DERİN SOA KLANLARI(DSK)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547864
  • Başlangıç tarihi

Okuduklarınız hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Anlattıklarına yürekten inanıyorum

Oylar: 28 23,7%
  • Daha mantıklı birşey okumamıştım

Oylar: 23 19,5%
  • Beynimizin %100 ünü kullansak ne olur

Oylar: 67 56,8%

• Toplam oy kullanan
    118
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ashley

Mızrakçı
Seniki hikaye değil masal olur en fazla. Sen kimsin ki 10 tane klanı yanyana koyup anlatacaksın?

Ne biliyon da ne anlatacan? İki yaş almış eleman hemen guru oluyor şu oyunda müthiş birşey ya

Zoruna mı gitti yazdıklarım çapsız ? zoruna gitmiş olmalı ki paldır küldür cevap yazmışsın , sana kim olduğumu gösterebilirim istersen bana özelden ulaşman yeterli ;)

Bilmediğin konularda boş yapma sen cidden her şeyden bir habersin , bir hesapta kaç kişi oynadığını boşver de , sizden 1 kişinin 4 ayrı hesapta nasıl oynadığını anlat , sonra da bu yukarıda yazdığını yönetimine sor da sana anlatsınlar şifre herkeste var mı yoksa çalınmış mı ;)

Burada boş yapan sensin gelip milleti suçlayacağına klanındaki hesapların kaç kişiyle oynandığını kontrol et. Aztek veya Azap a laf etmeden kendi oyuncularına bak

Deleted User - 5559320

Ziyaretçi
Zoruna mı gitti yazdıklarım çapsız ? zoruna gitmiş olmalı ki paldır küldür cevap yazmışsın , sana kim olduğumu gösterebilirim istersen bana özelden ulaşman yeterli ;)

Kendin soeup kendin cevap verme

7473737377969 tane klan yazıp boş yapıyorsun sonra klanındaki toplama oyuncun hesap satıyor.

Adama demezler mi sen tek başına savaşıyon da bu soa çalıntısı hesap azaptan mı çıktı diye

DeletedUser72107

Ziyaretçi
W61'De Alarm Ailesi

Bu son kaypaklığınızdan sonra W61 BAYRAK KASMA dünyasına hoş geldiniz ,iyi oyunlar...

DeletedUser72107

Ziyaretçi
Yap tüm kaypaklıkları sonra kaypak diyip sil.W50'de W56'Da yemediğiniz halt kalmadı daha burda boş boş konuşuyorsunuz.KARAKTERSİZLER

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Ben şunu da anlamıyorum, op vakti geliyor 300 köylü adam 26 puanlı hesaba giriş yüzünden 3 gün saldırıya kapalı ceza yiyor, optan yırtıyor. Ama mantıklı bakınca 26 puanlı hesabın oyunun şu aşamasında herhangi bir etkisi olmadığı biliniyor. Destek sistemi direkt olarak IP bakıp ceza veriyor ama az mantıklı düşünseler, sırf ceza yemek için yapılmış bir şey olduğunu görecekler.

Burada da hesabın çalındığı herkes tarafından biliniyor ama sırf şifre vs değiştirildi, her şey prosedüre uygun görünüyor diye destek takımı yine bir şey yapmıyor.

Destek takımının robot gibi sadece IP’ler ve prosedürler üzerinden hareket etmesi Almanya’nın isteği mi yoksa bizimkiler bilerek mi bu şekilde davranıyor? @Mr.Storm @Strafe

Bantank

Baltacı
Hesabı çalınan arkadaşın gerekirse savcılığa tribalwars ve hesabı çalanlar hakkında suç duyurusunda bulunmasını tavsiye ederim. Tribalwarsa da böyle olaylar için önlem almadığından ötürü maddi ve manevi tazminat açılması gerektiğini düşünüyorum.
Nasıl önlem almıyor şifre paylaşımı yasak diyor adamlar daha nasıl anlatsın ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.