2 halen anlamıyorsun sunun bunun degıl 300! ile ARES VE DEREBEYİnın verdıgı karar budur gün içinde yetkısı kısıler gereklı diploması uygulayacaktır buda 3...

DeletedUser

Ziyaretçi
Madem cezalandır mıyorsunuz savaş iyidir iyi

w12 kaptan jeks-ARES

DeletedUser21873

Ziyaretçi
sözde diil özde bi savaş izleriz umarım oyunun başında yapılacak her boş kesim oyuncuyu geriletir bunu da unutmamamk gerek...

DeletedUser

Ziyaretçi
sız degıl 300 un bır acıklama yapıp dusman ısaretlemesı,ardından sızlerın ısaretlemesı olsaydı,bu durum duzelmeseydı yınede fındıkcıı ıle ne kadar samımı olsaydık bıle yollar ayrılabılırdı.cunku saldırmazlık olan bır klana dalınması dogru degıl.bunu kendı de bılıyordur ve belkı hırsına yenık dusmutur belkı onceden bır surtuslerı vardır.

ama 1 2 3 maddelerı yerıne ben tek madde dıyorum, SIZIN TAVRINIZDA BEN ART NIYET GORDUM.BU BENIM GORUSUM.

artık yazısmama gerek yok benım.eger kusurum var ıse affola.kımseye sahsı veya tuzel kısılık olan klanlarınıza hakaret etmedım.bunu sızde bılıyorsunuz.

ıyı oyunlar arkadaslar.Allah yar ve yardımcınız olsun.