DeReBeYi ARES 300! Ailesi..

DeletedUser

Ziyaretçi
yagız oyle deme :) bak sende dedın kı benden cıktım aldım dedın sımdı yazıklar olsun dıyorsun :)

ben yonetımdeyım yemın edıyorum fındıkcı nın o koye bılendıgınden haberım 300 klanı sa oldu,fındıkcı mıkaıle kızdı da haberım oldu.bak yemın edıyorum ve muhammed harıcı herkesın haberı yoktu.muhammedın haberı su sekılde vardı o kısı bıze gelmek ıstedıgınde muhammet almamıstı.fındıkcı yakın dıye.sonra 300 e gectı ve 300 notr oldugundan olagandır ona bılenmıs.4 mısını tam bırıktırıyor dalmasına 4 5 ssat kala sa oluyor.haklı olarak sınırlenmıs.buraya kadar dogal degıl mı?

ıste bundan sonrası dogal degıl etık degıl herkese gore.haksız herkese gore.fındıkcıya gore de yemın edıyor adam valla klana bıle gerı gelmemeyı goze aldım hırsımdan cıktım klandan daldım dıyor.4 mıs ıle sadakatı 6 ye dusunce o kısı bastab basla yapıyor hesap barbar oluyor.ardından dusman oluyoruz.tartısma baslıyor.

hepsı bu.buna kımsenın ıtırazı yoktur

DeletedUser

Ziyaretçi
mami kapaktan almadımı köy

O köyün hesabını bizzat soracağım zamanı geldiğinde herkez herşeyin farkında 1 köye gelebilcek koyler alınacak sen gonlunu ferah tut w9 da ne dumrul kaldı ne nrvana artık 13 e girersinz ama sizlere guzel bir haber 13 te yokuz olmayacağız..!

DeletedUser34001

Ziyaretçi
:D toplama kampı ne kadarda cok konusuo :D
w 9dada oynadım 1 köy alamadınız burda alırsanız tebrıkler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yagız orda dur lutfen burası dıplması alanı sızınle tartısma yerı degıl.kapak hıcbır zaman dumrula ustunluk kuramadı.bırak bızımle dogru durust savasınız dahı olmadı.cunku uzaktınız tunga ıle savasıyordunuz.yalana gerek yok.lokal samımı bır kardesımdır benım.

bız w9 dumrul olarak her konuda lıder bıtırdık.ben sıze camur atmyorum atsam malzmem bol ama atmam.keyıf alııyorum oyundan.sızın oldugunuz bır dunyadan da buyuk keyıf alıyorum.bak ovuyorum.ama luyfen sende dogruyu soyle.helal olsun de,dumrulun klanı 3 kere radjapın hesabı calınarak dagıtıldı ama yıne lıder oldular kesımde olsun koy alıında olsun de.lutfen elını vıjdanına koy soyle.dumrula laf etme lutfen.ben bunu sınırınden soyledıgını farzedıyorum.

DeletedUser12547

Ziyaretçi
yagız kardeş biz yapılan doğru demiyoruz.. sen karışma taraflar tartışır halleder.. sen işin içine girince durum farklı noktalara gidiyor.. yeni tartışmalar çıkıyor... bunu da sürekli yapıyorsun... sürekli göryrum seni..

DeletedUser33310

Ziyaretçi
ygz01 adlı oyuncu her yerde bi bizim klanı karalama kampanyasına gidiyor.. Bende yaptım zamanında ama yönetimin haberi vardı diyor .. Yönetimin haberi olmasa olmazdı diyip tüm fena klanını ve yönetimini zan altında bırakıyor.. Helal olsun ne diyeyim..

Mevzuya gelince. Ben fena klanı üyesi olarak. Fındıkçının yaptığını doğru bulmuyorum. Savaş ilan etmekte haklısınız sonuna kadar. Diğer arkadaşlarımın bahsettiği keşke böyle böyle bir durum var dedikten sonra yönetimler arasında konuşsaydınız. Mikail sizinle diplomasiyi ayarlayan. Ve eminimki konuşulup görüşülünce gerekli ceza gerekli kişilere verilecekti...sorun belki buraya varmadan tatlı bi şekilde halledilebirdi... önünüzde iki seçenek varken o anki sinirle; ki bir çok kişi aynısını yapardı; savaş ilan edilmiş artık.. Olan olmuş.. Burada konuşup birbirinizi kırmak yerine bence oyunumuza dönelim... Forumu her gün takip ediyorum kolay kolay yazmam.. Kimin nasıl oldğunu biliyorum.. Ares klanından hiç bi klana karşı saygısızlık görmedim özellikle arjest gayet olgun kendini bilen yazılar yazıyor. Ama lütfen olayı içindeki klanlar dışında;yani ares derebeyi 300 klanları; haricinde buraya gelip fena ve geldik klanına laf eden olmasın. O kadar oyuncumuz var rakibin oyuncuları var tutupta size mi düştü buraya laf etmek.. 300 klanı etsin ares etsin derebeyi etsin tatlı tatlı tartışılır.. Halledilir halledilmezse güzel güzelde savaşırız birbirimizi kırmadan.. Ama başkalarına burda laf düşmez.

arkadaşim iyi güzelde. Burdaki yazan kişiler o arkadaşin arkadaşiysa?. Fikrini ileri sürmek suç mu ? Sonuçta burasi bir forum ve o yazabilir bu yazamaz diye bir şey mi var ? Herkes her klandan görüşünü belirtebilir. Sana da saygi duymak düşer.

