DERİN SOA KLANLARI(DSK)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547864
  • Başlangıç tarihi

Okuduklarınız hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Anlattıklarına yürekten inanıyorum

Oylar: 28 23,7%
  • Daha mantıklı birşey okumamıştım

Oylar: 23 19,5%
  • Beynimizin %100 ünü kullansak ne olur

Oylar: 67 56,8%

• Toplam oy kullanan
    118
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Drow

Acemi
bıze o kadar cok oldu kı hangısını sayayım bılmıyorum o yuzden gulmemem lazım bır daha olmasın dıye. Azap ın o flexble hesabını calacagını ASLA dusunmuyorum. gazıosmanpasa gıbı ılerı goruslu bır kumandanın aylar oncesınde soyledıgı sozler bellı, klanın ısmı bellı, hesap sahıbıne mı ulasılmıyor sahıbı hırsızlık mı dedı? sıfre paylasmasın ozaman...sıfre paylasmamısmı? o zaman kolay sıfre yapmamalıydı kı buna ıhtımal vermıorum. bu arada bızle daga gecenler oluyordu op zamanı ceza alıyorlar falan fılen dıye. o zaman da dıyorduk sızın alayınız botcu alayınız bırbırınızın hesabına gırıyor dıye, once ıgneyı kendınıze sonra cuvaldızı baskasına batırın dıye cok soyledık sıze. bak cıkıyor hersey ortaya. oh olsun. hesapbatıran var sızde sıldıren yapmıs ama hep batırıyor. ban yemıs :D bu arkadasların tayfası gorursunuz tek tek gıderler.flexble a kım aldı ıse ınsallah tum msjları okuyup, ıcınde kufur gecenlerı ayıklar da sıkayet eder ınsallah :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
insan flexble hesabını tutar mı ilk günden belli o hesabın nolacağı :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Hırsızları fazla uzakta arama Şahin abi çok güzel tiyatrolar dönüyor şaşırmıyorum artık :)

turkbye

Milis
gulmuycem basımıza gelır gulmuycemmm :pPP
Gülmeyecektin...

Bu flex hesabı ceza almış. Bizden yeni başlamış bir hesaba da bu hesapla "bildirim yapılmamış bağlantı" cezası verilmiş.

Dünyanın öbür yanında birşeyler oluyor. O bile dönüp bizi buluyor.

Cidden korkmaya başladım.

Bantank

Milis
İğneyi Kendine, Çuvaldızı Başkasına Batır. AÇIKLAMASI : Hoşlanılmayan bir davranışın en küçüğünü, başkalarından önce kendimizde deneyip etkiyi görmeli ondan sonra bunun daha büyüğünü başkalarına uygulamanın ne denli uygun olup olmayacağına karar vermeliyiz. Atalarımız ne güzel demiş zamanında gülüp eğlenenler şimdi milleti suçlar olmuş...

DeletedUser69974

Ziyaretçi
Kendinize ve klanınıza bu yapılanı yakıştırabiliyorsanız zaten iğnede batırsan sopada soksan nafile insan yaptığını kendine yakıştırdıktan sonra :D

Chic

Acemi
Şu an sorduğunuzu hissediyorum böyle böyle nereye kadar gidecek? Alarm w56 yı kapatacak mı ? Soa nın amaci ne ? dediginizi duyuyorum..
İşte DSK nın amacı;
1. Alarm ı son derece rahat ettirmek
2. Rahatlamış Alarm oyuncularıni fark ettirmeden tuzağa çekmek
3. Kulak memesi kıvamına gelen Alarm klanlarını w56 da son klan kalınca bir anda ortaya çıkıp dağıtmak
4. Ve w56 yı bu şekilde efsane bir taktikle kapatmak...

Boşboş tartışmayın suçlular ortada.Adam bunu 24 Martta yazmış.Metin tam tamına 60 satır.24 Mart +60 Gün 23 Mayıs eder.Bunlar 2 ay önce planlanmış

Temür Melik.

Mızrakçı
Sen gel hesapların şifrelerini herkese ver tanımadığın adamların bile eline düşsün ondan sonra çalındı diye ortalığı yık. Yok böyle bir dünya. Hani hesap çalındı mail adresinden değiş şifreyi onuda değişemiyor hep palavra hep palavra nereye kadar. Acaba alarmda bir hesabı kaç kişi oynuyor merak konusu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.