DERİN SOA KLANLARI(DSK)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547864
  • Başlangıç tarihi

Okuduklarınız hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Anlattıklarına yürekten inanıyorum

Oylar: 28 23,7%
  • Daha mantıklı birşey okumamıştım

Oylar: 23 19,5%
  • Beynimizin %100 ünü kullansak ne olur

Oylar: 67 56,8%

• Toplam oy kullanan
    118
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser70265

Ziyaretçi
Flexble hesabı yukarda bahsettiğiniz hesaplarda olduğu gibi kendi rızasıyla verilmemiş çalınmıştır, bu olayı yukarıdaki olaylarla bir tutmak yakışmıyor eger bunu kendinize yakistirabiliyorsanız o sizin karakter yapınıza bağlıdır.

Sizin siz de yaptınız diye önümüze sürdüğünüz hesaplarda yaşanan olaylar reele yansıtacak olursak iki kişinin gönüllü birlikteliğidir ve bu serbesttir fakat sizin yaptığınız olay bir
tarafin rızası olmadan ona sahip olmaya çalışmaya yani tecavüz etmeye benzer ve buda ağır suçtur.

Şimdi bu 2 olayı aynıymış gibi yansıtanlarin aklından şuphe ederim karakterde aramam o kişilerde, haberimiz yoktu bilmiyorduk ayakları yapmaniza da gerek yok , bu olaydan haberi olup buna göz yumarak omurgasızca flexble hesabına saldırı ve mis çıkan herkes namus ve şereften eksik bir bireydir.

Kendinize yakistirabiliyorsaniz konuşmaya devam edin benim diyeceklerim bu kadar.

Son bahsettiğin eksik bireyleri 00.00da göreceğiz kankam :)

Hırsızlığı kesinlike tasvip etmiyorum ama birisi bana şunu açıklayabilir mi misal benim hesabımı veya başka birini hesabını çalmak için şifreyi bilmek gerekli veya çok iyi hacker olmak gerekli. Şimdi hesabın çalındığı iddia ediliyorsa bu şifre çalan kişiye nasıl ulaştı. Birde hesabı çalan adam maili değiştide hesabın asıl sahibi nasıl farketmedi.

Deleted User - 848880462

Ziyaretçi
Hırsızlığı kesinlike tasvip etmiyorum ama birisi bana şunu açıklayabilir mi misal benim hesabımı veya başka birini hesabını çalmak için şifreyi bilmek gerekli veya çok iyi hacker olmak gerekli. Şimdi hesabın çalındığı iddia ediliyorsa bu şifre çalan kişiye nasıl ulaştı. Birde hesabı çalan adam maili değiştide hesabın asıl sahibi nasıl farketmedi.
midirin hesabını çalanda sen değil miydin hırsız temür :D

Mr.Badger

Ağır Atlı

Kişisel Mail hesabıma günde 200-300 mail geliyor. Kaçımız mailini düzenli takip ediyordur?

Bantank

Baltacı
Yasin inanıyorum ki olayı savcılığa taşıyacaktır. Hesaba yatırılan o kadar para ve emek var.

Oyun kurallarında şifre paylaşımı yasak değil mi ? Bunu geçtim adama sorarlar niye onca kişiyle paylaşıyorsun şifreni senin sorunun bu diye sende bende herkesle paylaşsak aksi durum olmaz :)

turkbye

Baltacı
Vay be Kerberos hesap satın alma hamlesi olmasın dedi. 1 gün geçmedi faruk2829 blackwidow hesabını aldı.
Şimdi de Alarm ekibi komple hesap alınır bu tamam diyor.

Gününüz gününüzü tutsun. Birsey diyorsanız yapmayın, yapacaksanız foruma yazmayın.

Mr.Badger

Ağır Atlı
Oyun kurallarında şifre paylaşımı yasak değil mi ? Bunu geçtim adama sorarlar niye onca kişiyle paylaşıyorsun şifreni senin sorunun bu diye sende bende herkesle paylaşsak aksi durum olmaz :)

O Yasinin kişisel sorunu vermiştir vermemiştir bunu bilemem. Fakat Yasinin rızası dışında hesabına el koyulmuş, en nazik tabiriyle bu hırsızlıktır ve TCKda 6 aydan başlayan cezası vardır.

Bantank

Baltacı
O Yasinin kişisel sorunu vermiştir vermemiştir bunu bilemem. Fakat Yasinin rızası dışında hesabına el koyulmuş, en nazik tabiriyle bu hırsızlıktır ve TCKda 6 aydan başlayan cezası vardır.
Hesabın sifresini ver sonra eposta değiş hesapta günlerce olan hareketlerden son anda haberdar ol rızası yok gibi kişisel fikrim :/ :)

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Kusura bakmada kardeşim senin bu tecavüze uğrayan kıza akşam vakti dışarda ne işi var diyen veya öyle giyinmeseymiş diyen yobaz insanlardan ne farkın kaldi şu an ? Cidden bu zihniyette bu karakterde bi insan mısın ? Ayıptır be beyninizi kullanarak yazın şu foruma
Oyunu bağladığınız mevzuya şaşırdım

Drow

Mızrakçı
bızler de hırsızlıgı tasvıp etmeyız. etmemız de mumkun degıl. fakat kalkıp da bır hesabın gercekten calındıgını nasıl dusunuyorsunuz? arkadasınıza toz mu kondurmak ıstemıyorsunuz? sagdan soldan duydugumu soylıyım hesaba 3 kısı bakıyormus. alarmdakı kafa hesapların coguna bakıldıgı gıbı. 3 kısıden 2sı dıgerını dıslamıs. son kalan kendınız ezık hısseden kısı de sız gorursunuz hesabı patlatıcam demıs. blacckwıdow un yaptıgı gıbı sevdıgı kısılere msj atmıs bu koylerı mısle sıze verıyorum hesap benım ıse ıstedıgıme verırım demıs. valla ben duyduklarımı soyluyorum hırsızlıgı tasvıp etmemız aztek klanları adına mumkun degıldır. truvaları bıle kabul etmeyen bır klan olarak hırsızlıgı tabı kı kabul edemeyız. Azap yonetımı ıle de konusacagız eger hırsızlık ıle ılgılı saıbe varsa bız bunun karsısında oluruz.fakat hersey ıspat edılene kadar, buyrunuz ;

trump-aglama-duvari-ni-ziyaret-eden-ilk-abd-9646320_3624_m.jpg

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Yasin gibi birine burada hesap sattı diyorlar ya çok gülüyorum diyenleri görünce daha çok gülüyorum. Beyler isterseniz yanlış anlayın fakat sizin bir ayda geçiminizi sağladığınız parayı bahsettiğiniz kişi tek gece de harcıyor adam hakkında ne biliyorsunuz ne kadar tanıyorsunuz da böyle boş boş konuşabiliyorsunuz şaşırıyorum :D

KerBeRos.

Milis
Yasin gibi birine burada hesap sattı diyorlar ya çok gülüyorum diyenleri görünce daha çok gülüyorum. Beyler isterseniz yanlış anlayın fakat sizin bir ayda geçiminizi sağladığınız parayı bahsettiğiniz kişi tek gece de harcıyor adam hakkında ne biliyorsunuz ne kadar tanıyorsunuz da böyle boş boş konuşabiliyorsunuz şaşırıyorum :D

:) Gülüyorum sana çocuk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.