DeletedUser

Ziyaretçi
yagız orda dur lutfen burası dıplması alanı sızınle tartısma yerı degıl.kapak hıcbır zaman dumrula ustunluk kuramadı.bırak bızımle dogru durust savasınız dahı olmadı.cunku uzaktınız tunga ıle savasıyordunuz.yalana gerek yok.lokal samımı bır kardesımdır benım.

bız w9 dumrul olarak her konuda lıder bıtırdık.ben sıze camur atmyorum atsam malzmem bol ama atmam.keyıf alııyorum oyundan.sızın oldugunuz bır dunyadan da buyuk keyıf alıyorum.bak ovuyorum.ama luyfen sende dogruyu soyle.helal olsun de,dumrulun klanı 3 kere radjapın hesabı calınarak dagıtıldı ama yıne lıder oldular kesımde olsun koy alıında olsun de.lutfen elını vıjdanına koy soyle.dumrula laf etme lutfen.ben bunu sınırınden soyledıgını farzedıyorum.

Bu arada sen w4 te oynayan boleyn sin değilmi hesap devredilmedi yani? aynı klandaydık cunku o yüzden sordum w9 konusunu son yazım olarak yazıp kapatayım o halde burası w12 nin konusu zaten konular gereğinin dışına taştı yeterince

w9 da 2 klan birleşene kadar kapak-1453 oynadım orada bi sure bzm muhammete verdm saolsn ceza yedırdı hesaba :D neyse evet dumrul klanının hakkı ynilecek gibi değildi iyiydiniz w9 un en tatlı savaşlarından biri belki dumrul-kapak savaşı oldu... bu zaten savaş oyunu savaşmadıktan sonra zevki kesinlikle çıkmaz radjap in hesabının çalındığı ilk dönem emin olun ki en büyük tepkiyi gösterenlerden biri oldum ve suan 3 kere calındıgınıda ilk defa sende duyuyrm

Oyunda olmadıgım sure boyunca w9 da pek ılgım yoktu zaten kurallarıda hosuma gitmemişti ama şu varki benm neler oluyor bitiyor diye gelip baktığım dönemde klan dağılmış modların ayrım yaptığından sözedilmişti yanlış hatırlamıyor isem ve bizim kapak klanlarınında operasyonları vardı yanlış hatrlamıyor isem ve o dönem neredeyse tüm w9 a karşı dusmandık ki buda saygı duyulacak birşey

Teşekkür ederim düşüncelerin için umarım burada da aynı zevki alırız...

İsim vermeyeceğim ama kendini bilmez bir kişi yüzünden tum dunyaya dusman oldugumuzu bize diplomasi oyunu oynadığınında altını çizmek isterim o kişide kendni iyi bilir...

DeletedUser

Ziyaretçi
konuya dışardan bakan tarafsız biri olarak fındıkcıının yaptıgını gayet doğru buluyorum. kesimlere bakarsanız fındıkcının çevresini temizlediğini görürsünüz. kendi temizlediği köyleri başkasının yağmalamasına göz yummasını beklememek gerekir. ayrıca daha o gün kurulan bir diplomasi yüzündende almayı çoktan kararlaştırdıgı bir köyden vazgecmesi de saçma olurdu. tamam bu bir oyun evet ama bunuda hakkıyla oynamak gerekir. daha iyi oyuncu ki o köyü rahatlıkla aldı. temiz köy almış tebrik ederim.
yolu açık olsun.

DeletedUser33819

Ziyaretçi
konuya dışardan bakan tarafsız biri olarak fındıkcıının yaptıgını gayet doğru buluyorum. kesimlere bakarsanız fındıkcının çevresini temizlediğini görürsünüz. kendi temizlediği köyleri başkasının yağmalamasına göz yummasını beklememek gerekir. ayrıca daha o gün kurulan bir diplomasi yüzündende almayı çoktan kararlaştırdıgı bir köyden vazgecmesi de saçma olurdu. tamam bu bir oyun evet ama bunuda hakkıyla oynamak gerekir. daha iyi oyuncu ki o köyü rahatlıkla aldı. temiz köy almış tebrik ederim.
yolu açık olsun.

haklıdır :)

DeletedUser27087

Ziyaretçi
kimine göre kral kımıne gore yalan hala neyin muhabbetini yapıyosunuz arkadaslar olan olmus

taraflar savasmaya karar vermiştir...

moderator arkadaslar sayfayı kıtleselerde oyunumuza baksak...

DeletedUser

Ziyaretçi
herkeze hayırlı olsun bence artık askerler konuşsun

DeletedUser33310

Ziyaretçi
İki tarafa da seviyeli bir savaş olmasini dilerim. İki tarafinda yöneticileri görüşlerini belirtmişlerdir. Bundan sonra raporlar konuşsun. Bol kesimler.....

DeletedUser9560

Ziyaretçi
w11'deki pusula-gölge savaşı bittiği için gözler sizin üzerinizde olacaktır. keyifli bir savaş olması dileğiyle.

DeletedUser511

Ziyaretçi
Atı alan Üsküdarı geçmiş :)
Siz neyin kavgasını yapıyorsunuz ya
İyi olan kazansın deyin bitsin

DeletedUser12547

Ziyaretçi
saygı çerçevesinde yorumlara açığız ;) ama saptıranlara karşıyız

DeletedUser12293

Ziyaretçi
valla w12 savaş yok die pek bakamiyordum arkadaşalr bırakın ssavaş olsunda oyunun tadi olsun w12 de geldik vede fena ekibinden olduğumdan her iki tarafa başarılar savaş zevkli olucaktır valla oyunada bakamiyordum enn azıjndna şimdi w12 de asılırız :) Şimdi her iki tarafa başarılar hak eden kzansın