Değişik bir hikaye...(Yeleköy)

Lord CengizHan

Mızrakçı
Evet arkadaşlar nop klanlari hali hazırda favori olmaisna rağmen halen daha bu adamlara yazıp bize geç diyor neyden korkuyorsunuz anlamıyorum yada nop içindeki ekipler kendini güçlendirmek için kendi ekibine mi çekiyor bu adamları bunuda anlamıyorum ama dün İskandinavya noptan yalvarmalar başladı gördüm.bunlari iyice igrendim ben bile oyuncu çekmek için yazdım çünkü güçsüz tarafiz sayıca aziz ama adamlar klan çekiyor direk ve sayıca ustunler sözde ama inanın bu hareketlerden dolayı inancımız daha fazla çünkü rakip sağlam korkuyor ;)

bizde geçelim nopa, vuslatta geçsin nopa herkez geçsin gül gibi yaşayalım gidelim. yetmedi mi w69 daki klanlara diyelim onlarda nop olsun oh mis..

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Yeloköy yanlış yapmış, keşke shelby de nop olsaymış daha zevkli bir dünya olurdu.Noptakilerin bir suçu yok onlar yapması gerekeni yapıyor da insanlar işin kolayını bulmuş altın günü yapar gibi oyun oynamaya devam ediyorlar bi süredir.Bide neymiş yeloköy şöyle yapmışmış bilmem neymiş hocam 3 kıta vs 1 kıta oynadığın oyunda hala konuşmaya gerek var mı ? oyna oyununu işte azcık keyif almaya bak sanırsın tüm dünya bunlara vuruyor adam başlık açmış :)
Zevk almaya çalışan arkadaşlara bol şanslar allah sabır versin, ilerde daha keyifli dünyaların olması dileğiyle

Yeloköy'e her şeyi dersin de nop'a karşı oynadığı bir dünyada diplomatı olduğu klana truva attı deyip, kendi yaptıklarınızı aklamaya çalışmazsın dünyada yokum sizi de tanımıyorum ama bunu anlamak için çok da zeki olmaya vs gerek yok, Yeloköy iyidir,kötüdür bazen bazı yaptığı şeyler bana da saçma veya gereksiz gelebilir lakin adama çamur at izi kalsın yapmayın

burakaan

Milis
Bakmayın YELOKÖY e laf edenlere YELOKÖY olmasaydı şuan bu dünyada yoktular çoktan silinmiştiler dua etmeleri gerekiyor aslında :D şimdi onu suçlu çıkarıyorlar da Mehmet abimiz Mehmet abimiz diye az gezmediler biz onu vurmamak için NOP tan çıktık ehe biz ona zarar vermeyiz ehe deyip şimdi adamı kötülüyorlar :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
UP rengini belli etti çok şükür. NOP varyasyonları alarak. Burada birşeylerin kavgasını vermeye gerek yok kanımca, her world aynı mevzular. Herkes görünürde aile klanı karşıtı ama işine gelince kendini başkalarına yamamaya çok meraklı. Sorsan herkes oyuncu ama yalnız savaşmaktan çekincesi var. Başarıyı güçlüden taraf olmayı bulan herkes bir yanılsamanın içerisinde. Zira oyunun amacı savaşmak ve keyif almak...

Yorum yanlış. Şöyle yanlış, biz mesela 69 da favoriyle ortaklık yaptık hatta bence en doğru diplomasimizdi o w de , dediğin gibi bende aile olayına karşıyım evet yine dediğin gibi işime de geldi onlarla ortaklık yapmak ama katılmadığım nokta, bu yamanma değildir. Bu harita şartlarına göre oyun oynamaktır. Her zaman kazanamazssın. Ama güçlenmek için yapman gerekeni yaparsan kazanma şansın artar. Biz onu kovaladık ama hikayenin sonunda olmadı.

Bu w ye gelecek ve UP için yaptığın yorumu değerlendirecek olursam, belki, bu içerdeki myrmodnsculardan bu yorumu yapıyorsun görece haklısın diyebilirim. Bu adamlar başta nop olarak girdi geldiğimiz noktada duruşları onlara yakın olabilir bunu bilemem. Fakat UP klanlarınun diplomasisini ve tıpkı myrimidons için yaptığın gözlem gibi, diğer oyuncularının da diğer klanlarla durumunu analiz etmeden, bu yorumu yapman gene doğru olmaz. Ben up yerinde olsam yüzde 90 , upın bugun diplomasisini yapardım RM yerinde olsam yapardım, shelby yerınde nop yerinde olsam yapardım. Ama vuslat yerinde olsam yapmazdım. Neyse onlar farklı konu demek istediğim şu, yamanıp yamanmamayı konuşmak için erken. Zamanla da bunu anlayamayız. Bunu ancak ve ancak güçlü durumda iken yapılan hamlelerden anlayabiliriz. UP çok zayıf, RM çok zayıf, bu klanların bu durumları varken kalkıp yamanıyorlar doğru ifade değil, yapmaları gerekeni yani güçlenmeyi yapıyorlar demek daha doğrudur. Shelby de zayıf ama haritası gereği zayıf. Kadro olarak en iyi kadro çok net. 25ws25de şurada kim ekip kursa içinden geçer. Fakat bu w de shelby nopun w kapatmasına en az up kadar yardımcı oluyor.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Keşke herkesin derdi benim gibi barbarlar olsa, tüm dünya el ele tutuşsa, birlik olsa, uzansak w72’ye

Herkes senin kadar rahat haritada veya şartlarda olursa bu dediğin olur. :D Şuanda 5 günde 80 köy üzerine çıkabliyorum. Ama 1 mızrak dahi basmassam. Fakat son 3 günde günde 25k asker basıyorum. Etrafımda hala barbar var ama sınırda yoğun mücadele veren insanlar var :)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Vuslatın bence Shelbye destek verip Up a vurması yanlıştı ama tabiiki ikili ilişkilerde güvensizlik üzerine diplomasi olmaz o anlamda emine de hak veriyorum.Fakat bence özgüvenli olup myridons bize mi vurucakmış iyi yapabiliyorsa yaparlar deyip oraları kurcalamamak kendi haline bırakmak lazımdı. Yani Up rm shelbyi kendi haline bırakıp bizim exit kanadına baskı kurmamız orada zorluk çıkartmamız bu w için daha iyi olurdu. Shelbye destek vermeden, UP ve RM ye eğer nop oraya vurursa Shelbyi destekleyeceğiz onun harici sizin diplomasinize karışmayacağız shelby ile sadece SA yız dense, RM nin NOP ile diplomassini kendi lehimize kullanabilirdik.
Neyse, geldiğimiz noktada Up , NOP olduğuna göre şuanda Vuslatın diplomasisi bu anlamda gerekli oldu. Artık shelby tam anlamıyla SA değil, müt durumda. w ninde geleceği az buçuk şöyle, bu saatten sonra ne rm ne artık up kanadı otonom hareket edemez. Artık hamleleri başkalarınca belirlenecek.