DEHŞET VS PAŞA

DeletedUser64172

Ziyaretçi
dehşet ve paşa savaşı başlamıştır iyi olan kazansın güzel bir savaş geçmesi dileğiyle
Sınırda olan stajyer yüzünden bırakmak durumunda kaldığımda yarı yolda bıraktığım abilerimden.
İdris abi,Fazlı abi,Ablam,Ozgur,Umut abiye başarılar dilerim :) Dehşeti sınırda yok edeceklerinden kuşkusuz eminim.4 klan 25 klana karşı nasıl savaşılır ? Sorusuna cvp isteyenler bu savaşı takip etsinler :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
PK dehşet kapışmasıda var sanırım. kalabaalıkta olsalar dehşetin işi zor

DeletedUser64172

Ziyaretçi
PK dehşet kapışmasıda var sanırım. kalabaalıkta olsalar dehşetin işi zor
Valla hocam Tubby klanının bir üyesiydim.İşlerden dolayı köyleri saldım.He dehşet klanını çok anlamıyorum.25 tane klanı var ama.Tubby/Şahi-Bzkmz-Örümcek klanlarıyla savaştı.3 klanda dehşete kaçtı.Tubby/Üstat klanıyla savaştı dehşete kaçtı.Şuan Dehşet 1 klandan oluşmuyor :) Toplama klanlar.Barbar lada savaş içinde sanırım.Pkylada Tubbylede Paşaylada.Yani o kadar yol geçen hanı gibi klan toplarsa böylede herkesle savaşa girerler :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Zaten 750 kişiyi yönetmek kolay bir şey değil bunu yapıyor ise bu da bir başarıdır. (Dehşet) klanı adına.
Ama bu kadar kalabalık olmalarını ben şahsen olumlu bulmuyorum hani 30 kişi az ama gidipte 24 yada 25 klanda olunmaz ki :D
İlk başta dediğim gibi eğer bu yönetim işini başarırlarsa zaten 750 kişi desek 500 düzgün oynasa dünyayı kapatırlar :)

İzleyip görelim.

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Zaten 750 kişiyi yönetmek kolay bir şey değil bunu yapıyor ise bu da bir başarıdır. (Dehşet) klanı adına.
Ama bu kadar kalabalık olmalarını ben şahsen olumlu bulmuyorum hani 30 kişi az ama gidipte 24 yada 25 klanda olunmaz ki :D
İlk başta dediğim gibi eğer bu yönetim işini başarırlarsa zaten 750 kişi desek 500 düzgün oynasa dünyayı kapatırlar :)

İzleyip görelim.
Şuan dehşetin 1 yöneticisi yok.Her klanın bir yöneticisi olduğu bariz belli.Veya 3 klanı 1 yönetici yönetiyor gibi bir sistem.Eyalet sistemiyle yönetiliyor.1 kişi 25 klanı yönetsin gelsin akşam yemeği benden :D

Ben bu zamana kadar toplama olmadan sadece kendi adamlarıyla 8 yan klanı olan bir klan gördüm ve adamlar 8 klanı 4 yönetici yönetiyordu 2 şer 2 şer.Ve sanırım onlarda dünyayı kapatmışlardı :)

DeletedUser64172

Ziyaretçi
DEHSET'in adı yeter
Valla Dehşetin adı yeter diyin vallaha korkuyom ha adamlardan psikopat hele adamlar :) Benden daha saykolar.Savaşta 1 köy almak için 9 kami atılır mı hadi 9 unu kestim eyw mis arası atıcam.Ne diye mis arasını farklı kişilerde atıpta mis arası attırmıyonuz :) Sizin işiniz gücünüz yokmu da 100 mslerle sokuyonuz :D Adamlara helal olsun.Sınırda 1 haftada yaklaşık 15 hesabın kamisini kestim herifler hala saldırıyordu bana :) Şu stajyerlik başlayınca bırakmak durumunda kaldım.Yoksa dehşet savaşı kadar eğlendiğim savaş yoktu :D

