DEHŞET VS PAŞA

FARAZA

Süvari
Evet alınan barbarları farkedip hemen geri almak ta bi oyunculuk oyun sınır takibidir tebrik ederim. Bu şekilde güzelce konuşabiliriz yeterki itham olmasın :) ayrıca 1 ay geçmeden istatistikler sağlıklı olmaz arkadaşlar sabredin ilerleyen zamanlarda atılır

O zaman rapor atın abi 2 güzel ekibin savaşı bi görsel şölen sunun :):):)

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Evet alınan barbarları farkedip hemen geri almak ta bi oyunculuk oyun sınır takibidir tebrik ederim. Bu şekilde güzelce konuşabiliriz yeterki itham olmasın :) ayrıca 1 ay geçmeden istatistikler sağlıklı olmaz arkadaşlar sabredin ilerleyen zamanlarda atılır
Eee o zaman raporlarınızı bekliyoruz Dehşet klanları.Lafla peynir gemisi yürümez.Lafta görmeyelim icraat görelimde az rapor şölenleri yaşatın bizlere :)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Ben pasa klanlarini biraz daha oturakli akli basinda insanlar zannederdim ama nafile. Bel alti oyun takimisiniz hepiniz. Profilden verdigin mesajlarin hesabi sorulacaktir. Gucune guvenmiyorsan er meydanina cikmayacaksin. Daha oncekileri gorduk senide gorucez...

NpRDvQ.png

DeletedUser

Ziyaretçi
CUNTACI* denen yan sanayi elemanin "cuntaci" yasin abiyle bir alakası yoktur.Kendisi bu seviye çapsız muhabbetlerin icinde olacak herkese laf yetistirecek bi adam değildir.
Yasin reisin taklitlerinden sakının.Bu kolpayıda salın kendi halinde takılsın.
Her iki ekibede bol şans.

PAŞA-ERŞAN KUNERİ

FARAZA

Süvari
CUNTACI* denen yan sanayi elemanin "cuntaci" yasin abiyle bir alakası yoktur.Kendisi bu seviye çapsız muhabbetlerin icinde olacak herkese laf yetistirecek bi adam değildir.
Yasin reisin taklitlerinden sakının.Bu kolpayıda salın kendi halinde takılsın.
Her iki ekibede bol şans.

PAŞA-ERŞAN KUNERİ

1. Si ben bu niki almakta sonuna kadar ozgürüm yasin abi dediğiniz muhteremide tanımıyorum
2. Si terbiyeni takın haddibi aşma
3.sü burada yasin abi olsugumu idda eddiğim yoktur....

DeletedUser

Ziyaretçi
Saygisiz ve terbiyesiz insanlarsiniz.Gercekten hayret ediyorum halinize,komiksiniz.ne kadar paşa başlığı varsa ordasiniz.pasada da tek bir cuntaci var buna istinaden yazdim ki karisiklik olmasin.
Isin tuhaf yani her ikinizde pasa veya dehsette degilsiniz ve forumda sadece sizin çöpleriniz var. tartisma cikarmak isteyen ortalığı karıştıran kimler acaba?
Neyse dilediğiniz gibi cene çalın,sizler için bastığım klavye tuşuna yazik.

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Saygisiz ve terbiyesiz insanlarsiniz.Gercekten hayret ediyorum halinize,komiksiniz.ne kadar paşa başlığı varsa ordasiniz.pasada da tek bir cuntaci var buna istinaden yazdim ki karisiklik olmasin.
Isin tuhaf yani her ikinizde pasa veya dehsette degilsiniz ve forumda sadece sizin çöpleriniz var. tartisma cikarmak isteyen ortalığı karıştıran kimler acaba?
Tubby klanındanım.İşler dolayısıyla bıraktım.Ve diyon ya 'nerede paşa başlığı var siz oradasınız' kusura bakmada ben bu postları etkinliklerde kastım.Boş laf yapıyorsun.Herkesi genelleme yapma.Genelleme yapılırsa sen güzel yerlerde olmassın.Lütfen kendinizi bir şey sanıpta millete laf atmayı bırakın.Boş laga luga yapmayın.
Tubby paktına ve Dehşet paktına başarılar dilerim.

FARAZA

Süvari

1.sı burda bi saygısızlık varsa o da sensındır
2.si ben tubby klanıyla daha önce oynadım hepsı benım abım dir ve bilmek en doğal hakkım .

A K R I L O T H

Çaylak

Öncelikle teşekkür ederim zira açıklama yapmamış olsaydın, bu cuntacı nickli şahsın paşadaki cuntacı olduğunu sanıyordum şükür ki değilmiş. İkinci olarak ben bir dehset üyesi olarak yazdıklarına aynen katılıyorum.

LaFleur01

Milis
Öncelikle teşekkür ederim zira açıklama yapmamış olsaydın, bu cuntacı nickli şahsın paşadaki cuntacı olduğunu sanıyordum şükür ki değilmiş. İkinci olarak ben bir dehset üyesi olarak yazdıklarına aynen katılıyorum.

bende cuntacıya boşuna laf çakıyomuşum :)

ASRİRİN*

Çaylak
Bende ilk gördüğümde şaşırdım CUNTACI* ismini.
Yasin abimi mı bu diye düşündüm.
Ama iki üç yazısını okuyunca fark ettim ki uzaktan yakından alakası yok.:)
Arkadaşın açıklaması iyi olmuş.