DEHŞET VS PAŞA

TyPHonE

Yasaklı
m3nB22.png

EgZoPD.jpg

E şimdi klandan attınız adamı oldu mu :(

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Destek almaya gitmiştir biladerim :) yayınlayın yayınlayın 4 cepheden 2 sini kapattığımızda o paşa sınırında terör estiricez ;)

TyPHonE

Yasaklı
Estirin üstad sıkıntı yok bir laf etmedim zaten sadece ben adamdan köy alacağımda klandan atıp köyü aldıktan sonra klana geri almanıza şaşırıyorum daha önce 1 kere daha oldu aynısı istatistik bu kadar önemliyse sisin için yayınlamaya gerek yok...

FARAZA

Markiz
Estirin üstad sıkıntı yok bir laf etmedim zaten sadece ben adamdan köy alacağımda klandan atıp köyü aldıktan sonra klana geri almanıza şaşırıyorum daha önce 1 kere daha oldu aynısı istatistik bu kadar önemliyse sisin için yayınlamaya gerek yok...

o anda bir sorun yaşanmıştır yiğit istatistik ne alaka :):)

DeletedUser63884

Ziyaretçi
Buraya göz boyamak için istatistik atmasın kimse o zaman köyü alacağımızda klandan atıp köyü adam verdikten sonra geri klana almalar??
ne ağladın be gören de saldırıdan önce çıktım köy gidince tekrar girdim sanıcak 10 saatten fazla klansızdım

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Raporlar güzel ama o saldırı orduları köyde ne yapıyor :D gitti canım ordular her saldırıda 500 hafif ölmüş :(

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Ne kadar ilginç de mi? Başlık Dehset vs Paşa diye açılmış:) Oysa en çok konuşanlar tuby klanı ya da hiç alakası olmayan gereksiz kişiler. Tamam savaş kısmına tuby de dahil de başlığı açan paşa klanından bir kardeşimiz. O bile tuby klanını başlığa ekleme gereği duymamış.:)

Mesela biz kendi aramızda bahsederken genelde ''paşa sınırı, paşa bölgesi, paşa operasyonu'' gibi tabirler kullanıyoruz. Kimse tuby adını telafuz dahi etmiyorken burada en çok o arkadaşların sesi çıkıyor. Tavsiyem şu tuby adını bırakıp, paşa olmanızdır:) İmza bir dost diyeceğim de oyunda düşmanız yahu:)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Ne kadar ilginç de mi? Başlık Dehset vs Paşa diye açılmış:) Oysa en çok konuşanlar tuby klanı ya da hiç alakası olmayan gereksiz kişiler. Tamam savaş kısmına tuby de dahil de başlığı açan paşa klanından bir kardeşimiz. O bile tuby klanını başlığa ekleme gereği duymamış.:)

Mesela biz kendi aramızda bahsederken genelde ''paşa sınırı, paşa bölgesi, paşa operasyonu'' gibi tabirler kullanıyoruz. Kimse tuby adını telafuz dahi etmiyorken burada en çok o arkadaşların sesi çıkıyor. Tavsiyem şu tuby adını bırakıp, paşa olmanızdır:) İmza bir dost diyeceğim de oyunda düşmanız yahu:)

Kesinlikle katılıyorum. PAŞHADOR olsaydı bu konu ile alakalı profilden şunları sarf ederdi. "Bu tubby nedir yaa PAŞA klanlarının beslemesi mi :)) bu typhone özellikle kendini burada sürekli göstermesinin sebebi de acaba kısa boylu çocukların havaya zıplayıp bende burdayım abiler demesi gibi birşey mi? " işte siz bu şekilde oyun oynayan insanlarsınız beyler :) Baltalarımızın keskinliğini yakında hissedeceksin değerli dostumuz typhone.

(Ben size besleme demedim yanlış anlaşılmasın ama sizin başınızda ki yada biat ettiğiniz yada beraber hareket ettiğiniz adamın üslubu ne yazık ki böyle.) TOSUN PAŞA BEKLE BİZİ w39'u senin gibi çirkin insanlardan arındıracağız...

FARAZA

Markiz
Kesinlikle katılıyorum. PAŞHADOR olsaydı bu konu ile alakalı profilden şunları sarf ederdi. "Bu tubby nedir yaa PAŞA klanlarının beslemesi mi :)) bu typhone özellikle kendini burada sürekli göstermesinin sebebi de acaba kısa boylu çocukların havaya zıplayıp bende burdayım abiler demesi gibi birşey mi? " işte siz bu şekilde oyun oynayan insanlarsınız beyler :) Baltalarımızın keskinliğini yakında hissedeceksin değerli dostumuz typhone.

(Ben size besleme demedim yanlış anlaşılmasın ama sizin başınızda ki yada biat ettiğiniz yada beraber hareket ettiğiniz adamın üslubu ne yazık ki böyle.) TOSUN PAŞA BEKLE BİZİ w39'u senin gibi çirkin insanlardan arındıracağız...

Tanimadiğin insanları kendine benzetecek karakterde olduğuna üzüldüm ..
Bi oyun için bu kadar düsmeseydin keşke

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Arkadaşım sen tanımadığın etmediğin bilmediğin konular hakkında yorum yapma istersen. Yorumlardan okuduğum kadarıyla senin savaşlada bi alakan yok o yüzden işine bakmanı tavsiye ediyorum. Hadi canım benim...

A K R I L O T H

Kılıç Ustası

Lütfen gider misin, iki klan ile de alakan yok. Üstelik rakip klanda bu nicki kullanan bir arkadaşımız var ve dediklerine göre gayet efendi, aklı başında biriymiş. Şimdi sen burada o nickle kalkıp böyle saçma sapan yazılar yazdıkça bizim gördüğümüz cuntacı nickli arkadaş zan altında kalıyor. Lütfen git ve bir daha yazma başlıklarımıza.

FARAZA

Markiz
Arkadaşım sen tanımadığın etmediğin bilmediğin konular hakkında yorum yapma istersen. Yorumlardan okuduğum kadarıyla senin savaşlada bi alakan yok o yüzden işine bakmanı tavsiye ediyorum. Hadi canım benim...

1.si arkadaş olduğum İNSANLARIN bu kadaar hadsiz olmaması lazım bunu düzeltelim
2.ye gelince o klanla daha önce oynadım
3.sü konuyla ılgli olmam senı ilgilendirmez bu açık bi konu gelip konuşurum

şimdi görüşürüz

DeletedUser63923

Ziyaretçi
1.si arkadaş olduğum İNSANLARIN bu kadaar hadsiz olmaması lazım bunu düzeltelim
2.ye gelince o klanla daha önce oynadım
3.sü konuyla ılgli olmam senı ilgilendirmez bu açık bi konu gelip konuşurum

Birader senin arkadaşın olup olmaması beni hiç alakadar etmiyor. Oynamışın bitmiş salvolarını başka yerde salla hadi. Oyunda dahi yoksun arkadaşlarının profillerine gir bak böyle ortalık karıştırıcı kışkırtıcı yazılar var. Sebebi de bileklerine güvenmiyorlar adamlar. Bu şekilde hile hurdayla klanları bölmeye çalışıyorlar. Oyunda olsa karakterli olacaksın. Sence tubby klanları ile şahi neden ayrıldı. Fitneci paşhador sayesinde. Neyse forumu kirletmek istemiyorum. yorum yazma cevap yazmayayım. iyi akşamlar.

Konunun muhatabı ve tarafları burda gerekli konuşmaları yapabilirler. ondan sen yazmassan daha şık olur :)