Despi*

Casus
Valla Dehşetin adı yeter diyin vallaha korkuyom ha adamlardan psikopat hele adamlar :) Benden daha saykolar.Savaşta 1 köy almak için 9 kami atılır mı hadi 9 unu kestim eyw mis arası atıcam.Ne diye mis arasını farklı kişilerde atıpta mis arası attırmıyonuz :) Sizin işiniz gücünüz yokmu da 100 mslerle sokuyonuz :D Adamlara helal olsun.Sınırda 1 haftada yaklaşık 15 hesabın kamisini kestim herifler hala saldırıyordu bana :) Şu stajyerlik başlayınca bırakmak durumunda kaldım.Yoksa dehşet savaşı kadar eğlendiğim savaş yoktu :D
Stajyerliğin olmasa sana sınırımız olan klanları darmadağın edecektin tamam tamam anladık üç gündür :).Oyunculuğun misler farklı kişilerden gelene kadarmış demek :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
25 klan olarak bakmayacaksın olaya bir yandan da avantaj aslında ileride pasifleri toplayacaklar iyi oyuncular böylece bir anda gelişecek kemik kadro kalıncada dehşeti bu dünyada kimse tutamaz.

DeletedUser60023

Ziyaretçi

Zaten hep stajyerlik başlar:) köylerimi dümdüz yaptılar demenin yan sanayi oluyo heralde staj başlaması:))
DEHSET klanlarinin tek lideri vardır ama yöneticileri birden fazladır. Ama karar alınırken yöneticilerinde katkısı olur. Eyalet degilde hani illere vali atanır ya onun gibi diyim anlarsın belki:))

FARAZA

Markiz

güzel kardeşim iyi hoşta niye 3 gündür anlatıyorsun tamam duymayan kalmadı kestin

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Stajyerliğin olmasa sana sınırımız olan klanları darmadağın edecektin tamam tamam anladık üç gündür :).Oyunculuğun misler farklı kişilerden gelene kadarmış demek :)
O saldıranların hepsine tek tek tebrik msjı attım saygımdan.Ama senin gibilerin görünce yaş yüksek olunca kişilik azaldığını kanıtlatıyorsunuz :) Tabi bu her büyük abilerimize denmiyor.Senin gibi belki benden ufak kardeşim veya benden büyük abim olanlaradır lafım ;)

DeletedUser64172

Ziyaretçi
güzel kardeşim iyi hoşta niye 3 gündür anlatıyorsun tamam duymayan kalmadı kestin
Ben buraya kesim raporlarımı koyuyorsam.Karşımdaki adamla samimi olduğumdandır.Sizler o seviyede olmadığınız için bazılarınkini koymuyorum.Gerek duymuyorum.Burada attığım raporlardaki adamlardır asıl savaş veren.Arkada çay kahve içipte savaş yaptığını sananlara değil ;)

FARAZA

Markiz
Ben buraya kesim raporlarımı koyuyorsam.Karşımdaki adamla samimi olduğumdandır.Sizler o seviyede olmadığınız için bazılarınkini koymuyorum.Gerek duymuyorum.Burada attığım raporlardaki adamlardır asıl savaş veren.Arkada çay kahve içipte savaş yaptığını sananlara değil ;)

sorumun cevabını alamadım ?

DeletedUser64172

Ziyaretçi
25 klan olarak bakmayacaksın olaya bir yandan da avantaj aslında ileride pasifleri toplayacaklar iyi oyuncular böylece bir anda gelişecek kemik kadro kalıncada dehşeti bu dünyada kimse tutamaz.
Kardeşim o konuda gerçekten çok avantajlılar lakin en iyi adamları ya tubby sınır hattında yada pk sınrı hattında.Ortadakilerde iş yok laf var :)

Despi*

Casus
Şans işte bölge olarak yaklaşana kadar dayanabilseydin senle de içerdik çay kahve :)